2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Canım bizmilk oğlanda 1yaşında almıştık ama geç kalmıştık şimdi küçüğümün çok ilgisini çekio

Canım diş olabilir .Enfeksiyon yada milrobik olsa muhtemelen daha yükselecektir.Ama diş ateşi belli bir düzeyde seyreder geçer .Ama emin olmak lazım tabiki

Canım önceden de geçirmişsin biliyorsundur korkulacak bişey değil .En azından nedeni belli ateşinin .Çok geçmiş olsun

Gecmiş olsun canım. İkidir duyuyorum bu 6. hastalığı ne cok şey var ya

Kizlar iyi aksamlar hepnze artk bebeler hareketli cok dikkt etmek lazm bizimki cok aktif donmuyordu binhaftadr donmeyi ogrenmisti anneme geldik uyuttm cocugu cekyat acip ortasina enlemesne yatrdim donse bile bintur doner dedm dusmez aradan az bi zaman gecti bizim cock dan gum diye ses geldi yerde halida yok annm yikamis parkeye dustu yavrucak hepmz cok.korkttk bisiy olmaz insallah sizlerde cok dikkt edin anlik bisiy bu bebekler

Gecmiş olsun canım. Nasıl düşmüş ordan yaa inşallah bir sıkıntı olmaz

Allah korumuş canım dikKat etmek lazim valla bi anlık Allah korusun hepsinide

Canım ya çok çok geçmiş olsun. Çabucak atlatırsınız inşallah.

Kesildi benim canım ya 1 gül geldi takip edeyim bakalım ne olacak
İlk zamanlar adetin çok düzensiz olabilir canım.

Ay Allah korusun bir şeyi yok değil mi? Baş dönmesi, kollarda bacaklarda güçsüzlük, baygınlık, kusma, burundan ya da kulaktan sıvı gelmesi, uyanık olması gereken saatte uyuklaması falan olursa mutlaka doktora götürün canım.

Yok kuzum cok sukur allah korudu bisiymz yok ama annelern omrnden omur gidiyr boyle durumlarda

Canım ya çok çok geçmiş olsun. Çabucak atlatırsınız inşallah.

Kesildi benim canım ya 1 gül geldi takip edeyim bakalım ne olacak
İlk zamanlar adetin çok düzensiz olabilir canım.

Ay Allah korusun bir şeyi yok değil mi? Baş dönmesi, kollarda bacaklarda güçsüzlük, baygınlık, kusma, burundan ve kulaktan sıvı gelmesi, uyanık olması gerektiği zamanlarda uyuklaması olursa mutlaka doktora götürün olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…