2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Uyanmadan emzir sen belirli saat araligi koy ben öyle yapınca devam ediyor uyanmıyor

Eşim de yapıyordu aynısını, hemen kızıyordum ona. Hatta yanında fısıltıyla konuşturuyorum illa bir şey diyecekse. Özlüyorlarsa gündüz baksınlar biraz da özlemesinler. Bebek sırf anneye ait gibi davranılıyor maalesef ama artık emme sıklığı da azaldı. Emzirmek haricinde herşeyi yapmaları lazım. Bazen bebekten ziyade sorumluluk yoruyor insanı.

Uyanmıyorda böyle mızıldanmaya hafiften kıpırdanmaya başlıyor gözleri kapalı şekilde. o esnada hemen alıp emzirip yerine koyuyorum canım
Uyanık beklemem lazım benım o anı yakalamak için benim ki uyanırken tepınıyor beşiğindeki çıngırağa vuruyor bende o ayıkmadan veriyorum memeyi emerken de dalıyor benim ki yatırırken atılıyor gibi oluyor bazen beyaz gürültü açıyorum sonra yatış :)

Hiç karşılık vermiyorum dediğine sesli güldüm bende öyle yapıyorum ama bazen de erken yatınca özlüyorum emzirirken mıncırıyorum
Aynen ben de emzirirken öpüp kokluyorum. O yatınca gün içindeki fotolarımıza filan bakıyorum. O maymun gülüşlere tepkisiz kalmak çok zor.

Bende kesinlikle oynamıyorum öpmüyorum 8 de yattı mesela beşiğinde 2 3 de kalkıyo açıktığı için bizim babamız işi gereği evde olmuyo 1 hafta 10 gün yanlız kalıyoruz babası yokken kalktığında 3 ten sonra yanımda yatırıyorum babası geldiğinde beşiğine geri koyuyorum sabah 6 da yanımıza alıyorum valla işin açıkcası hiç eğitim falan vermedim ilk zamanlar 1 de yatıyordu sonra kendi kendi saatini çekti bigün 8 de yatırdım normalde 15 20 dk uyur uyanır kalkmadı hatta bende yatmadım bekledi ha uyandı uyancak diye baktım 1 hafta aynı şeyi yaptı artık bende hep 8 de yatırıyorum ayrıca odada sadece loş ışık var

Ben aynen bu şekilde yapıyorum 6 dan sonra uyutmuyorum 1 aydır 8 de en geç 8 bucukta uyuyor sabahta 9 gibi kalkıyor genelde gece 1 kez uyku öğünü yapıyoruz sonra kaldığı yerden devam ediyor
Masallah benim de ne dedim 8 de uyusun akşam. Bu akşam da aynı şekilde banyo emzirme uyutma şeklinde yapacağım. Benim gece 2 kere emiyor bazen 3 oluyor bazen 1. Uykusu duzene girerse o da girer belki duzene. Gündüzleri nasıl uykunuz. Benimki yeni uyudu şimdi bakalim kaç saat uyucak.

O zaman aşağı yukarı hepimizin bebekleri o saatlerde yatıp gece2-3e kadar deliksiz uyuyorlar

O zaman aşağı yukarı hepimizin bebekleri o saatlerde yatıp gece2-3e kadar deliksiz uyuyorlar
Benim ki akşam 7.30 da uyur 8 de kalkar 9/9.30 gibi uyur tam gece uykusu derim 10 da kalkar en son 11.30 da kesşn gece uykusuna geçiş yaparak 2/3 e kadar uyur buna da şükür gece uykumuz en erken 02.30 da başladığı günleri de gördüğümüz için buna şükür ediyorum zamanla düzelecek elbette

Gündüzleri 1 bucuk 2 saatte yarım saat falan uyuyor bu arada benim kızım hiç emmedi 40 gün anne sütü sonra sütüm kesildi mamayla besleniyor belki o yüzdende çok kalkmıyo olabilir

Sana katıldığımı belirterek bu günkü aylık kontrolümuzu paylaşayım :
4.ay aşimizi olduk bacaklardan birer tane yedi boyumuz 67 cm , kilomuz 7500kafamız da 42.4 olmuş çok şükür bı sıkıntımız olmadı kan damlası verdiler bir yaşina kadar kullanılacakmiş ama ben önce doktorumuza sorup öyle başlayacağım kan damlasına

Bizim doktorumuz sağlık ocağının verdiği demir ilacını kullandırmadı şuan net hatırlamıyorum ama sanırım ya 6 aydan yada 9 aydan sonra başlıcaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…