2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kızlar gunaydin, dün kan geldi diye biraz panikledim muayeneye gitmiştim. Son adet tarihine göre 6 haftalık ama doktor yaklaşık 4+2 dedi. Lekelenme olduğunu söyleyince progestan verdi. 3 hafta dikkat et dinlen, eşle ilişki yasak dedi. Kalp atışını duymak için 5 temmuz da gel dedi, nasil sabredeceksem.

Gözünaydın canım darısı kalp atışına inşallah

Kızlar ya rüyanızda neler görüyorsunuz ben hep karamsar rüyalar görüyorum psikolojik mi bilemedim kaybettiğim gebelikte de böyle karamsar rüyalar görüyordum ondan korkuyorum
Pozitif testi gördugum an sigarayi biraktigim icin, ruyalarimda sigara iciyorum bende ama bi karisiklikta var hemen hemen her gece psikolojik sanirim.

Benimde hipoglisemim var. Düşük şeker hastalığı yani... bebekte kandaki glukozu kullandığı için sürekli şekerim düşüp başım dönüyor bende sıksık besleniyorum

Evet devam etti akıntım. Umarım hamilesindir umarım aramıza katılırsın canım

Bu arada benimde fıtığım var. Çok büyük değil benim fıtıgim. Minik minik fıtıkciklarim var. Hamileliğimin başında ve sonunda ki özellikle sonunda çok şiddetli ağrılarım oluyir genelde belimde. Resmen tutuluyordu. Ama hamilelikten sonra çok sıkıntı yaşamıyorum 2 çocuğumu da kanguru da taşıdım bebek arabası kullanma sayım 10 u geçmemiştir. Hala kanguruya devam ediyorum mesela doktorum kanaman olmadığı sürece sıkıntı yok dedi.

Ayyy canım hayırlı olsun. İnşallah haftaya kalp atışını da duyarsın bitanem

Kızlar ya rüyanızda neler görüyorsunuz ben hep karamsar rüyalar görüyorum psikolojik mi bilemedim kaybettiğim gebelikte de böyle karamsar rüyalar görüyordum ondan korkuyorum
Ayyy canım ben rüya falan görmüyordum dün gece rüyamda doğum olmuş bebek kucağımda emziriyordum önce sol mememden emzirdim iyice emdi sonra sağ tarafa aldım oradan devam etti... maaşallah çok tatlı bi bebekti sessiz sakin sizce ne demek bu rüya?

Çok teşekkür ederim canım arkadaşım :) rutana da ayrı bir bayıldım. Umarım biran önce gerçek olur. Ben böyle bir uya görsem oturur ağlardım sanırım. Çok duygusal takılıyorum bu ara

Canim bebegimi gordun keseyimi

Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah :) bakalım bu ay hamile isem insallah bu kez gerçekten stresden ve korkudan uzak durmaya çalışacağım :)

Çok teşekkür ederim canım arkadaşım :) rutana da ayrı bir bayıldım. Umarım biran önce gerçek olur. Ben böyle bir uya görsem oturur ağlardım sanırım. Çok duygusal takılıyorum bu aralar
Canim bebegimi gordun keseyimi
Bebeği gördüm Yorkuyla birlikte.

Doktora gittim sabahtan kesenin yanında az bi kanama var tedbir olsun diye Progestan verdi sabah akşam vajinalden alırsan daha iyi olur dedi.Güzel haberlerim de var çok şükür kalp atışını duyduk
Süper biz daha duyamadık. Haftaya kesin duyarız dedi. Gelişimi iyimis çünkü kese de 12mm olmus. 15 mm olduğunda galiba kalp atışı gorukiyormuş. Çok sevindim senin adına da. Benimde kesenin çevresinde kanamam varmış. Henüz dışarıya bir şey yansımadı tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…