2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kızlar selam
Aranızda 18 ay uyku gerilemesini yaşayan var mı?
bizim gece uykularımızda ağlamalar başladı birde 6 gibi kalkmaya başladık. 7.30-8lerde kalkıyorduk. Yada başka fikri olan var mı neden olabilir. Deli gibi çözüm yolu aramaktayım.

İyi akşamlar, sevgiler, saygılar... Geceleri sabahlara kadar emen bir buçuk yaşındaki birinden bahsetmek istiyorum. Sırt ağrılarımdan da. Hunharca iki yaşa kadar emzirmeyi savunsam da durumdan çok şikayetçiyim. Vicdan yapar bıraktıramam ama ben. Boş boş dertleşiyorum işte. Eşime dedim ki, Ben oğlumuzun bir kardeşi olsun istiyorum ama doğum yapmak ve bebeğe bakmak istemiyorum. Haklısın, dedi , tek bir seçenek var, başka bir kadından çocuğumun olması!
İnşallah oğlum babasına çeker.
Aşırı zeki çünkü

Arayı açmadan yapın derım 7 yıl arayı acan biri olarak konusuyorum. İkisi birden büyür zorluğu daha fazla olsa da kardeş arkadastır kavramı pekişir amaca hizmet eder saygılar..

yalnız değilsin bil istedim arkadaşım:) üstelik benimki memede de uyumuyor. Deli gibi meme emiyor ama uyuma kısmı yine ayakta. Mesela bugün gündüz hiç uyumadı yani 40 dk kadar uyudu ne yaptıysam uyutamadım. Yorgunluktan gece 1.45’de kalktı hala uyutmaya çalışıyorum. İkinci çocuk Allah isteyene versin. Ben çok heveslenmiştim bir kaç ay önce ama yok bir tanesi psikolojimi alt üst etmeye yetti. Sınırları zorlamanın bence bir manası yok tabi bu bence :) isteyene nasip olsun.

janejune banada birisi hiç derdi olmayan bir bücürün bütün gece miiii miiiii diye sesler çıkararak sallamadığın an ağlayarak uyanmasını açıklayabilir mi? Bakıyoruz tam 3 saat 51 dakikadır ayakta sallıyorum. Karın ağrısından ölmek üzereyim. 23 haftalık hamileyim! Ya bu velet kardeşi olacağını anladı derdi benimle! Yada 18 ay uyku gerilemesi üzerimizden çöp kamyonu misali geçiyor.
bu Arada canım o zeka küplerinden biri de bizim evde! Öyle çözümlemeleri var ki evlerden Irak!

:))))) Güldürdün akşam akşam ,bende kardeşi olsun istiyorum,hamile kalma kısmını istemiyorum :))))) ilk 6 ay gaz sancısı da isttemiyorummm

Ya bizim kızla evde bir gün geçirmek zorlaştı baya ,bazen mecbur bi iki iş yapım diye telefonu açıp videolarini izletiyorum yada TV yi açıyorum oyaliyorum,sonrada vicdan azabı çekiyorum, çocuğun beyni uyuşuyor diye ,iş çocuğundan daha mı önemli diyorum ,iki gündür iş yapicam diye çocuğu dışarı çıkarmadım misal

Valla canım benımkı cizgi film ve tv seyretsın ıstıyorum ama izlemiyor. Mecbur işte yapmak zorundayız arada izlemesi bence olagan. Ama çocugu uslu olanlar var oturup saatlerce oyuncakları ıle oynayan benımkı de oyle olsa izletmezdım. Ama 1 dakıka durmuyor ya benımkı

Kızlar oglumun agzı kokuyorr daha önceden böyle bır koku yoktu bır hastalık belırtısı de yok neden olabılır acaba?

diş geliyor olabilir mi canım belki daha önce farketmemişsindir. Asya’nın da bazen uykudan uyandığında kokuyor. Belkide artık dişleri fazlalaştığı için ve doğru fırçalayamadıkları için olabilir diye düşünüyorum ben.

Benimki yanında oturup oynarsan oynar bir süre ,ama tek başına oynamıyor maalesef,telefona çok merakli,verdim mi zor bela elinden alıyorum,tüm gün videolarını izler biraksam

Suan 16 dişi var. Daha diş çıkacak mı acaba bu yasta toplam kaç diş oluyor bılmıyorum baksam olurdu netten artık neye yetişcegıme sasırdım bır yandan kışlık yapıyorum bır yandan 2 full enerjili erkekle ugrasıyorum eşimle birlikte 3 kendıme zaman ayıramıyorum ya coronadan dolayı hepten eve tıkıldık evde olunca da iş bitmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…