2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Bizde bugun gittik kardiyolojiye cok ufak bisey avr o da kendi kapanir dedi. Esim 6 ay sonra kontrole gelelim mi demiş gerek yok ama iciniz rahat edeckse gelirsinz dedi. Demek ki olan bise bu sikma hic canini
Canım bizimki biraz daha kalp kapakçığına yakınmış o yüzden ilaç başlatabiliriz filan dedi doktor ama inş hiç gerek kalmaz ona dua ediyoruz biz de 🤲🏻

Ay ben saftirik de gerçek fön calistira calistira fönü yaktım ac kapat yapa yapa doğrumu yanlış mi tam da bilmediğinde akşamları bi kaç dakika çalıştırdım cok değil ama neyse fön yanmış hiç insanin aklına gelmez mi telefondan açmak
Buzuki Orhan kolik albüm var YouTube ve ya spotify da, onu da deneyebilirsin. Gerçi benim kafam kaldırmadı ama ise de yarıyor uyutuyor birazda

Canim bende bibs aldim suana kadar saddce 2 kere 15 dk tuttu bi turlu alistiramadim sanirim sevmedi halbuki cok araştırmıştım tutmayan bebek yokmuş birde avent alip deneyecem bakalim tutacakmi
Canım bazı bebekler emzikçi olmuyor, inş tutar seninki de, Mesela biz vermek istemedik ama devamlı meme isteyince mecbur verdik. Huysuz benimki biraz zaten 🥰 öyle böyle anlaşıyoruz😅

Ay ben saftirik de gerçek fön calistira calistira fönü yaktım ac kapat yapa yapa doğrumu yanlış mi tam da bilmediğinde akşamları bi kaç dakika çalıştırdım cok değil ama neyse fön yanmış hiç insanin aklına gelmez mi telefondan açmak
Ahh kuzum o yoğunluk koşuşturma da gelmeyebilir aklına tabi. Bazen kurtarıcı olabiliyor bu sesler

makas nasıl yapılıyor canım ama bazen emmenin sonuna dogruda bogazına kaçabiliyor sonuna kadar mi makas yapcam

sagol canım simdi yine bogazina kacti benimkinin sirtina vurdum gecmedi ayagını sıktırdım bende aglayınca acıldi off ne zormus bebrk bakmak :işsiz:
O an panik olma yatar pozisyonda da bırakma sırtına vur iki kaşının ortasına hafif masaj yap kendine gelir

makas nasıl yapılıyor canım ama bazen emmenin sonuna dogruda bogazına kaçabiliyor sonuna kadar mi makas yapcam

sagol canım simdi yine bogazina kacti benimkinin sirtina vurdum gecmedi ayagını sıktırdım bende aglayınca acıldi off ne zormus bebrk bakmak :işsiz:
Yok canım o zaman emme bitecek gibi olunca memeni parmaklarına iki yaparsın yaa, işte makas gibi oluyor parmaklar... O iki parmağın arasına sıkıştır memeni

3te uyudu tmm dedim ama yine kalkti bu kiz emdi uyutmaya calisiyorum bu gece niye boyke oldu ya bu pamukcuk cok rahatsiz edermiki ya

Kizkar bisey sorucam. 7+4 hamileyim su an. Simdiye kadsr kanamam yoktu. Ama az önce cok oembemsi kanamam oldu. Cok cok korkuyorum. Basina gelmis olan varmi acaba

Kizkar bisey sorucam. 7+4 hamileyim su an. Simdiye kadsr kanamam yoktu. Ama az önce cok oembemsi kanamam oldu. Cok cok korkuyorum. Basina gelmis olan varmi acaba
olabiliyor kanama ama sabah doktoruna söyle mutlaka. progestan falan verebilir. bana doktorum pruloton depot diye iğne veriyordu. onu yaptırıyordum haftada 2 kanamam olunca. kendini yorma dinlen mutlaka

kizlar birsey sorcam ya benim kız ne zaman emse bogazina takılıyor tıkanıyor panik oluyorum nefesini açana kadar psikolojim bozuldu resmen emzirmeye korkar oldum sizinde basıniza geliyor mu bir yöntemi var mi bogazina takilmaması icin
Sutun tazyikli galiba makas yaparak akisi yavaslat kacmaz diye dusunuyorm
Kızlaracil bir sorum var bebişim pazartesi günü doğdu ilk gün sütüm geldi ama bu gün sabahtan beri emiyor kuzum hep aranıyo sütüm yok bir şeyler yedim ama fayda etmedi galiba bu gece sabah olmayacak aç kalsın istemiyorum hangi mamadan ne kadar vermeliyim eşimi eczaneye gönderecem şimdi aç kalmasına kıyamıyorum bende Ağlıyorum. 😓
5 10 cc falan vermstm ben o gunlerde emzirdkten sonra 2 3 gunlukken mideleri cok kucuk. Ama senin sutun ne kadar bilmiorm Ben o gece oyle yaptm sabahina dr a gittim 15 30 60 seklinde arttirdik haftasına gore mama da sma memnunum mamadan su an.

Kizlar benim bebis cok kusmaya basladi 3 haftaliğiz her öğün sonrasi kusuyor normalde 60 içer kusmazdi sutum artti desem artmadi ya sizinkiler de kusuyor mu

Peki canım doğum yaptığın zaman muhasebeye doğum belgesini bildirdin mi bildirdiysen sgk da çıktı mı benim hala ilk aldığım rapor (32 haftalıkken aldığım) duruyor
Yok dogumdan sonra hastaneden dogum raporu verdiler birde izin raporu verdiler onlari teslim ettim is yerine sgk gozukuyor

Sutun tazyikli galiba makas yaparak akisi yavaslat kacmaz diye dusunuyorm

5 10 cc falan vermstm ben o gunlerde emzirdkten sonra 2 3 gunlukken mideleri cok kucuk. Ama senin sutun ne kadar bilmiorm Ben o gece oyle yaptm sabahina dr a gittim 15 30 60 seklinde arttirdik haftasına gore mama da sma memnunum mamadan su an.

Kizlar benim bebis cok kusmaya basladi 3 haftaliğiz her öğün sonrasi kusuyor normalde 60 içer kusmazdi sutum artti desem artmadi ya sizinkiler de kusuyor mu
Canim bizdede oldu ilk haftalar birsy yoktu simdi 54 gunluk oldu 2 3 haftadir hep kusuyor doktor normal dedi cunku kilo alimi var ve oyle huzursuz bir bebek degl mide kaslari henuz gelismedigi icin oluyormus

Kizlar bebeğim 1 aylık oldu hala sabah ve akşam bir kez SMa mama veriyorum. Onun dışında meme emiyor. Sizler mamayı kestiniz mi zaman geçtikçe? Sabah ve akşam 70er CC veriyorum günde toplam 140cc mama içmiş oluyor. Ondan çok ben alıştım sanki, kolayıma geliyor

X