2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Hiç duymadım ya çok geçmiş olsun atlatırsınız ek gıda sürecini de biran önce

Kızlar sanki yazılmıştı ama hatırlayamadım. Su içirmek için ne kullanıyorsunuz? 3 delikli bir suluk görmüştüm bi ara akıtmayan. Şimdi bulamıyorum. Bir de günde kaç cc içmeli
Avent in damlatmayan alıştırma bardagını kullanıyorum. Önce biberon sandı ama alıştı sonra. Çok az içiyor. Suyu ne yapacagını bilmiyor bence. Püffff diye püskürtüyor şapşik cücük. O dediğiniz üç delikli bardak ikea da var bu arada.

Evet bende ikeadan aldım sanki çok akitiyo oda

çok tatlı ya bizimki ne yapacak bakalım. Ben de az önce aventinkini aldım delikliden daha iyi görünüyordu

Benimki fincandan su içiyor ya biberon almıyor cıvık seyler yemiyor az katı olcak. Ama şükür püskürtme olayı geçti. Artık yapmıyor. Gün-de kac öğün ek gıda veriyorsunuz ? Birde şubatta ben ise başlıcam 8.30dan 2.30 a kadar iş. Sütümü sağsam bile biberon almıyor ne yapacam kaşıkla cıvık şey içmiyor.

Merhaba arkadaşlar. Bayadır yzamıyorum . Bizim kız memede uyuyor tüm gece bildiğiniz emzik niyetine kullanıyor beni. Hiç sağlıklı uykusu yok gündüzde 4 defa 30’ar dakika uyuyor. 2 ay sonra işe başlayacağım napıcam bilmiyorum nasıl uyku düzenine geçiricem. K Karabiberim123 senin sürecini merak ediyorum canım detaylı anlatır mısın?

Aynı bizi anlatmisin cnm gece sürekli emzik niyetine meme gündüz uyurken memede uyuyor uyanınca ben meme verirsem devam ediyor uykuya ne yapicaz bilmiyorum.

Süt iznini öğlene kadar kullanamiyomusun canim

Canım kabağın yüzde 97si su zaten cıvık olur

Canım bugün 3.günümüz eğitim de. İlk gün 50 dk civarında uyudu. Ağladıkça kucağıma aldım hiç ağlamadım. Ağlatarak uyku eğitimine karşıyım. Bu arada uykusuz anne kalmasın kitabını okudum. Orda teknikten çok uykunun faydaları, Bebeğiniz ağladığında nasıl soğuk kanlı olucaz, vs yazıyor bana çok faydası oldu. İkinci gün 45 dk da uyudu. Ama dün gece ağlayarak uyandı. Bu arada gece sık uyanması bitti. Bugün de yarımşar saatten 3 kere uyudu. Normmalde 1.5 saat uyurdu. Dün erik verdim ve 2 numara mamaya başladım onun etkisi var mı bilmiyorum. Önce banyo yaptırıyorum pijamalarını giydiriyorum, kitap okuyorum, arada ninni söylüyorum. Uyku arkadaşı var yanında sincapı. Genelde dön dön uyuyor. Ama sabırlı olmak lazım. İyiki başlamışım evet zor meşakkatli ama imkansız değil. Gelişmeleri yazarım yine

Hadi ya niye öyle bi ayrım var sizinde hakkınız bende 9-12.30 arası çalışacağımdan başlamaya karar verdim
Cnm branscilara dersler ayarlanıyor az veriliyor ama sınırdılar sadece ingilizce dersinde süt izinleri oluyor o da haftada 2 saat hiç yeterli değil. Malesef sinifcilar böyle evim okula yakın olsa öğle arası gelir emzirirdim ama o da mümkün değil şubata kadar evdeyiz şubattan sonra ne olacak bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…