2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Çok iyi yapmışsın. Bebek 2 haftalık olduktan sonra biz her gun yürüyüşe çıktık soğuk demeden. Önce bebek arabasında simdileree ise babasının kucağında kanguruda. Üzerine yun tulum ve bere var. 4 derecede bugün hava yine de çıktık yürüdük eşim montonun içine aldı kanguruda.
Bir gün bile evde kalsam bunaliyorum. En kotu evin önüne çıkıp hava almak gerekiyor sokakta bile yürümek yeter bazen
Aynen cnm insanin ruhu daraliyor yarinda kismet olursa oglumla kizimla hayvanat bahcesine gidecegim buyuk oglumunda degisiklige ihtiyaci var

Kızlar diplerdeyim. Yanımda annecim ve kv vardı annem bana ve bebeğe bakıyor kv ise oğluna bakıyordu. Giderayak oğlunu doldurdu aramıZı bozdu anneciğimin kalbini kırdı annem gitti bende sonunda onunla kavga edip onu yolladım yolcu bile etmedim. Bizim huzurumuzu bozarak ellerine ne geçiyor anlamıyorum kendisine bilendirdi iice😡
Ayy kuzum aynı benim ki de öyle bi geldi burnumuzdan getiriş gitti eşimle benim ve ailemin huzurunu bozdu o kadar iyi anlıyorum ki seni. Eşim hala bana ve anneme kötü davranıyor her annesiyle konuştukça. Huzur bırakmadı. Uzak oldun böyle kayınvalideler

O an ne düşünüyorlar bilmiyorum yada nasıl kandırılıyorlar anlamıyorum ama eşim annesinin iddia ettikleri şeylerden üzerime geldi çekip gtmemek için zor tuttum kendimi
Canım geçen hafta yaşadım bende aynı tarz seyleri, bebeğim o kadar kötü oldu ki huzur kalmadı evde. Sütüm kesildi gibi oldu ilk mama o zaman verdim. En iyisi takmamaya çalış ben su dönem geçsin diye bekliyorum sonra burnundan getirecem hem eşimin hem ailesinin. Zehir ettiler hem hamileliğimi hem logusaligimi

Keşke benimkide öyle olsa gelmese aramasa😂
Amin inşallah bundan sonra öyle olsun 🙈🙈
Boşver ikili ilişkilerde en güzeli resmiyet .Benimkinin de 3 gelini var kızi yok hepimize eşit ve iyidir .Arar sorar ben bisey beklemem o soyler biseye ihtiyacın var mi yok mu bebeği sorar evimiz yakın değil hep aklım sizde der gel demezsem evime adım atmazlar çekinirler
Seninki süpermiş 🧿
Yok be on numara 😍 keşke benim olsa
Şu güldür güldürdeki gibi olmayalım aman 😂😂 herkesinki kendine 🤣🤣

Şimdi görünce dikkat ettim de Benimki atak haftası 25inde tam 1 aylık olacak beklenen dogum tarihine gore. Yanı 5.haftanın baslangıcında mı oluyor bu atak haftası?
ya aynen 2 gün var demek bebeklerimizin arası :)) benimki de 23 ünde bir aylık oldu. bi değişimler başladı sebebsiz ağlamalar. hep kucak istiyo, memede uyumak istiyo yatağına koyunca basıyo çığlığı. mutfağa dahi gidemiyorum. ne menem şeymiş bu atak sıçramalar . üstümüze sıçradı resmen :KK45: of vede bir hafta önden başladı heralde 5 haftalıkta olması gerekiyormuş takvime göre

Aman alıştım napim, sallamıyo bizi, annesi var halleder diyip misafir gibi gider misafir gibi gelir, annem paralanıyor yazık ortada hallolsun herşey diye. Alıştık artık ama, canları saolsun hepsininde.
Aman inanki daha iyi herkes neler vermezdi öyle olması için onların faydaları da kendilerinin olsun

Canım geçen hafta yaşadım bende aynı tarz seyleri, bebeğim o kadar kötü oldu ki huzur kalmadı evde. Sütüm kesildi gibi oldu ilk mama o zaman verdim. En iyisi takmamaya çalış ben su dönem geçsin diye bekliyorum sonra burnundan getirecem hem eşimin hem ailesinin. Zehir ettiler hem hamileliğimi hem logusaligimi
Aynen ne taçlar ne üstbaş almıştım lohusalıkta giyerim diye zehir ettiler Allahım ıslah etsin bunları

ya aynen 2 gün var demek bebeklerimizin arası :)) benimki de 23 ünde bir aylık oldu. bi değişimler başladı sebebsiz ağlamalar. hep kucak istiyo, memede uyumak istiyo yatağına koyunca basıyo çığlığı. mutfağa dahi gidemiyorum. ne menem şeymiş bu atak sıçramalar . üstümüze sıçradı resmen :KK45: of vede bir hafta önden başladı heralde 5 haftalıkta olması gerekiyormuş takvime göre
Benim de kızım 23. Nde doğdu yeni bir ayı tamamladık bu mesajda gördüm de atak falan nasıl oluyor ne oluyor

Benim de kızım 23. Nde doğdu yeni bir ayı tamamladık bu mesajda gördüm de atak falan nasıl oluyor ne oluyor
a ne güzel aynı gün demek :) vala canım bu atak matak biliyordum da bu kadar erken olduğunu bilmiyordum :KK48: :olamaz: şimdi şöyle bebeğide normalden farklı şeyler görüyorsan huzursuzluk huysuzluk vb. al işte sana büyüme atağı eskilerin tabiriylr bu çocuk huy değiştirdi :KK45: 5. 8. ve ilerleyen diğer bazı haftalarda oluyormuş. netten bakarsan daha açıklayıcı makaleler bulabilirsin

a ne güzel aynı gün demek :) vala canım bu atak matak biliyordum da bu kadar erken olduğunu bilmiyordum :KK48: :olamaz: şimdi şöyle bebeğide normalden farklı şeyler görüyorsan huzursuzluk huysuzluk vb. al işte sana büyüme atağı eskilerin tabiriylr bu çocuk huy değiştirdi :KK45: 5. 8. ve ilerleyen diğer bazı haftalarda oluyormuş. netten bakarsan daha açıklayıcı makaleler bulabilirsin
Evet bunu duydum ama yaşamadım heralde henüz, 😂

Bennn🖐🖐 pazartesi 2 ay bitiyor ne gelen var ne giden🤭
Ben de adet olmadım henüz, ilk kızımda da doğumdan 11 ay sonra adet olmuştum. O yuzden sanki bu da öyle olacakmış gibi, hiç aklıma gelmiyor adet. Hatta doktor 1 yıla kadar olmayabilirsin demişti o zaman. 11. Ayda diyordun kendi kendime yaşını geçince de olmazsa bi doktora gideyim diye, o ay olmuştu.

X