2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Aynen sitede sıkıntı var alıntı yapıp beğenemedim günaydınlar. Evdeyim biraz fazlaca gezmeyi seviyorum ama fedakarlık yapıcam yoksa kafayı yicem yine başa döndük yarım saatte bi saatte bi uyanıyor kafayı yicem. Pazar günü başlıyorum hemen hatta yarın akşam

tunaydin kizlar uzun suredir hic girmedim. ins iyi gidiyodur her sey. Allah saglik versin de digerlerine ya alisiyoruz ya da vucudumuzu,ruhumuzu zorluyoruz. bizim uyku sorunu var,3.aydan sonra tepetaklak olduk. her gece 3 saat dolu dolu uyuyorum sanirim toplamda. haftada bir ya da 10gunde bir bi guzellik yapip 3 4 saate bir kalkarsa daha uzun uyumus oluyorum . 2 disi cikti son 3 hafta icinde
keyfi gicir,her seyin farkinda,gelisim guzel daha emekleme yok ama zaten sart degi. fiko canim cok gecmis olsun en son senin olay yazilmis.. kiyamam cok uzuldum ama sukur ki iyi su an. biizimkiler de tatilden geldik geleli hastalar. abi virus kapiyor bebege de bulasiyor. ikisi de tam iyilesemeden tekrar hasta oluyor. ilkinde hastalik gormemistik bubda daha ilk ayda kapti.. 7.5 ayda kacinci hastaligi.. neyse ki soguk alginligi,bogazdan asagi inmedi su ana kadar. ilacsiz devam ediyoruz hep

Bizimde uykularımız baştan beri sıkıntı. En azından geceleri 3-4 saatte bir kalkardı 1.5 aydır o da bitti saat başı kalkıyor. Eğitim denedim yapamadım . Çok zor durumdayım geçici bir süreç diyip telkin etmeye çalışıyorum kendimi

Arkadaşlar dün aylık kontrole gittim. Doktor her ay artık gelmene gerek yok dedi. 400 gr almış 9800 olduk. Biraz hırıltısı ve öksürüğü vardı prospan şurup verdi ama öksürüğü artarsa verirsin dedi. 10. Ayda bexsero ikinci aşısı var. Bu kadar şimdilik. Blw ye göre iyi almış kilo eskiye göre Maması çok çok azaldı 3 saatte bir 90lık içen çocuk şimdi 30 şık 3 kere anca içiyor blw olunca da aç gibi geliyor insana ama emiyor kilo alımı da iyi artık kafama takmıyorum

Yav benım oglum 3 saatde bı 120,,_150 cc mama yıyor ek gıda alıyor ama gene de ıstıyor mamayı cok mu sızce

Yav benım oglum 3 saatde bı 120,,_150 cc mama yıyor ek gıda alıyor ama gene de ıstıyor mamayı cok mu sızce
Canım her çocuk farklıdır. Ama sanırım benimki ek gıdadan sonra mamayı sevmedi. Mamayı anca uyku aralarında içiyor. Yoksa katiyen içmiyor meme emiyor iş mamaya geldi mi istemiyor. Mamayı mı değişsem acaba

Değiştirme canım.birçok bebek öyleymiş benimkide öyle günde bir kere belki 60 cc alıyor
Bu Arada günaydın kızlar

Kızlar merhaba, bugün ilk defa fındık denedim kahvaltısıbın içine koydun ama 2 fındık rendesi koydum. Biraz tadımlık olayını abarttım. Neyse iki saat sonra babasıyla oynarken yerde kusmuş, hem de nasıl. Keyfi yerinde, ateş yok. 15 dakika sonra oturttum, otururken de sulu şekilde baya kustu. Ya alerjisi var, ya da çok verdim. Ya da midesini üşüttük yavrucağızın. Ama üşütme olsa biraz ateş keyifsizlik olmaz mı? Yok. Siz ne dersiniz. Sonra hiç kusmadı. Akşam ek gıda vermedim, üşütür diye yıkamadım. Uyuttum süt vererek şimdi.

Bir de bu kuruyenişleri haşlayarak mı veriyorsunuz? Ben direk verdim. Yumurta zeytin fındık fazla mı geldi acaba? Bebe bisküvisinde de tereyağı var pufff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…