2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
arkadaşlar bazen elimi kaldırmak Halim olmuyor vitamin takviyesi almak istiyorum. Ama emiyor diye çekiniyorum var mı aranızda kullanan
Gebelikte kullanilan multivitaminlerden alabilirsin yada emziren annelerin kullandığı İmom latte var ben onu kullaniyorum

Salçalar, buzluğa koymalık bi şeyler, bi şeyler... Nasıl yapabiliyorsunuz?! Ben hala yeni doğurmuş gibi temel ihtiyaçları karşılarsam şükretme seviyesindeyim :KK70: Yazılanları okurken kendimi herkesin iyi bölümlere yerleştiği bi sınavda barajı bile geçememiş berduş gibi hissediyorum.
Al benden de o kadar. Bütün zamanım kısa uykulardan kurtulmadığı için sürekli huysuzlanan bebeği oyalamaya çalışmak yatırdığımda da uykusunu uzatmaya çabalamakta geçiyor. Yerde biraz zaman geçirirdi bu hafta koyduğum anda basıyor çığlığı sürekli kucak kucak.. gece milyon kere uyanmalar. yangın var diye bağırasın geliyor 😭

Salçalar, buzluğa koymalık bi şeyler, bi şeyler... Nasıl yapabiliyorsunuz?! Ben hala yeni doğurmuş gibi temel ihtiyaçları karşılarsam şükretme seviyesindeyim :KK70: Yazılanları okurken kendimi herkesin iyi bölümlere yerleştiği bi sınavda barajı bile geçememiş berduş gibi hissediyorum.
Asla yalnız değilsin arkadaşım:)

Al benden de o kadar. Bütün zamanım kısa uykulardan kurtulmadığı için sürekli huysuzlanan bebeği oyalamaya çalışmak yatırdığımda da uykusunu uzatmaya çabalamakta geçiyor. Yerde biraz zaman geçirirdi bu hafta koyduğum anda basıyor çığlığı sürekli kucak kucak.. gece milyon kere uyanmalar. yangın var diye bağırasın geliyor 😭
Al benden de o kadar. Atak falan değil bu. Bitmek bilmedi. Bizim stilimiz bu olacak demek ki. Bir de aklı fikri bende, gözü sürekli bende. Başkası yardım da edemiyo

Walla biraz uykudan fedakarlık ettim de yaptım ben :KK66:

Kızlar evde kendi bebe biskuvisi yapan var mi? Ve yapanlar tarif verebilir mi ? Bebe biskuvisi için erken mi? Ben evime geldim artık ek gıdaya yogunlascam:)
Canim ben yapıyorum bu tarifi çok lezzetli oluyor bizde yiyoruz kahvaltılarına koyuyorum kızımın saklama kaybıyla buz dolabında saklayabilirsin hic birsey olmuyor

Eklentiler

• EDE4DC5B-3816-4B1D-B9FB-2961F7FB59E7.jpeg
    EDE4DC5B-3816-4B1D-B9FB-2961F7FB59E7.jpeg
    150,6 KB · Görüntüleme: 79
Kızlar merhaba bebişlere yumurta sarısını nasıl yediriyorsunuz? çatalla ezip anne sütüyle yumuşatıyorum ama ağzına pütür geldiği anda yemiyor ne yapmak lazım siz nasıl bi çözüm buldunuz 🙄
Ben haşlama yapmıştım anında çıkardı. 2 gündür sarısını ayırıp içine beyaz peynir ufalayıp çok az bi tereyağında pişiriyorum ve maşallah subhanallah hepsini yedi

Bende ekmek ici dogruyorm ufak ufak ilik su haslanmis yumurta sarisi koyuyorum oyle yediriyorum isteğe duruma gire peynir zeytin pekmezde olabilir. Bende merak ediyordum hep baska nasil yediriyorsunuz diye 😊beyazini zaten vermiyorum verimlemesi gerekiyormus nedenini de tam bilmiyorum ama 😁😁

Kızlar merhaba bebişlere yumurta sarısını nasıl yediriyorsunuz? çatalla ezip anne sütüyle yumuşatıyorum ama ağzına pütür geldiği anda yemiyor ne yapmak lazım siz nasıl bi çözüm buldunuz 🙄
Ben elimle direkt veriyorum cnm ağzında çiğniyor yutuyor. Hic cıvık vermedim bastan beri. Acaba sen yumurtayı salata suyu ile mi karıştırıp versen pütürlü sevmiyorsa

Hanımlar, bebeği daha önce memede uyumaya alışkınken şimdi bu huyundan vazgeçirebilen oldu mu?
Ben evime geleli 2 gün oluyor cnm memesiz uyutmaya basladim hamakta sallıyorum uykusu gelince durgunlasiyor zaten belli oluyor. Sabah uyandi meme emdi biraz sonra kahvaltısını yaptırdım yarim saat sonra hamaga yatırdım salladim uyudu. Uyanınca hemen meme vericem. Sonra ek gıda sindirdikten sonra hamak şeklinde. Hamak yerine beşikte de sallayabilirsin. Sonra da sallamadan uyutmaya gecicem. Önce memeden vazgeçelim de

X