2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Yuzustu gundzleri bolca vakit gecryorz etkinlikler yapiyr, ama gene de yu, ustu uyuyacak kadr aktif bir bebek degil

Canim benim oğlumda öyleydi evolvia ar mama kullandım mama sonrası kusmaları kesilmişti Antireflu mamalarını bir araştır istersen

Çarşı pazar bizde gezıyoz valla alişr elbet otobüs hoşuna gidiyor :)
Ama gecen fatura ödemeye gittim evde bırakmıştım koşa koşa geldim geri halası pilates ye hoplatıyo kadın sırf sussun die :)

Gaviscon infant bizde kabızlık yaptı, sizde yapmadı mi?

geçmiş olsun kızım öyleydi sağolsun burdan bi arkadaş yazmıştı ondan okuyup bende almıştım günde bir buçuk paket veriyordum doktor a gittiğimizde kullandığımı söyledim iyi yapıyorsun ama az veriyorsun günde 3 paket ver hiç zararı yok dedi 1 ay düzenli kullandık çok çok etkisi oldu ama şu aralar ilaç bitti hafiften yine var kusması.Sizde reflü den kustuğuna eminseniz kullanın ama öncelikle bi idrar tahlili yapılsın enfeksiyon falan yoksa ver.ilacın ismi gaviscon infat

sikayetleri soykeyince ultrasyon cekti öyle koydu tanıyı. Ama sizinkide ondandır. Al ilaca başla iyi gelir işallah sizede

Zaten sizinle hikayemz cok benziyo bende yakinda ogretmnlik mulaktna gircem onada sonlardan cagrldim bu sene hep sondan gidiyrm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…