2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Kızlar diyelim sağ memeyi emzirdim 10 dk uyudu orda snra gaz cıkarcakmıyım uyumuslen yatırayım diyorm. Veya gaz cıkar diğer memeye dön 10 dk daha mı sistem nasıl olacak emzirirken ve gaz da

Kızlar biz dün kontrole gittik sarılığı 10.52 çıktı bir öncekinde 12.55ti doktorum rengi iyi sarılığı bitiyor bence dedi. Sarılık döneminde alarm kurup sık sık emzirmeye uğraşıyordum şimdi doktorum 3 saat kadar uyuyabilir dedi ben de alarm kurmuyorum kendisi acıkınca uyanıyor zaten annesi kurban olsun ona 😍 işitme testini de geçti oğlum, siz göz muayenesi için ne zamana randevu aldınız bana Doğumdan iki ay sonraya randevu vermişler çocuk doktoru şaşırdı sanki adama geç geldi tarihi

en son meme verdim 1de uyudu yazdıktan sonra. o kadar geç uyumaya az önce uyanır gibi oldu aldım altını değiştim şimdi uyukluyor ememedi.yatağına koyunca mızıklıyor. bekliyorum öyle meme dibinde🙄momys bliss damla vermiştim o mu uyuttu acaba diye düşünüyorum şu an.

en son meme verdim 1de uyudu yazdıktan sonra. o kadar geç uyumaya az önce uyanır gibi oldu aldım altını değiştim şimdi uyukluyor ememedi.yatağına koyunca mızıklıyor. bekliyorum öyle meme dibinde🙄momys bliss damla vermiştim o mu uyuttu acaba diye düşünüyorum şu an.
Bmmki de 1de emip uyumstu yarm saat once uyandi kendi acıkınca. 1 ayi geçtiler artk tek emmeye daha fazla uyuyolar

Kendi yatağına koymadan önce ben bizim yatakta meme verip dalmasini bekliyorum ondan sonra koyuyorum yatagina

Incir ye üstüne su iç yada hosafini yap kuru incirin şeker de at korkma ayva ve havuç kompostosu yap havuç çok süt yaparmış ibrahim saracoglundan dinledim yeşillik ye maydonoz yeme dereotu ye marul ye su iç üstüne birde et ve tavuk ye bir öğünde
Vitamin ilacı almayı ihmal etme decavit e devam et
Ben pekmez de içmiştim tahin helvası hala yiyorum tabi bunlarında üstüne bol su
Bnm baya sütüm kesiliyor gibi azdı bunlar sayesinde çok arttı
Canım kuru dut kayısı kuru üzüm karma kompostu çok işe yariyomus yazdıkların dışında aklınızda bulunsun

Günaydın güzel anneler .Yorgunluktan kemiklerim ağrıyor eşim bugün izin aldı haftada bir gün yıllık izin kullanıyor bana destek olmak için o yüzden bugün hiç bitmesin .Birazdan aşı ya gideceğiz dün gece banyosunu yaptırdım kremledik haken derisi soyluyor incia atopik kremi çok iyi geldi biraz toparlandı cildi

Kızlar gaz sancısından uyuyamadığımda memeyi çok vermeyin, o sancıyla emdiklerini bilmeyip sonunda kusuyorlar, ben o dönemde alırsa emzik verip yaylanma hareketiyle pışpışlıyorum o gaz sancısı geçene kadar. En son emip uyuyor ama perte çıkıyoruz bizde tabi.

Günaydın güzel anneler .Yorgunluktan kemiklerim ağrıyor eşim bugün izin aldı haftada bir gün yıllık izin kullanıyor bana destek olmak için o yüzden bugün hiç bitmesin .Birazdan aşı ya gideceğiz dün gece banyosunu yaptırdım kremledik haken derisi soyluyor incia atopik kremi çok iyi geldi biraz toparlandı cildi
Babalık izni yok mu canım? Tam ihtiyacın olan dönemler.

Merhaba kızlar biberon ve emzik olarak hangi markayı öneriyorsunuz set halinde alıp memnun kalanlar linki paylaşabilir mi acaba

Merhaba kızlar biberon ve emzik olarak hangi markayı öneriyorsunuz set halinde alıp memnun kalanlar linki paylaşabilir mi acaba
set olarak almadım. bibs emzik aldım ama kavraması zor oldu. kavrayınca güzel emiyor ama bir tık büyük. nuk kauçuk aldım onu daha rahat kavrıyor.
biberon avent cam ve tomme tippe plastik kullanıyoruz mamaya ihtiyaç duyduğumuzda. tomme tippe bence daha iyi. hava çekmiyor çocuk hiç

Ben ameliyatın ertesi gunu banyo yaptım canim, doktor banyoda bandı çıkarabilirsin dedi. Oy le de yaptım. Sonra gün aşırı dua aldım. Kapatmadım hiçbirşeyle.
Bana da doktor 3. Gün bandajı çıkarıp ayakta duş alabilirsin dedi hep öyle yaptım.
Kizlar sleepy bez kullaniniz var mi. Bizimki 1 numara kullaniyo 2.pakete gectik sanki bu daha buyuk gibi anlamadim beden ayni ama daha buyuk
Sleppy bebegime alerji yaptı her açtıgımda altı kıpkırmızıydı. Miniesi çok övüyorlardı hatta mühendisoğlu önermişti bir deneyim dedim çok memnun kaldım
Evet benim kızımında kanadı canım doktora sorduk normal dedi. Oraya ben kare pamuklardan koyuyorum hem beze sürtmesin diye bugün kan yoktu.
Teşekkürler canım mesajını okuyunca rahatladım bende kare pamuk koydum şimdi.
Benimki bir kaç defa Kanadı korkma canım benim normal o kuruyor
Teşekkürler canım
Evet var canım ara ara atletine değecek şekilde az az kanadı minicik kabuk gibi pıhtı gibi göbekte kalırdı şimdi yok artık olabiliyor normal
Teşekkürler canım çok rahatladım

set olarak almadım. bibs emzik aldım ama kavraması zor oldu. kavrayınca güzel emiyor ama bir tık büyük. nuk kauçuk aldım onu daha rahat kavrıyor.
biberon avent cam ve tomme tippe plastik kullanıyoruz mamaya ihtiyaç duyduğumuzda. tomme tippe bence daha iyi. hava çekmiyor çocuk hiç
Bibs i bizimki de kavramakta zorlanıyor hatta bazen bulanıyor.Biberon bizde tomme tippe kullanıyoruz memnunuz onunda çeşitleri var sanırım bizimki yeşilli olandan

Mazerrr Mazerrr nasılsın canım nasıl oldun iyileştiğini rahmin toparlandigini anlayabiliyor musun yeniden mi gitmen gerekiyor dr a
Canım vallahi yeni doğum yapmış gibi yatıyorum. Tuvalete gidince kegel yapıyorum ama korkuyorum hala😰 oradan bir şey gelir mi diye 😅 rahim toparlayıcı ilaç kullanıyorum 8 saatte bir. Haftaya kontrolüm var bakalım. Dikkat ediyorum çok.

X