2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Anni dıyor benımkı. Der canım eli kulagındadır senın hamılelık nasıl gıdıyor? Kac aylık oldun?
24 haftalık oldu canım ama çok zor geçiyor ilkine göre herhalde yoruluyorum ediyorum diye. E birde sıcaklar. Berbat durumdayım. Dahası tahammül Sınırım biraZ daraldı

24 haftalık oldu canım ama çok zor geçiyor ilkine göre herhalde yoruluyorum ediyorum diye. E birde sıcaklar. Berbat durumdayım. Dahası tahammül Sınırım biraZ daraldı
Haklısın canım valla benım bile tahammülüm azaldı seni düşünemiyorum. Tam hareketlı donemdesın yorulman normal. Allah güç kuvvet versin 2 sene sonraya direkt geciş yapabılsek

Selam
bende de bir ısıran var. Sağlam ısırıyor ama
Bir de sevdiği kişileri ısırıyor herkesi değil hahaha
Yahu pişik bile olmayan çocuk zona çıkarıyor. Gerçi bu virütik bi şeymiş de ne biliiim can sıkıcı.

çok geçmiş olsun neden olurmuş ki inşallah kısa dürede iyileşsin yavrucak

Günaydın kızlar . Çok dertliyim çoook asya otit olmuş 1 haftadır ağlama krizleri yaşıyodu doktora götürdüm antibiyotik verdi bugün 4. Gün ama hala mutsuz huysuz ve uykusuz . Otitle bağlantılı mı diş mi 2 yaş sendromu mu nedir bu sürekli ağlıyo ve hiçbir şeyden mutlu olmuyor. Uykularda berbat sabah 5’lerde uyanıyo .
otit’ten dolayı dicem ama bayadır var bu süreç 1 haftaya mahsus değil ki
Başka ekstrem bir dönem yaşayan var mı aramızda acaba bir değişiklik yaşayan?

Aynen canım 2.5 yasından sonra her sey duzene gırıyor yavastan tecrube ile sabit.
Gerçekten giriyor mu? Şimdi ikincisi de gelecek ya ondan tecrübeli anneler bir anlatsa bize. Neler olacak aşağı yukarı bundan sonra? Uykular ne zaman düzene girecek. Mesela uyku eğitimi vermiş miydin canım sen büyüğe? Vermediysen ne zaman kendi kendine uyumayı dalmayı yada uykuya dönebilmeyi öğrendi?

Canım memeden kesınce 2 yasından sonra uykusu düzene gırdı uyku egıtımı vermedım babasıyla uyuyup kalıyordu. Mememi karıstırıp uyuyordu sunu yap bunu yap dedıgım de dinliyordu benı yapıyordu. Birde çizgi film izliyordu anlayarak o da anneyı rahatlatıyor ya ıkı iş yapabılıyon. Ama 3.5 yasından sonra anasınfına verdiğimde artık her sey daha da yolunda idi. Okulda tüm emerjısını atıyordu akşam kendı kendıne uyuyordu sabaha kadar

Kızlar popoda zona gıbı ama seyrek sivri sivilceler var oglumun pişik kremi ile gecmıyor. Zonaya da baktım görsellerden ona da tam benzemiyor pişikte değil ne olabılır sizce yaşayan var mı

Kızlar popoda zona gıbı ama seyrek sivri sivilceler var oglumun pişik kremi ile gecmıyor. Zonaya da baktım görsellerden ona da tam benzemiyor pişikte değil ne olabılır sizce yaşayan var mı
Sıcaktan bez tahriş etmiş olabilir mi acaba ? Suyla yıka her seferinde 1-2 gün belki geçer

En temizinden kesin 2 yıl var yani :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…