2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
ayvalla aynen su aylari degerlendiremiyoruz kilo kaybi icin ya ne diyeyim) ztn ekstra kalori yakmasam o yedigim cikolatalar yzuunden duba gbi olurdum:)

Slm.bizimde felaket uykularini uzatmaya çalışıyorum ama genelde yapamıyorum çünkü cin gibi uyanıyor.gören 3 saat uyumuş der.5.ayı iple çekiyorum ki uyku eğitimi vereyim.

Ohhh süper benimkininde bir öğle uykusu var 3-3.5 saat diğerleri 1 saat -45 dk falan. Gece uykusuna bizimki 9a doğru geçiyor. Genelde 3-4r kadar deliksiz uyuyor bu gece hariç bir kere kalkıyor gece
BEnimki gündüz kesintisiz 1 saat uyusa sevinçten göbek atarım :)))) 3 saate falan havaaifişek patlar yani bizim evde :))))

Ben üstüne kalori alıyorum bence

Ya yemin ediyorum bence eşimin uyuduğu saatleri sayıyorum.. biraz oldu akşam 9da yattık hepimiz biz 10 defa kalktık adam sabah 12.30da kalktı birde çok Yorgun’um fazla uyudum dedi ağzına vuracaktım
Bir de benden daha çok esnemesi,akşam onunla vakit geçirmemi istemesi... Geçen gün patladım gece oturup sabah o kadar uyuyacağına bi sabah erken kalkta ben çocuğu alayım 1 saatte sen uyu de diye. Ertesi sabah geldi uyu dedi sonraki gün yine aynı bi gün sürdü saltanat

Benim de dökülüyor canım. İlk çocuğumda da çok dökülmüştü. Bizim burada bebek annesini tanımaya başlayıncaya annenin saçları dökülür derler.

Sorsan bizden daha çok yoruluyorlar biz uyuyoruz. Tam delirmelik. Yaaa bebek bile daha az yoruyor adamlardan

Ya bu 4.ay uyku gerilemesi gerçekten var mı yaaaa beni sıkıntısı bastı..
Kesinlikle var bence ya. Uykuya direnme, sık uyanma 3-4 gündür var oğlumda. 3 ay 8 günlük oldu. Arkadaşımın bebeği de 2-3 hafta bayağı zorladı. Benimkinden 4 hafta büyük.

Merhaba, bebeği güzel uyuyanlar, siz nasıl uyutuyorsunuz? Bir yol gösterin şu uykusuz bebenin anasina
Valla canım ben bir şey yapmıyorum şahsen, bebek uyuyor. Çünkü uyumayacağı zaman naparsam yapayım uyumuyor. Ben yanıma yatırarak emziriyorum ya da ayağımda sallıyorum. Uyuyunca da bırakıp çıkıyorum. 6 aylık olunca da uyku eğitimi vericem kendi kendine uyuması için. Bizimki desteksiz uyumuyor çünkü. Eğer uykuya çok direniyorsa uyku aralıklarını ve uyku işaretlerini takip edip anında uyutmaya çalış. Çok uzun uyumayan bebek, çok yorulduğu için de uyuyamıyor.

sac dökülmesi acayip artti canim. Cok normal hormonlar salıyor kendini çünkü. Bu 3. Günüm ve tatlı yemiyorum. Ama havuc dereotu ve kuru mürdüm erigi ile hurma yiyorum 3 veya 5 tane. Hergun farklı ikisini yiyorum farklı öğünlerde. Mesela 1 kase yogurtla 5 erik veya hurma seklinde öğün yapıyorum. Yoksa ha bire tatlı yiyip kendime kilo yapıyorum. Zaten iyice şekilsiz birsey oldum. Hic gözüme güzel görünmüyorum suan. Kışın kiyafetler kalin olduğundan bir sekilde saklanıyor. Simdi ince giyince hersey meydana dökülüyor.

Hic sorma bide maas. Ben cok kolay hamile kaliyrm odum kopuyo o yuzden iki cocuk ikiside tek seferde hamile kaldim ucuncuyude elbet isterm ama suan buna hic hazr degilm
Hadi ya bizimki 1 yil sonra anca oldu ümidi bile kesmiştik:)) sen dikkatli ol baya bence olacaksada 3. 2 yil sonra falan olsun. Kafayi yersin yoksa evde miniklerle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…