2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
aay canm Allah korusun ya elini tutmaya alıştırman lazım başka yolu yok bunun üstüne bırakmaz belki artık

aay canm Allah korusun ya elini tutmaya alıştırman lazım başka yolu yok bunun üstüne bırakmaz belki artık
Umarım ınsallah ama hiç sanmıyorum son çare ip bulunduracam yanımda baktım koşuyor gel bakalım buraya baglıycam sırf o ipten rahatsız olduğu için bile olmaz yanımda yürür ama yine el tuttturmaz hiç sevemez sıkıntıya gelemez bu bebe bezı de hiç sevmezdi 1,5 yaşina gelmeden bezi bıraktı çiş i öğrendi

Aa bencede soralım K Kazen nedir bu işin kuralı ?

Kızlar whatsapp yasak sosyal medyadan takipleşilebilir. Tel de yasak değil ama grup kurup oradan sohbete devam etmek yasak. İçinize sinöiyorsa Kazen’e soralım. Etiketleyince gelir bilgi verir

Merhaba,
Gecen hafta bir duyuri yaptik. Ozel konuları ve fotoğrafları ozel mesajda grup kurup yani konferans yaparak paylasabilirsiniz diye. Bu anladığım kadarı ile işinizi görmüyor. Siz birbirinizi görmek istiyorsanız birbirinizin sosyal medyasını ekleyin. Bunda da sorun yok. Buna yasak koymak komik olur. Lakin gidip bu grurubun aynisini whatsapp ta kurarsaniz iste o zaman külahlar değişiyor.

Son düzenleme:
Cnm ip baglama degilde bileklik takip birbirinize baglayabilirsin bir süreliğine. Allah korusun ya ortam kötü insallah bir daha bu durumu yasamazsiniz

ben bu yazıyı görmemiştim.Teşekkür ederim.

Bileklik almam lazım en kısa zamanda hem kibar durur hem gururu kırılmaz gururlu kızımın hemde benn rahata ererim ınsallah

evet ama Mutlu1anne yı profil olarak tutturamadım.Arkadaşım ben seni niyeyse daha farklı düşünmüşüm doğru yere mi istek atıyorum diye bi düşündüm
Aynen katılıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…