2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Ben yoğun emziriyorum arkadaş mama veriyor yoğunluk olarak demekki ondanmış sağol canım, yok hamilelik şüphem yok yolunda gitmeyen birşey olabilir mi diye düşündüm ama çoğu arkadas benim durumundaymış burda öğrenmek istedim sadece

Tabyki canim takilma boyle seylere hepsi zamanla cozulebilck seyler kendinide oglusuda hic yipratma beklentilere gore cocuk.buyutemiyrz ki . Oglus cok zeki anlattiklarndan bu cok.asikar varsin sosyal.olsn sen bide bu oglani.lisede gor ne sosyal bi cocuk olur bugnleri anip.guleriz insallah bizde. Benim esimde kucukken asiri ki halada arkadas seciciligi coktur duruma gore asiri sosyal bi insandr ortami uymadimi asla agzini.bicak acmaz konusmaz . Lisedeyken biz son sinifda bi acildi aman yarbbm.kimseyle.konsmayan cocuk bi anda sinifin maskotu oldu meger biz onun kendsni gostermesne hic frsat vermemsz baktim bu usak fazla sosyallesecek kapayim dedim onunu aldim:) :)

Doğum sonrası ilk 1 yıl düzensizlik normal. Ama sen her ay adet olacakmışsın gibi dikkatli ol bence.
Hic sorma bide maas. Ben cok kolay hamile kaliyrm odum kopuyo o yuzden iki cocuk ikiside tek seferde hamile kaldim ucuncuyude elbet isterm ama suan buna hic hazr degilm

Doğumdan sonra benimde saçlarım çok fazla dökülüyordu, daha yeni yeni
zaldı.Hamilelikte çok kilo aldığım için fırsat vermiyorum tekrar üstüne eklemeye o yüzden 18 kilo verdim daha bi 2 kilo fazlam kaldı o da dursun ama bende çok acıkıyorum tatlılara da ayrı bi istek duyuyorum,sütlü tatlılar ve hurmayla geçiştiriyorum

5 buçuktan beri ayaktayız. Tam uyutuyorum bırakıyorum ben de uyuyacağım beş on dakika sonra uyanıyor. Gündüzleri şu yarım saati geçmeyen felaket uykularından gına geldi. Öğlen uykusunu da uzun uyusun diye ayağımdan hiç bırakmıyorum ancak öyle uzun uyuyor. Ama bu defa ben yine uyuyamıyorum babasıysa içeride fosur fosur

Günaydın kızlar. Bizim uykularımız düzene girmeye başladı. Akşam 6.30-7 gibi yatırıyorum. Sabah 6.30-7’ye kadar uyanıyor. Bazen 3-4 kere kalkıyor, bazen 2 kere. Bir haftadır gazı var anlayamadığım şekilde, gazı gelmese çok deliksiz uyuyor. Gündüzleri de 3-4 uyku yapıyor. 3 tanesi 45-50 dk, öğlem uykusu 2-2.30 saat sürüyor. Maksimum 2 saat ayakta kalıyor. Gündüz uyku saatleri çok net değil, çünkü bazen 1 saatte uykusu geliyor, bazen 2 saatte ama akşam 4.30-5ten sonra uyutmuyorum çok uykusu olsa da. Yatma ve kalkma saatleri çok net.

Ya yemin ediyorum bence eşimin uyuduğu saatleri sayıyorum.. biraz oldu akşam 9da yattık hepimiz biz 10 defa kalktık adam sabah 12.30da kalktı birde çok Yorgun’um fazla uyudum dedi ağzına vuracaktım

Ohhh süper benimkininde bir öğle uykusu var 3-3.5 saat diğerleri 1 saat -45 dk falan. Gece uykusuna bizimki 9a doğru geçiyor. Genelde 3-4r kadar deliksiz uyuyor bu gece hariç bir kere kalkıyor gece

Ohhh süper benimkininde bir öğle uykusu var 3-3.5 saat diğerleri 1 saat -45 dk falan. Gece uykusuna bizimki 9a doğru geçiyor. Genelde 3-4r kadar deliksiz uyuyor bu gece hariç bir kere kalkıyor gece
Sizinki de süper olmuş valla canım. Zamanla düzene giriyorlar gerçekten.

Benim. De çok dökülüyor canım ya kel kalıcam :) doğum sonrası hamilelikteki bütün kiloyu vermiştim ama 2 kg aldım ben de çok acıkıyor ve tatlı şeyler canım istiyor 4 aylık olduk şükür 6.ayi da görürsek ınsallah ondan sonra dikkat ederim yemeğe şimdilil kısmak yok
Normalde emzirirken kalori yakıldıği için kilo vermek kolay ama biz ha bire yediğimiz için galiba vermek dursun tersine alıyoruz saglik olsun napalım :)

Bide diyetle huysuzluk ve uyku durumu düzeldi mi? Geçici bir şey mi bu alerji bide ek gıdada ne tüketecek bu çocuklar
Maalesef diyete rağmen değişmedi hicbirsey sadece artık şiddetli ağlamiyor.tavuk et yumurta yedigimde apartmanı aglamasiyla yikacakti nerdeyse.ek gıdada önce emziriyorsak biz yicez ve 3 gün beklicez,kakada kan ve şiddetli ağlama yoksa birde egzama olusmadiysa bebeğe vericez bu sefer.yani önce anne sonra bebek tadacak.bu arada diyet mamaya devam edilecek tabiki.

Anladım çok teşekkür ederim ilginize. Bende bugün gastroentroloji bölümüne götürücem Asya’yı bakalım doktorumuz ne diyecek. Kakalı bezlerini son 3 gündür çekiyorum. Bugünki kakalı bezi yanımda götürürüm dedim ama aksilik bu ya Asya bugün kaka yapmadı. Umarım hastanede yapar hemen gaita veririz. Tabi gaita tahlili isterler mi onuda bilemiyorum. İnşallah alerji yoktur varsada kısa sürede geçer umarım. Bir arkadaşın vardı 1 yaşına gelmeden geçti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…