2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Bide diyetle huysuzluk ve uyku durumu düzeldi mi? Geçici bir şey mi bu alerji bide ek gıdada ne tüketecek bu çocuklar

Anladım cnm minige iyi gelen mamayı bulursun inşallah. Kusma 4.aydan sonra azalıp. 6. Da tamemen bitiyor diyorlar bakalım. Hayırlısıyla geçer zaman akıp gidiyor.

Ya kesinlkle katiliyrm.ama.isde genlermzde farkli canim ya benim kide bir suru arkadasi var krese gtmiyr ama evde kres ortami var diyeblrm ama.genede iletsim bizdede zayf cok cekingen konusmasi falan elhamdullh cok erken oldu omdan sikinti yok ama cocuk sosyal degil ve biraz oyunu abartgmz icin arkadaslarnn icinded ebizdede oynayalm istyr bize cok bagli siz gbi bizde gurbetteyz ne kadr cocuklarn icnde olsada belli saatlerde icinde evde kalablk.ailede buyuyn cocuk gbi olmuyor ve sizinki iki dil gerckten cocuk icinde zor ama hakkndan gelir merk etme o farki kapatcktr cocuk ne yapsin bilmedigi kultrde insanlar kolay degil birde iki dille ugrasyo ne kadrda olsa kardes buyuyunce cok daha gelisim gosterecekler inaniyrm onnla oynarken sosyalesecekler bide zaten cocuklarn arkdas ortamna girmesi sosyallesmesi 4 yasnda oluyrms aslnda biz acelecyz

icime su serptin cnm sagolasin,iste dusunuyorum ama dusundugumu unutup bambaska dusunmeye basliyorum.son gunperde babasi da gerildi ben de. seneye subatta baslicak 1.sinifa. orda aslinda kendini iyice gelistirir diye umuyoruz. tesadufen gece okudum cocugun kurallara uymasi rituellere uymasi 5 yasindan ya da 6 yasindan sonra basliyor diyor tam hatirlayamadim. burda masallah 2.5yasindaki cocuktan neler bekliyorlar...

Bende hala olmadım sendne bir hafta sonra Doğum yaptım. Ama 40 gün içinde ara ara kanamam olmuştu. Sorun mu ki olmamamız
Sorun mu acaba diye düşündüm de değilmiş
Ben de 16 subatta dogum yaptim, hala adet gormuyorum. Dun kontrolum vardi, dr sıkıntı yok dedi, sadece ara ara test yap hamile olup olmadigin konusunda dedi.
O super korkmaya gerek yok ozaman tesekkurler

Sorun olur mu acaba diye düşündüm arkadaşımla 1 gün var aramızda o adet olmuş 2 kere banada hemen doktora git deyince endisendim sanirim

Normal şartlarda hemen yumurtlama başlamaz eğer yoğun emziriyorsan. Yoğun emzirme sırasında salgılanan hormon yumurtlamayı baskılıyor. Arkadaşın sadece anne sütü mü veriyor, mama takviyesi de yapıyor mu? Gündüz 3'er, gece de 6'şar saatte bir emziriyorsan en az, uzun bir süre adet olmaman normal. Bu sebeple emziren annelerin çoğu ek gıdaya geçince yani 6. aydan sonra adet oluyor.
İçinde şüphe varsa ve doktora gidecek durumda değilsen al bir gebelik testi yap. Hamilelik şüphesi ile mi rahatsızsın?

ocakta doğurdum.Mama takviyeli emziryorum,hala adet olmadım olmayı da hiç beklemiyorum kimi 40 ı çıkar olur kimi 1 yıl sonra.Sıkıntı edecek bi durum yok

Evet biogai doğduğu günden beri kullanıyoruz sizede tavsiye ederim.uykusuzluk yoksa harika.bizim en büyük sorunumuz o.bebeğiniz 10 güne rahatlar ama hiç kaçak yapmayın.

Evet biogai doğduğu günden beri kullanıyoruz sizede tavsiye ederim.uykusuzluk yoksa harika.bizim en büyük sorunumuz o.bebeğiniz 10 güne rahatlar ama hiç kaçak yapmayın.

Biogai bizde hiçbir işe yramadı bide içinde süt ürünü varmış sanırım onun bi araştırın sizde isterseniz. Yarın gastrolojiye gidicex bakalım ne dicek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…