2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
4 saat normal cnm 6 saat olunca ben endişe ettim ama doktor artık 2 aylik olunca kan şekeri düşme olmaz acıkınca kalkar zaten dedi valla yanimda.yatiyor acaba uyandı emdi mi hiç hatırlamıyorum arada ama uykum hafiftir hatirlardim.ben uyanınca saate baktim 6 saat geçmişti. Rota aşısı oldunuz mu?
Yok olmadık canım

Kızlar bebeği kabiz olanlar nasıl çözüm buldu ne iyi geldi? Benimki her gün yapıyor ama bazen zor yapıyor o gün hep ağlıyo suan mesela uykudan kalktı ağlarak ayaklarını çekiyo yapamiyo kuzum:KK43:
Bizimki iki gündür yapmıyordu poposundan enjektör ile zeytinyağı verdim çok az bir iki saat sonra yaptı ama ne yapış kıyafet falan kalmadı.

2tane ablam var ama annem yok. Kendini dünyanın şanslı insanı olarak görüyorum .Kız kardeş başka .Ama kızların büyüdüğünde sana yoldaş olacaklar
Benim anne de yok daha doğrusu var yok anne baba ayrı öz ile pek görüşmüyoruz üvey e anne diyorum ama onun da küçük çocuğu var ondan iki de kız kardeş var maalesef küçükler bende cok istemiştim bı kız kardeşim olsun

Kızlar bebeği kabiz olanlar nasıl çözüm buldu ne iyi geldi? Benimki her gün yapıyor ama bazen zor yapıyor o gün hep ağlıyo suan mesela uykudan kalktı ağlarak ayaklarını çekiyo yapamiyo kuzum:KK43:
Kuzum benim ki de arada öyle yapar koyu kıvamlı oluyor öyle zorladığı zamanlar nbrn zeytin yağı ile kulak çöpü ile uyarı yapıyorum. İşe yarıyor

Bizimki iki gündür yapmıyordu poposundan enjektör ile zeytinyağı verdim çok az bir iki saat sonra yaptı ama ne yapış kıyafet falan kalmadı.
Bende zeytinyağı sürdüm ama enjektör mantikli imis yapmazsa onu da deneyim. Valla kakasini yapinca düzenli pamuk gibi çocuk ama yapamayınca huysuz oluyor.

Keşke Umut da öyle uyusa :) iki gün uyumuyor bir gün bana dinlenmek içşn fırsat veriyor sagolsun aksam uyuduk bizde o kadar
Ya benim de ilk defa 6 saat uyudu ama.sabahlari uyuyoruz biz 12 ye kadar yan yana uykuyu seviyor ins değişmez ama gezmeye gittik cuma günü valla çok zorlandım bebek arabasında durmadı kucak istedi biz kim gezmek kim dedim 2 saati zaten emzirme odasında geçirdik.. birde bu aralar gelen gelene misafirler bitmiyor valla çok yoruldum her yerim çürümüş gibi agriyor kollarımda derman kalmadı gurbette olmak cok zor kimsem yok:KK43:

Günaydın kızlar oglus dün gece 6 saat aralıksız uyudu doktor gece hic kaldırma dedi ne zaman kalkarsa o zaman dedi ama 6 saatte Çok değil mi sizde nasıl?
Bizim 6,5 saat uyuyor aralıksız her gece. Bir sıkıntı olmaz bence zaten acıksalar ağlıyorlar. Gündüz nasılsın 2 saatte 1 emziriyorum ama gece demekki uyumak istiyor kalkmıyor diye düşünüyorum. Bizim doğduğundan beri bu şekilde neredeyse kilo alımında da bir sıkıntı olmadı. İlk oğlumda da ne zaman uyanırsa o zaman emzirirdim. Bence şanslıyız kurcalamayalım gerisini 😊

Ya benim de ilk defa 6 saat uyudu ama.sabahlari uyuyoruz biz 12 ye kadar yan yana uykuyu seviyor ins değişmez ama gezmeye gittik cuma günü valla çok zorlandım bebek arabasında durmadı kucak istedi biz kim gezmek kim dedim 2 saati zaten emzirme odasında geçirdik.. birde bu aralar gelen gelene misafirler bitmiyor valla çok yoruldum her yerim çürümüş gibi agriyor kollarımda derman kalmadı gurbette olmak cok zor kimsem yok:KK43:
Kanguru ile geziyoruz biz gezmeyi seviyor sıpam geceyi sevmiyor :)

Canım çok sıkkın kızlar ya. Dertleşmek istedim sizinle. Görümcem asya doğduğundan beri bizde . Bana yardımcı oluyo sağolsun her işimi yapıyo yorulduğumda asyayada bakıyo ben uyuyorum falan haftaya gidicek. Ama bugün bir şey dikkatimi çekti sanki asya ağlayınca babasında ve halasında susuyo bende susmuyo. Bu tesadüf müdür yoksa kızım beni sevmiyor mu böyle bir şey mümkün mü çok moralim bozuldu:KK43:(
Görümcem bazen sınırını aşıp asyanın annesi sanıyo kendini ağlayınca ver ben sakinleştirim diyip dibimde bitiyo hastaneye gittiğimizde odaya girmek istiyo ağlarsa sakinleştirim diye. Tabiki izinvermiyorum annesi benim ben sustururum diyorum. Öylede oluyo ama bugün sanki onlarda susuyoda bende susmuyomuş gibi geldi çok canım sıkıldı. Tesadüf olmuştur inşallah:KK43:

Canım çok sıkkın kızlar ya. Dertleşmek istedim sizinle. Görümcem asya doğduğundan beri bizde . Bana yardımcı oluyo sağolsun her işimi yapıyo yorulduğumda asyayada bakıyo ben uyuyorum falan haftaya gidicek. Ama bugün bir şey dikkatimi çekti sanki asya ağlayınca babasında ve halasında susuyo bende susmuyo. Bu tesadüf müdür yoksa kızım beni sevmiyor mu böyle bir şey mümkün mü çok moralim bozuldu:KK43:(
Görümcem bazen sınırını aşıp asyanın annesi sanıyo kendini ağlayınca ver ben sakinleştirim diyip dibimde bitiyo hastaneye gittiğimizde odaya girmek istiyo ağlarsa sakinleştirim diye. Tabiki izinvermiyorum annesi benim ben sustururum diyorum. Öylede oluyo ama bugün sanki onlarda susuyoda bende susmuyomuş gibi geldi çok canım sıkıldı. Tesadüf olmuştur inşallah:KK43:
Kuzum onun annesi sensin takılma derim böyle şeylere o daha çok küçük kim sırtını yerden kaldırırsa onda susacaktır komşun bile olsa onu kucağına susacağını düşünüyorum bu ayrımı ancak 4 5 aydan sonra yapıyorlar,ama görümcenden halalığını bilip sınırı aşmasın tabi bide şöyle düşünürsek doğumdan beri yanındaysa çok içi kaynıyordur kız çok seviyordur işte :)

Kuzum onun annesi sensin takılma derim böyle şeylere o daha çok küçük kim sırtını yerden kaldırırsa onda susacaktır komşun bile olsa onu kucağına susacağını düşünüyorum bu ayrımı ancak 4 5 aydan sonra yapıyorlar,ama görümcenden halalığını bilip sınırı aşmasın tabi bide şöyle düşünürsek doğumdan beri yanındaysa çok içi kaynıyordur kız çok seviyordur işte :)

Beni sevmeme gibi bir şey olamaz dimi jeya:KK43:

Beni sevmeme gibi bir şey olamaz dimi jeya:KK43:
oyy canm kıyamam hiç öyle bir şey olabilir mi biz anneyiz en çok bizi severler tabi ki.Asya ağladığında nasıl kucağına alıyorsun bilmiyorum ben alacağım zaman bastıra bastıra anneeemmm sen beni mi istiyorsun geldim annem falan filan diye tekrarlıyorum neden yaptığımı da bilmiyorum sanırım en çok beni sevsin diye bi üçkağıtçılık yapıyorum :KK70::KK70:

X