2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Selam anneler . Uykusuz yorucu bir gece ve gogusumde uyumayı aşırı seven kızımla geçiyor her dk . Dün kontrolümüz vardı . Doğduğu kiloyu şükür 15 günde yakaladık. 300 gram oda . Göbeğinde açıklık varmış doktor yaktı kalemle . Akıntı yaptı oda normal mi bilen varmı ? Dili pamukçuk oldu karbonatli su degdirdim iki gün azalmıştı bırakınca biraz artmış gibi geldi . Siz naptiniz . Ben bazen çocuksuz günlerimi özlüyorum sonra pişman olup vicdan yapıyorum kızıma baktıkça ne hissedeceğimi bilmez durumdayım .

Bende 3 saatte bir 90 cc veriyorum gunduz emdigi kadar emdiriyorum sag gogsumde hic yok gibi solda az da olsa geliyor onj emziriyorum bu ara cok ikiniyor ve surekli kusuyor kustuktan sonra rahatliyor cocuk bende hipp kullaniyirum ama degismeyi dusunuyorum oglumda aptamil kullanmistim hic sikinti olmadi bunda baslarda iyiydik ama.suan cocuk hep ikinma modunda ve derin uykuya zor daliyor

Valla 40 gun sonra goruselim korunma yontemlerini dedi acikladi bazi seyleri zaten 40 gun iliski gunah diye biliyorum sonrasi nasil olcak bilmem aradan uzunnn zaman gecti covidde olunca kavusamadan dogum yaptim
Zat3n 40 cikana kadar olmuyor hem dinen hem saglik acisindan ben bazen takiliyorum esim3 gun sayiyorum yorgun oldumda use bu sekilde iyi geliyor adama tak etti kac ay oldu zaten 6 7 aydir uzagiz

Memeler terbiye olmuş canım, sorun yok.

Guanydin kizlar benim sut kalmadi gibi birsey doymak icin emmoyor sadece sifasini alsin diye emdiriyorum olani beslenmemis mama ile devam ediyir ben hip mamasi kullaniyorum ama bu ara pek keyifsiz cocugum siz hangi mama lari kullaniyorsunuz

Bende hipp kullaniyorum canim 120cc veriyorum bazen kusuyor bu ara 100 veya 110cc 54gunluk en son 20gun once 4kg idi kilo ve haftasina gore hesqplaniuor mama miktari benimki

Sancı geldimi ne yapsan sakinleşmiyolar emmek istiyorlar hep. Bizim doktor daha dünyayı ayırt edemiyor anne karnındaymış hissi ver diyerek bi dans öğretti. Belini karnıma dayıyorum bir elimle ayaklarını hafif bükerek kucağımda dans ediyoruz rahatlıyor anne karnındaki gibi sıkışık tutuyorum

Ay ne güzel yöntem

Kuzum üzülme internete göre bakma en kötü ihtimaller yazıyor hep. Herkesin durumu aynı değil tedavisi aynı değil. Doktorları dinle korkma. İşitme testi çoğu bebek zamanla geçiyor.
sen bebeğini en güzel şekilde beslemeye bak üzüldükçe sütün azalır şuan bağışıklığı için senin sütüne ihtiyacı var

Kaç günlük oldunuz canım. Kakasi nasıl yumuşak mi

Valla 40 gun sonra goruselim korunma yontemlerini dedi acikladi bazi seyleri zaten 40 gun iliski gunah diye biliyorum sonrasi nasil olcak bilmem aradan uzunnn zaman gecti covidde olunca kavusamadan dogum yaptim
Ben tam bir külüstüre döndüm sanki ağrılarım hiç bitmeyecek gibi geliyor. 40 gün geçse bile yapamam gibi geliyor

Kızlar acil bumpoşetle göğüs bakımı nasıl oluyırdu göğüs ucum yara oldu ne yapsam geçer o tarafta bebeği kucağıma bile alamıyorum

hayır göğsün bebeğinin ihtiyacı kadar üretiyordur artık. terbiye oluyor. bir de ne kadar doğru bilmiyorum bu süt işini çok dillendirmemek gerekiyormuş nazar oluyormuş. eskiler öyle der hep

Ben de emzirdikten sonra 3 saatte bir 60 veriyorm sma veriorm memnunm
Kızlar yarı Kırk uçurma diye bişey varmış ? Duyanınız bileniniz var mi ?
40 ucurma gibiymis o da ayni
Kaç günlük oldunuz canım. Kakasi nasıl yumuşak mi
Biz 22 gunluğuz bizim kaka ishal gibi sulu internette anne sutundndr yaziyo ama bilmiom haftaya gidince dr a gostercm
Kızlar acil bumpoşetle göğüs bakımı nasıl oluyırdu göğüs ucum yara oldu ne yapsam geçer o tarafta bebeği kucağıma bile alamıyorum
Zeytinyağı tahin susam yağı surup posetle kapatiyodk ama ben silikon kullniyorm artik mememkn tamamını versem de sizliyor o sizlamaya dayanamiorm biraz daha silikknla devam etcm

sütün yetiyorsa verme bence daha. bende bazen bunalıyorum artık 60cc kadar veriyorum. ama süt yeterliyse vermemek en iyisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…