2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Arkadaşlar uyku gerilemesi yaşayan var mi ?
Kız anne unutulur mu, belki bıraktın diye kızar sana ama unutması imkansız, sıkın dişinizi azıcık, sütün gitmesin sağ sende öğle arası vs bişi varsa.
yok demişlerdi getirmedim bugğn sağma Makinesi ama buldum bir yer yarından itibaren sürekli sağacağım. Uyumamış bugün doğru düzgün ya uyku gerilemesi başladı yada bana kızdı gerçekten. Offf ne zormuş arkadaş ya bu iş psikolojik olarak çok yoruluyor İnsan

Kızlar aylık kontrolümüzü olduk bir ayda 1450 gr almış normalin biraz üstü dedi doktor başı 43cm boyu 63 cm başına büyük dedi ultrason istedi. Şükür Bi sey cıkmadı. Biliyorum benim bu kg sorunumdan anne sütü mama sorunumdan sıkıldınız ama annelik işte korkuyorum memeyi bırakmasından zaten son zamanlarda baya az emmeye başladı. Beslenme sondası sipariş verdim biberon yerıne onu vericem son denemediğim o kaldı içimde kalmasınonu da denicem
43 cm niye büyük dediki anlamadim kilosuna göre bence normal maşallah iyi kilo almis toplam kaç kilo? Kaçıncı ayindasin 4 dimi? Bizimde kafa 42 cm ama doktor normal dedi.

sagolasin cnm iyiydi her seyi.kendi cizgisinde ilerlemeye devam ediyor kilo alisi boyun uzayisi onceki aydaki gibi iyiymis.bixm kucukten yana bi skntimiz yok sukur de abisiyle ugrasiyoruz. anlattigm durum ve bi de cisi ogretiyoruz. ogrneir herhalde :) 4yasina kadar vaktimiz var :)
Oo büyük işler var desene, kolay gelsin canım.

sagolasin cnm iyiydi her seyi.kendi cizgisinde ilerlemeye devam ediyor kilo alisi boyun uzayisi onceki aydaki gibi iyiymis.bixm kucukten yana bi skntimiz yok sukur de abisiyle ugrasiyoruz. anlattigm durum ve bi de cisi ogretiyoruz. ogrneir herhalde :) 4yasina kadar vaktimiz var :)
Ogrenir ogrenir cis isi sabir isi birde annenin hazr olmasi gerekiyo sen hazrsan kolayca ogrenr bende ilk ogretmeye kalktm baktm ben hic hazr degilm vazgectm iki ay snra tekrr deneme yaptik bu sefer kararli ve hazrdm cok sukur ogrendi.

kizlar sizinde iştahınız acik mi benim acayip iştahım açık kilo aliyorum verecegime. Ilk oglumda hic böyle iştahım açık değildi. Emzirirken kilo verirsin diyenler var da benim tam tersi sanirim
Valla bende aldıkça alıyorum nerdeyse Doğum kiloma geldim ki o zaman sadece karnım şişti şimdi göbek basen aldı gidiyor!

kizlar sizinde iştahınız acik mi benim acayip iştahım açık kilo aliyorum verecegime. Ilk oglumda hic böyle iştahım açık değildi. Emzirirken kilo verirsin diyenler var da benim tam tersi sanirim
O istahi aciklardn biride benim ve surekli tatli seylere gomuluyorm basta epey kilo vermstm smdi hizla aliyrm heleki bayram mafetti beni ye ye lop lop oldm

Kızlar uygulamada büyüme atağı gösteriyor dört ayımıza bir gün var bugün çok huysuz sürekliku kucak istiyor zor Uyuyor uygulamada da aynı bunlar yazıyor sizde de var mı ne kadar sürede geçti

Ben boğa burcuyum ya yemek benim en büyük hobim yapamadığım sey yoktur temizlikten nefret ederim ama mutfağı severim canm istedi mi her seyi yaparim yeter ki canım istesin:))

Çok iyi ya hiç öyle olamadım. Benim de yemek yemek hobim resmen ama elim lezzetli değildir:olamaz: ama yapan olursa yerim:KK45:

Bu yüzden ben de kilo alanlardanım. Emzirmek hiç de kilo verdirmedi. İlk ay 12 13 kilo gitti sonra almaya başladım tartılmaya korkuyorum

Çok iyi ya hiç öyle olamadım. Benim de yemek yemek hobim resmen ama elim lezzetli değildir:olamaz: ama yapan olursa yerim:KK45:

Bu yüzden ben de kilo alanlardanım. Emzirmek hiç de kilo verdirmedi. İlk ay 12 13 kilo gitti sonra almaya başladım tartılmaya korkuyorum
Ya şuan üşenmedim kalktım tatlı yaptim onu yicem illa yemeklerden sonra tatlı yemem gerek. Ac kalınca hemen elim ayağım titriyor. Yazın bol bol yürüyüş yapıp yuzucem Allah izin verirse ins kilo veririrm bende 6 aylık hamile gibiyim göbeğim var:KK43:

Kızlar uygulamada büyüme atağı gösteriyor dört ayımıza bir gün var bugün çok huysuz sürekliku kucak istiyor zor Uyuyor uygulamada da aynı bunlar yazıyor sizde de var mı ne kadar sürede geçti
Genelde herkesteki atak belirtileri onlar. Benimkide dün girdi. Daha birşey değişmedi bakalım inşallah değişmez..

Ya şuan üşenmedim kalktım tatlı yaptim onu yicem illa yemeklerden sonra tatlı yemem gerek. Ac kalınca hemen elim ayağım titriyor. Yazın bol bol yürüyüş yapıp yuzucem Allah izin verirse ins kilo veririrm bende 6 aylık hamile gibiyim göbeğim var:KK43:
O göbek hepimizde var sanırım.
Bu arada ohhh afiyet olsun 😂

X