2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
😁 bayadır uğraşıyorum eski hesaptan girebileyim diye ama olmadı yenisini açtım bende .senin paşa bey nasıl iki yaşı geçtik artık çok şükür
İyi çok şükür 2 yaş sendromunu yasıyor dibine kadar gidere gider abisi de ergenliğe mi girdi bilmiyorum tuaf hallerde o da. Ben de kafayı tırlattım işte😂

İyi çok şükür 2 yaş sendromunu yasıyor dibine kadar gidere gider abisi de ergenliğe mi girdi bilmiyorum tuaf hallerde o da. Ben de kafayı tırlattım işte😂
Hepimize iki yaş kafa göz daldı sanırım. Oğlum geçen hafta burnuma bir kafa attı. Kemik sesini duydum. Çok acıyor hala sanırım kıkırdağa birşey oldu. Hala gidemedim iki çocukla doktora. Ufak bir şişlikte var. Dokunduğumda içe göçmüş hafif ve ses geliyor sürekli.

Hepimize iki yaş kafa göz daldı sanırım. Oğlum geçen hafta burnuma bir kafa attı. Kemik sesini duydum. Çok acıyor hala sanırım kıkırdağa birşey oldu. Hala gidemedim iki çocukla doktora. Ufak bir şişlikte var. Dokunduğumda içe göçmüş hafif ve ses geliyor sürekli.
Hadi ya Gecmıs olsun inş ciddi bir sey degıldır, benımkı de köpek oluyor bizi ısırıyor anlamadım vurma da var arada. Babasına vuruyor genelde 😂

Maşallah mutlu saglıklı yaşları olsun bıdıgın😍memeyi bizde bırakmadık daha eşim diyor kes benim hic kesesım gelmıyor bir daha dogurrmucam biraz daha emzireyım dıyorum. Memesiz nasıl uyutuyorsun?
Canım 17 ayılıktan beri tamamen yatağında kendi kendine uyumaya başladı. Memeyi emip uyumadan önce bırakıyordu. Ama başaramıyordu tek uyumayı. Ben de birkaç gün destekledim. Yatağına koyup sohbet ettim. Zaten kendi de istediği için yalnız başına uyumaya başladı. Tamamen kendi uyuyor yanı.
İstiyorsan emzir bence. Ben önce kendimi hazırlarım. Anne hazır olunca daha kolay oluyor.

İki şey sormak istiyorum kızlar
Birincisi gece uykularınız nasıl?
İkincisi sizin bücürlerde bütün gün baba babaaaa diye tepiniyor mu?
adam aşı oluyor baba diye ağlıyor nasıl iş bu yaaa normal mi anne diye bağırması gerekmiyor mı bu bücürün ? 😂
Geçen gece babamla uyucam diye beni odadan gönderdi resmen. Gözümden kalpler fışkırdı mutluluktan en yalan söyleyeyim bugünleri de mi görecektim diye. İyi bence boşver. Azıcık bize de nefes alanı lazım ki senin bir de minnak prensesin var.

Ay bizde öyle istediği olmayınca kendini yere atıp ağlıyor çok komik geliyor sen büyüdun de sendromlara mi giriyorsun diyorum 😂

Maşallah mutlu saglıklı yaşları olsun bıdıgın😍memeyi bizde bırakmadık daha eşim diyor kes benim hic kesesım gelmıyor bir daha dogurrmucam biraz daha emzireyım dıyorum. Memesiz nasıl uyutuyorsun?
Bizde tam olarak bırakmadık memeyi 1ay kadar önce dr bırakma mı söyledi kilo almıyor ve yemek yemiyor diye.
Gece masal anlatarak uyutuyorum başlarda biraz zor oldu memesiz uyumak ama alisti gibi artık

kuzular gece uykularınız nasıl?
bizim 2.azılar çıkmış bir tane kalmış 🤭 ama gece ağlayarak uyanıyor arada. Acaba ondan mı?
Ağrı yapıyorsa olabilir canım.rüya falan da görüyor olabilir
Umut ablasının adını sayiklayarak uyanıyor bazen neyi paylasamiyorlarsa ağlıyor uykusunda

Merhaba kızlar. Uzun zamandır girmemiştim. Okudum şimdi biraz. Benimki de aynı işte ergenus😄 2 defa arkadaşlarla görüştüm. İkisinin bebeği de aynı aylarda. Sürekli her şeyi benim benim diye çektiler birbirinin elinden bütün gün😆 Bizimkinin boyunu ölçemedik bir süredir ama kilo hep aynı. 2 yaşına 1 hafta var ve hala 11 kiloya çıkamadık. 1.1 kilo almış 1 yılda çünkü az yiyor bayağı ve sık emiyor. Doktor ne diyecek çok merak ediyorum.

Bu ay bana aşırı bağımlı oldu. Hele bu hafta. Normalde şu ana kadar böyle değildi. Tuvalete girsem önünde ağlıyor çıkana kadar. Arka arkaya en fazla 2 canlı ders yapıyorum. Sadece teneffüste gelirdi yanıma şimdi derste de beraberiz genelde. Durmadan emiyor. Babasıyla hiç bir şey yapmak istemiyor, hep beni istiyor. Sürekli kucağıma gelmek ve hep aynı odada olmak istiyor. 2 yaşa girerken sizin de böyle oldu mu? Bildiğiniz atak dönemi gibi. Endişelendirdi bu durum beni. Atak ise rahatlayacağım.

2. Azıların vakti geldi mi ya? Bizimkinin iştah gitti yine, kaka şekli de diş dönemindekine döndü o zaman bizimde azılar geliyor.
Geldi teyzesi. Hatta dediğim gibi sol üst ve sağ altın yarımşar tarafları kaldı. Hele sağ alt deli gibi şiş. Diğerlerini anlamadık bile. Acaba 1 haftadır geceleri ondan mı ağlıyoruz.
büyük ihtimalle sizde de dişler geliyor.

Geldi teyzesi. Hatta dediğim gibi sol üst ve sağ altın yarımşar tarafları kaldı. Hele sağ alt deli gibi şiş. Diğerlerini anlamadık bile. Acaba 1 haftadır geceleri ondan mı ağlıyoruz.
büyük ihtimalle sizde de dişler geliyor.
Azılar gerçekten zor çıkıyor, kuzum canı acımasa uykudan uyanıp ağlar mı 😔

siz bebişle uyku işini n’aptınız? Kendi odasında uyuyor mu büyük? Biz hala iki küçüğü aynı odada yatıramıyoruz.

X