2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Günaydın güzel bebişlerin,güzel anneleri :KK36:
Günaydın ♥️ Bugün ilk defa işe geldim bebeğim evde. Delirmek üzereyim bu hafta sabah 8.45-17.50 arası seminerde olmak zorundayım. Evden 6.30da çıkıyorum eve gitmem 8i bulur. Oğlum o kadar saat bensiz. Ne yapacağım ben ya :KK43: bensizşiğe alışır mı ki beş günde

Günaydın ♥ Bugün ilk defa işe geldim bebeğim evde. Delirmek üzereyim bu hafta sabah 8.45-17.50 arası seminerde olmak zorundayım. Evden 6.30da çıkıyorum eve gitmem 8i bulur. Oğlum o kadar saat bensiz. Ne yapacağım ben ya :KK43: bensizşiğe alışır mı ki beş günde
Sessizliğe asla alışmaz da senin icin çok zor olmuştur kuzum ya :110:

Günaydın ♥ Bugün ilk defa işe geldim bebeğim evde. Delirmek üzereyim bu hafta sabah 8.45-17.50 arası seminerde olmak zorundayım. Evden 6.30da çıkıyorum eve gitmem 8i bulur. Oğlum o kadar saat bensiz. Ne yapacağım ben ya :KK43: bensizşiğe alışır mı ki beş günde
Kuzum onu da götürsen? Çok uzun saat yaa, kıyamam, annen bakıyorsa annenle gelsin olmazsa.

Kuzum onu da götürsen? Çok uzun saat yaa, kıyamam, annen bakıyorsa annenle gelsin olmazsa.
Burada durabileceği hiçbir alan yok ki keşke olsa ofiste vs değilim. Seminer için bir residence kiralanmış oradayım.
Annem maalesef vefat etti O değil Bakan. Bir ablamız var zaten yardım eden o şimdi yanında. Eşimi de diktim başlarına. Üçü beraberler.
Ya beni unutmaz değil mi mutsuz olur mu acaba?
Çalışan ve şuan işe başlayan anneler çok uzun saatler yalnız bırakıyor hemde böyle beş gün vs değil sadece. Nasıl dayanıyorlar allah sabır versin :KK43:

Bende bugün başladım işe, sağdığım sütü içmemiş, mama da yememiş, allahtan yarım gündü çalışma saatim. İzin aldım bi süre daha izinle geçireyim, ek gıdaya geçsin bari.
Benim bu eğitimi de almam şart.sadece beş gün diye kendimi rahatlatıyorum. Bizimki sadece bir uykusuna yatmamış sanırım. Onun haricinde bir sorun yok dediler

Kızlar aylık kontrolümüzü olduk bir ayda 1450 gr almış normalin biraz üstü dedi doktor başı 43cm boyu 63 cm başına büyük dedi ultrason istedi. Şükür Bi sey cıkmadı. Biliyorum benim bu kg sorunumdan anne sütü mama sorunumdan sıkıldınız ama annelik işte korkuyorum memeyi bırakmasından zaten son zamanlarda baya az emmeye başladı. Beslenme sondası sipariş verdim biberon yerıne onu vericem son denemediğim o kaldı içimde kalmasınonu da denicem

Günaydın ♥️ Bugün ilk defa işe geldim bebeğim evde. Delirmek üzereyim bu hafta sabah 8.45-17.50 arası seminerde olmak zorundayım. Evden 6.30da çıkıyorum eve gitmem 8i bulur. Oğlum o kadar saat bensiz. Ne yapacağım ben ya :KK43: bensizşiğe alışır mı ki beş günde
Ay canım Allah yardımcın olsun inş çabuk alışır yavrucak

Burada durabileceği hiçbir alan yok ki keşke olsa ofiste vs değilim. Seminer için bir residence kiralanmış oradayım.
Annem maalesef vefat etti O değil Bakan. Bir ablamız var zaten yardım eden o şimdi yanında. Eşimi de diktim başlarına. Üçü beraberler.
Ya beni unutmaz değil mi mutsuz olur mu acaba?
Çalışan ve şuan işe başlayan anneler çok uzun saatler yalnız bırakıyor hemde böyle beş gün vs değil sadece. Nasıl dayanıyorlar allah sabır versin :KK43:

Kız anne unutulur mu, belki bıraktın diye kızar sana ama unutması imkansız, sıkın dişinizi azıcık, sütün gitmesin sağ sende öğle arası vs bişi varsa.

csyrc csyrc kontrller nasil gecti canim bebis ne alemde
sagolasin cnm iyiydi her seyi.kendi cizgisinde ilerlemeye devam ediyor kilo alisi boyun uzayisi onceki aydaki gibi iyiymis.bixm kucukten yana bi skntimiz yok sukur de abisiyle ugrasiyoruz. anlattigm durum ve bi de cisi ogretiyoruz. ogrneir herhalde :) 4yasina kadar vaktimiz var :)

X