2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Valla mantıklı canım dün duş aldırıp gezmeye götürdüm 5 saat uyudu

Güzelmiş bunu bende deneyim ben gündüz çok az uyuyor die 2 de banyo yaptırıp uyutuyordum da aksama alıyım banyosunu aksam uyusun bakalim bizde tutacak mi

Ben aynen bu şekilde yapıyorum 6 dan sonra uyutmuyorum 1 aydır 8 de en geç 8 bucukta uyuyor sabahta 9 gibi kalkıyor genelde gece 1 kez uyku öğünü yapıyoruz sonra kaldığı yerden devam ediyor

Benimde kızım gündüz çok çok az uyuyor kızlar ya akşam banyo yaptırıp yatırıyorum 7.5 gibi yada kendi uyumak istiyor sabaha kadar ben uyku arasında emziriyorum genelde ama akşam 8 de mutlaka yatmış oluyor sabah 5-6 arası mutlaka uyaniyor biraz uyanık kalıp emip tekrar uyuyor 7 7.5 gibi kesin kalkıyor benim oğlumda böyleydi ekstra birsey yapmadım akşam uykularını sessiz karanlık odada başlatıp hic çıkarmayın uyansa bile besleyip tekrar pış pış sallama nasip yapıyorsanız artık

Ya hepinizin bebeler gece uyku arasında emiyor. Benimki hiç öyle değil. Kalkıyor bir saat falan belki Daha fazla oyalanıyor. Nasıl yapıyorsunuz bana bir anlatın yahu Canlar uyanmadan belli bir saat sonra alıp memeye mi koyuyorsunuz. Sonra yerine mi yeniden yatırıyorsunuz.

Uyanmıyorda böyle mızıldanmaya hafiften kıpırdanmaya başlıyor gözleri kapalı şekilde. o esnada hemen alıp emzirip yerine koyuyorum canım

Peki uyanmıyor mı daha doğrusu tamamen uyanmıyor mu? Ben denedim bizimki gözleri açıp gülmeye başladı
Benimki gözler kapalı ellerini emmeye çalışıyor, o an alıp emzirip yatırırsam uyanmıyor. Bazen gözleri açık da oluyor ama aşırı uykulu halde olduğu için emmeye başlar başlamaz, uyumaya devam ediyor. Işık filan yakmıyorum ama karanlık oda, bazen minicik gülücük atıyor hiç karşılık vermiyorum, geri hemen uyuyor o zaman.

Hiç karşılık vermiyorum dediğine sesli güldüm bende öyle yapıyorum ama bazen de erken yatınca özlüyorum emzirirken mıncırıyorum

Hiç karşılık vermiyorum dediğine sesli güldüm bende öyle yapıyorum ama bazen de erken yatınca özlüyorum emzirirken mıncırıyorum
Benimki gece bir kere uyanıyor ama onda da 1-1.5 Saat ayakta oluyor. Oynuyor. Babası suçlu asıl. İlk başlarda ben yatıyordum o bekliyordu uyandığında beni gelip uyandırıyordu. Bir bakıyordum oynuyorlar. Özlüyormuş ! yahu ben uyutmak için neler çekiyorum ne oyunu. Sanırım bizimkide alıştı böyle. Acaba sizin taktikleri denesem başarabilir miyim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…