2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Bizimki de donmuyor ablasi bu zamanlar emekler gbi yapardi bu biraz daha a hareketli ama dis cikartyrz benim bebeler hep erken cikartyo hep bi anda cok zorluyo beni iki dis ayni anda cikartyo fena huysz artk kollarm tutmuyo kucakta gez gez o arada otekid eetgimde karikatrlerdeki gbi bi haldeym su siralar

Benimki emmiyor sagip veriyorm.cognlukla babamzda geldi coksukur 6 saate gozumu diktim en kisa zamanda bi 6 saat deliksiz uyucam bunu kendme yapmam lazm hakettm gunlerdr iki cocukla tek basima hayat mucadelesi gercktn cok yiprandim artk yaslanms hissedyrm artk son gunler hic gecemeyeck gbydi
Benim de son bir hafta ınsallah gelecek eşim :)

Benimki emmiyor sagip veriyorm.cognlukla babamzda geldi coksukur 6 saate gozumu diktim en kisa zamanda bi 6 saat deliksiz uyucam bunu kendme yapmam lazm hakettm gunlerdr iki cocukla tek basima hayat mucadelesi gercktn cok yiprandim artk yaslanms hissedyrm artk son gunler hic gecemeyeck gbydi
Çok şükür canımmm 🙏🏼

Benim oğlum doğduğundan beri yüz üstü yatıyor şuan 9aylık yüz üstü çok kolay gaz çıkarırdı kendi de çok sevdi öyle uyumayı .. yüz üstü saatlerce uyurdu şuan tabi yüz üstü yatırıyorum bi bakıyorum ki sırta dönmüş yana dönmüş kendi keyfine göre artık 😊gece uyutunca yüz üstü yatırın iki gece öyle yatsa zaten alışır merak etmeyin kaç aylıktı bebeğiniz
Üç aylık. Ben de yüz üstü ytırıyorum akşamları beş saat. Hemen uykuya dalıyor ve daha uzun uyuyor. Kafa bouun kasları baya gelişmiş, kendi kendine çeviriyor kafası sağa sola. Yine de başında duruyor veya arada bir bakıyoruz. Kendimiz de uyuycağımız zaman sırt üstü döndürüyoruz ne olur ne olmaz. Teşekkürler cevap için

Kızlar oğlumun alt damağında beyaz nokta gibi bişey var dişmidir sizce

Eklentiler

• 20190525_142206-1.jpg
    20190525_142206-1.jpg
    89,2 KB · Görüntüleme: 64
Selam hanımlar. Günaydın :) her güne yeni bir sorun :) 8 günlük bebeğim var ve bebeğim iki gündür sırt üstü uyumak istemiyor. normalde eller havada fosur fosur uyurdu sırt üstü. Ama iki gündür Kucakta uyuyor, yüzüstü uyuyor ama yatağına yatırınca sırt üstü mızırdanmaya başlıyor ağlıyor. Sırtına baktık bişey de yok. Dokunduk acıyan bi yeri mi var diye o da yok. Neden yatmıyor olabilir sırt üstü ve nasıl çözebiliriz bunu bilen var mı????

Selam hanımlar. Günaydın :) her güne yeni bir sorun :) 8 günlük bebeğim var ve bebeğim iki gündür sırt üstü uyumak istemiyor. normalde eller havada fosur fosur uyurdu sırt üstü. Ama iki gündür Kucakta uyuyor, yüzüstü uyuyor ama yatağına yatırınca sırt üstü mızırdanmaya başlıyor ağlıyor. Sırtına baktık bişey de yok. Dokunduk acıyan bi yeri mi var diye o da yok. Neden yatmıyor olabilir sırt üstü ve nasıl çözebiliriz bunu bilen var mı????
Canım benim ilk aklıma gelen gaz sancıları olduğunda sırt üstü yatmak istememeleri oldu 8 günlükmüş gaz olayı başlamışmıdır bilmiyorum ama 🤷‍♀️

Canım benim ilk aklıma gelen gaz sancıları olduğunda sırt üstü yatmak istememeleri oldu 8 günlükmüş gaz olayı başlamışmıdır bilmiyorum ama 🤷‍♀️

Bilmiyorum ki gaz sancısı ne zaman başlar ama gaz çıkartıyoruz gümbür gümbür

X