2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Canım sen klasik mi gidiyorsun. Ben blw ama cidden zorlanıyorum genelde avakado yumurta bu arada omlet haşlama yada krep şeklinde veriyorum. Birde peynir

Masallah canim bizde yeni emeklmeye basladik gozumu ayiramiyorum tv ünitesi cekmeceleri falan acmaya basladi 2. Dk mutfaga gideyim desem arkamdan cok fena isler ceviriyo her donemi ayri yorucu ayri zormus
Kapıdan çıktığım an peşimde yaramaz bensiz asla durmuyor kapı arkalarından alıyorum kendisini

Canım bende kutlamayı düşünmüyorum hatırlamaz diye. Belki aile arasında Bi pasta keseriz yeterli. Diğer doğum günlerinde istemesekde yapıcaz mecbur

Ne kadar ince bir düşünce tebrik ediyorum.

Ah yavrum neler çekmiştir o dişlerden hakikaten takatı kalmaz emekleme vs.

Kiloları veremediğim gibi iştahımı asla kontrol edemiyorum. Hiç hayatımda bu kadar kontrolsüz olduğumu hatırlamıyorum

Havalarda soğuyor hiç kestirmek istemiyorum ya ama iyice biçimsizleşti Eki Görüntüle 2548402

Ya maşallah kuzucuğa saçlara bak

Canım ben 2.ye tekrar başlamıştım ya çok ağlayınca bırakmak durumunda kaldım. Şimdi uyanıkken ne zaman odasına götürsem giyinmek için vs beşiğine bakıp bakıp ağlıyor ki asla ağladığında yalnız bırakmadım. O yüzden akışına bıraktım uyku olayını.

Kızlar menenjit aşısı bexsero yaptiran var mi? Fiyatı ve sonrasindaki etkileri hakkinda bilgi verir misiniz?
Canım ben 7 aylıkken yaptırdım 10.ay ve 25 aylık olmak üzere 3 doz alacak. Bizde hiç bir yan etkisi olmadı.

Günaydın arkadaşlar ya ben neler kaçırmışım. Bildirim kutularınızdaki kırmızılıklar hep benden olabilir Bayadır bildirim gelmiyordu bana
Bende yazan yok herhalde dedim bakmıyordum topiğe bugün Bi bakayım dedim aman yarabbi kaç sayfa geriden geldim ama hepsini de okudum
Bu Arada adet Düzensizliği hala devam ediyor 5. Ayda ilk oldum sonra 2 ay olmadı şimdide 6 gün geçti sizinde öyle mi

Katılıyorum bende kabullenip devam ediyorum annemherseyim dediği gibi 2 yaşa endeksliyim herkes öyle diyor. Elbet uyuyacaklar uyumayı bilmeyen kimse yok fizyolojik bir ihtiyaç ve elbet uyuyacaklar. Oyun oynayıp yoruldukça daha çok uykuları gelecek. Ama şöyle bebeklerin 6-7.30 arası uyanması sağlıklı ve olması gereken bir şey ben bu saatin daha ileri gideceğini düşünmüyorum uzunca bir süre.

Aynen canım benimki de 6.5 en gec 8 de uyanıyor. Ama aslında dikkat etmemiz gereken destekli de uyusa belli Bi saati olsun. Mesela 9 u gecmesin ki ileride bizle birlikte gece 1 lere kadar oturmasın. En sevmediğim çocuklarda anası babası ne zaman yatarsa o saate uyuyan var. Anneye babaya zaman kalmıyor bari onu başarsak oda süper olur

Kesinlikle katılıyorum. Saatlere bende çok dikkat etmeye çalışıyorum 8 aydır 7’den sonra dışarı adımımı atmadım böylede devam edecek

maşallah annesi yürüyormuş kuzucuk hepsi bir arada olmaz yürümeyi halletmis önce

süper bende önümüzdeki hafta yaptıracam işallah dolven ver dedi dr yarım saat öncesinde

maşallah annesi yürüyormuş kuzucuk hepsi bir arada olmaz yürümeyi halletmis önce
Öyle canım ama çok zor bu diş işi de oğlumda da tüm dişlerinde sıkıntı çektim buda aynı olacak ikisi çıktı ama neler çektim şimdi üstler başladı Allah tüm çocuklara bebeklere sağlık sıhhat mutluluk versin inşallah

çok fena gercekten dis böyle bilmezdim bende. Ustte 4tane şişlik var 2 haftadir huzursuzluk uykusuzlik hat safada bu gece kac kere kalktım hatırlamıyorum ruh gibiyim sürekli birseylerle dis kasima derdinde fayda etmeyince de kucaktan inmek istemiyor eller ağızda genelde bir elde saçımda saçımı çekiyor sinirinden ağrı gecmeyince mızık mızık tüm gün

Canım aynen ben klasik gidiyorum istedim ama blwye cesaret edemedim. Hala aynı şeyleri verip duruyorum kahvaltıda. Bugün doktora gideceğiz soracağım başka ne verebilirim diye

benimkinin uyku saati en iki gündür 10u geçti. Sabah düzen bozuldu mu bozuluyor. Bazen az uyuyor bazen fazla. Kayıyor saatler. Genelde 9u geçirmiyorum ama kaçtığı da oluyor yalan değil.

benimkinin uyku saati en iki gündür 10u geçti. Sabah düzen bozuldu mu bozuluyor. Bazen az uyuyor bazen fazla. Kayıyor saatler. Genelde 9u geçirmiyorum ama kaçtığı da oluyor yalan değil.
Sabah uyanmıyorsa sen uyandırsan canım düzeni koruması açısından. Çünkü senin bebeğin güzel uyuyor diye biliyorum

Sabah uyanmıyorsa sen uyandırsan canım düzeni koruması açısından. Çünkü senin bebeğin güzel uyuyor diye biliyorum
Yok canım kendi uyanıyor 6-7 arası muhakkak uyanıyor. Ama işte biz bazı günler şu felaket uykusunu aşamıyoruz birkaç gündür yine bir buçuk saate yakın uyuyordu gündüzleri bak bu sabah sadece 35 dakika uyudu. Yani bazen kayıyor herşey. Günde bir uykusunu bu kadar yapsa hooop bir uyku fazla uyumak zorunda kalıyor. Ondan sonrada ya çok erken geçiyor uykuya uyuyamazsa o fazla uykuyu yada geç yatıyor.
sizinkikerin belli bir yatma kalkma saatleri var mı canım? Yani hiç gündüzleri şaşmıyor mu? Az uyuduğu fazla uyuduğu olmuyor Mu?

Cumhuriyet bayramınız kutlu olsun güzel anneler. Bebeklerimizin ilk cumhuriyet bayramları. Nicelerini görmek nasip olur inş. Bizimki üst alt bir sürü diş ağrısı yaşıyor mızmız. Pijamamin üstünden beni kac kere ısırdı ve derim soyuldu resmen nasıl O küçük dişler bu kadar delici oluyor anlamiyorum.

Öyle canım öyle oğlum alt dışı 6 aylık çıkarmıştı üstler 10.ayda geldi uyumuyor yemiyor içmiyordu 10gun uyku nedir bilmeyince doktora götürdük baktı dedi bu çocuk nasıl dursun 4 diş geliyor dedi bir ilaç vermişti çıkana kadar kullan diye sonra uyudu 1 hafta sonunda da 4 dişi 1 hafta içinde çıkardı çok zordu şimdi birşey yok en beteri köpek dişleri hele inşallah kolay çıkarırlar ya benim arkadaşım çocuğunun dişleri nasıl çıktı haberi bile yok ben görmüştüm diş çıkarmis diye hiç uykusuzluk iştahsızlık huysuzluk yaşamadı o darısı bizlere

Kızlar maşallah diyeyim benimki baya baya yiyor. Mesela dünden bahsedeyim. Sabah omlet çökelek avokado koydum. Yarısını yemiştir öğlen bir tam muz yedi nar yedi az ekmek kemirdi yoğurt yedi Bi kaç kaşık. sonra çorba yaptım kabak kıyma ve erişteli onuda yedi yarısını akşamda balık yaptım yedi yine. Şunu söylicem oğlum mama istemiyor emmesi de sıkıntı yok. Ek gıda vermesem de mamayı yemiyor. Tamamen mamayı kessem sorun olur mu. Uyku araları kandırarak veriyorum belki 30 belki 60 içiyor günde. Çoğu kaynakta 1 yaşına kadar mama yada meme şart diyor. Benimki emiyor ya kalanı ek gıda ile tamamlasa sorun olur mu yoksa ek gıdayı kesip fazlasını mama için zorlasam mı. Bu arada blw de ısrra yok deniyor kendi yediği kadar ama mamada ben baya ısrra ediyorum ağzına tıkıyorum falan kafam karısıyor nasıl davranacagımı bilemedim

çok bilgim yok, ama ben olsam mamayı asla zorlamam anında keserim. Zaten tadı iğrenç. Ek gıda alıyor. Emiyor. Neden mama vereyim ki?

kuzular bugün gittik doktora. Pipiisnde bir sorun yokmuş havalandır sürekli dedi. Günde 10 defa alt değiştiriyorum ama derisi hassasmış.
10.2 kilo çıktı 74.5 cm boy. Sakın kahvaltıyı karıştırarak verme dedi. Yoksa 16-17 aylıkken reddeder tek tek ver dedi. K Karabiberim123 mama için bana günde iki defa ver dedi . Yavaş yavaş kuskus ve makarnaya geç dedi 15 gün kadar sonra.
mutlaka balık yemesine ikna et dedi. bizimki yememişti beğenmemişti.
Ve çocuk doktoru da söyledi kendini de yırtsan herşey düzene iki yaşında girecek. Dışarıda boş laflara kanma dedi. Peki dedim daha 16 ay var kısmet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…