2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Ya şuan üşenmedim kalktım tatlı yaptim onu yicem illa yemeklerden sonra tatlı yemem gerek. Ac kalınca hemen elim ayağım titriyor. Yazın bol bol yürüyüş yapıp yuzucem Allah izin verirse ins kilo veririrm bende 6 aylık hamile gibiyim göbeğim var:KK43:
Ben bide yuzemeyen gruptaym su beni kaldrmiyr arkadas

6900 canım kilosu ayın 15inde 4 aylık olucak. Emin olalım Bi çektir dedi bende anlamadım
zaten bir sey cikmamis cok sukur de yine de icinde bise kalmasin. oglumun da bas cevresi 43kusur,boy kilo olarak daha fazla ama normal yani her seye oranla. doktorlar bazen fazla mi pimpirikli :) koruma amacli elbet ama korkuyor insan. pasanin gelisimine cok seviniyoruz cnm,beslenme durumu cok onemli cunku..

Ogrenir ogrenir cis isi sabir isi birde annenin hazr olmasi gerekiyo sen hazrsan kolayca ogrenr bende ilk ogretmeye kalktm baktm ben hic hazr degilm vazgectm iki ay snra tekrr deneme yaptik bu sefer kararli ve hazrdm cok sukur ogrendi.
daha 8-9 gun oldu cnm su ana kdr hic yapmadi wcye ya da kendi tuvaletine. ama artk cisinin gelecegi zaman biliyor,soryoruz oturtuyoruz yapiyor mu hayir :) ama bilmesi de ilk gelismelerdendir diye dusunuyoruz. dun disari ciktik bezini taktm,ikeada oyun oynarken durdu acti bacaklari bekliyo elledi bize soyledi. neyse tabi bozmadik tm hadi yap fln,aa rezil oldum vs durumuna girmesin diye de tabi ugrasiyorz. bn hazirim ya mecbur hazir olcam.4yasina kdr bezsiz olmazsa okula gidemez kerata.. tembel sey :)

daha 8-9 gun oldu cnm su ana kdr hic yapmadi wcye ya da kendi tuvaletine. ama artk cisinin gelecegi zaman biliyor,soryoruz oturtuyoruz yapiyor mu hayir :) ama bilmesi de ilk gelismelerdendir diye dusunuyoruz. dun disari ciktik bezini taktm,ikeada oyun oynarken durdu acti bacaklari bekliyo elledi bize soyledi. neyse tabi bozmadik tm hadi yap fln,aa rezil oldum vs durumuna girmesin diye de tabi ugrasiyorz. bn hazirim ya mecbur hazir olcam.4yasina kdr bezsiz olmazsa okula gidemez kerata.. tembel sey :)
Maasallah ona soyler soyler buyk bir kismi atlatmssnz

Kızlar denediniz mi bilmiyorum içli köfte baya iyi süt yapıyor. Tabi kişiye göre de değişir ama
Bende geçenlerde sulu köfte yemiştim süt yapmıştı. Et süt yapıyor gerçekten.

Kızlar 4.ay aşısını vurulan var mı?bide demir ilacı gerçekleşmiş bu ay kullanmaya başlayan var mi
Biz dün sabah olduk aşımızı. Demir ilacı da verdiler. Şuan ateşimiz var dünden beri onunla uğraşıyoruz. :KK43:

Canim allah yardmcn olsn dunde gordm.yazdklarni frsatm olmadi. 1gitti 1i gitmek uzere kaldi 3 allahn izniyle sonrasi bebisle kokulu zamanlar
Eve gittim eşim diyor aradı seni tüm gün. Gülmemiş hiç. Ya herşey onun geleceği için ama işte.. bu sabah son Dakika uyandı evsen çıkmadan emzirdim geç kaldım :) ama nasıl bakıyordu memedr yüzüme gülerek

Bende geçenlerde sulu köfte yemiştim süt yapmıştı. Et süt yapıyor gerçekten.

Biz dün sabah olduk aşımızı. Demir ilacı da verdiler. Şuan ateşimiz var dünden beri onunla uğraşıyoruz. :KK43:
Ası ateş mi yaptı cnm kaça cikti ateş? Ve aşıdan kaç saat sonra cıktı ateş? 4.ay aşısı niye ise ateş yapıyor

X