2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Canim göğüs pedi yara varken ise yaramıyor, burda bi arkadaş yazmıştı kimse allah razı olsun, poşet kapatmak çok iyi geldi bana, emzirmeden sonra krem sürüp poşetle kapattım 2 gunde rahatladı çok şükür . Tavsiye ederim
Bende başladım bugün poşete canım inş işe yarar çünkü ben irkildikçe bebek emmeyi bırakacak diye korkuyorum

Canim dogum sonrasi verdi bana doktor simdi veriyoruz virusten dolayi dedi pihti atmasin diye 1 kutu 3 adet kaldi
Toplam kaç gün kullandın canım benim taburcum apar topar oldu bir kutu yazmış doktor onda 2 tane çıkıyor ama ben erken doğum yaptığım için evde de vardı bugün 10. Günüm hala kullansam mı bıraksam mı bilemedim

Emziren arkadaşlar memeniz icten icten kasiniyor mu ya
Birkaç gün önce çok hissettim o kaşınmayı dün ılık duş aldım birden ağrımaya başladı sertleşti kocaman oldu hassaslaştı falan. Bebek mememi ağzına aldığında canım çok yandı bende mochi ile sağdım vakumladıkça ağırdı ama süt boşalınca geçti. Bebiş de iyi doydu ama bi güzel uyudu beni de uyuttu valla 😁 bugün hiç ağrım olmadı iki mememde rahat.

Belden kasıktan girer dediler ya sırt ve karın olunca sancı değil diye düşündüm epey de şiddetli oluyo ama akıntı ya da leke bişey yok acil e gitmem gerekiyor mu acaba zaten hastalık çok korkuyorum da evde durunca da bişey olursa korkusu var
Eğer ritmik olursa gidersin canım, panik yapma suyun gelmediği sürece.

Olabilir valla çok üzüldüm inşAllah biran evvel düzelir. Benimde gögüs ucum hassas aslında 8-9 haftalık hamileydim bir yara oldu haftalarca iyileşmedi ödüm koptu emzirirkende olacak diye ama olmadı çok şükür
İnş canım. Hamilelikte hafif kuruluk oluyordu ama kremle rahatlıyodum. Şimdi poşet deniyorum inş iyileşir

X