2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Ahh canim ya senin bu huzursuzluğun cok fazla yazık sana hic tadini alamıyorsun gerci tad alacagimiz aylar daha gelmedi sana tavsiyem 1 illa meme vericem diye diretme buyukler der her annenin sütü bebeğe yaramıyor belki sütünün yag miktari azdır bilemiyorum hem vicdanen rahat olmalisin emzirmek icin her yolu denedin bak ben o emzirme danışmanlarının sözüne uydum kızımı 20 gün ac koymusum ya şaka gibi o kadar cok kizdim ki kendime yok gunde 3 kere 1 tl buyuklugunde kaka yaparaa yok 5 6 kere çiş yaoarsa falan hikaye yaa benim kiz zayifladi her gelende minnacik mis dedi ister istemez kafaya taktım hala da ufak diyorlar kendini yıpratma Allah dermansiz dert vermesin bir de enjektör le verince baya zor oluyor avent guzel bir biberon azcık rahatla sen rahatla ki bebeginde rahatlasin cigdemasya ve engteacger cok guzel yazmışlar bu kadar yıpratma kendini bak gör bebeğin cok.guzel kilo alacak buraya yazacaksın sende

Canim ver biberonla mamayi benim oglum hem mama yiyor hemde beni emiyor neden bukadar bunaltiyorsun kendini

Acillll Merhaba kızlar benim bebeğim 55 gunluk ve uzun süredir akşamları çokkk fazla ağlıyor akşama 7 den gece 12 ye kadar hem ağlak kodda bu saatler arası uykuusı memede uyumaktan ibaret cok bunaldmmm loş ışık, kolik muzikleri, banyo herşey denedm doktora götrdk her yerine baktı bu sıkıntı yok dedi... Nedenini. Bilen çözüm ürete bilen var mı

Mama veriyorum artık ama sütüm az oldugunda çünkü baya var. Doğduğundan beri 600 gr almış sadece kahroluyorum
Kac günlük oldu canim bebeğin az almis süt alerjisi olabilir dr götür bi test yapılsın
Bize karin ultrosyinu yaptirin demedilerki
Bizede kimse demedi canım. Ama böbrek ultrasonu 2 kez cektirdik yapan dr baktı orda dalagina midesine vs. Ekstra
Bırak eşin korunsun canım bir süre sen yeterine strese girdin birazda erkekler fedakarlik etmeli.

Aynen cnm ya benimde gelmiyor içimden hatta dedim ayda bir olsun :)) acıdı cnm giriste sonra çok acimadi:))
Yanlız olmadığıma sevindim. İsteksizlik konusunda:)) ayda 1de iyi fikirmiş zaten anca firsat verir minikler:))o
Canim aynı durum bizde var saatini doldurunca yorgunluktan olduğu yerde uyuyakaliyor. Bazı bebeklerde oluyormuş büyük ihtimal kolik gruba giriyoruz ama bütün müzikleri denedik hic ise yaramadi. Sadece los bir gece lambasında sırtı gogsune bebegin yuzu karsiya gelecek sekilde tutuyoruz ufak ufak hoplatiyoruz. Sadece suan için ağlaması bu sekilde araliklar halinde oluyor 5dk aglayip 5dk susmak gibi. Ve memede de anlik uyumuyor hatta memeyide ittiriyor. İple cekiyorum güzel günleri

Y Yslysl Canım bizde 40.gün başladık.Korkma senin bide açılmam falan diye biliyorum bişey olmuyor.Sen korunamazsın zaten spiral falan düşünüyprsan 3ay sonra takıyorlar .Emziriyorsun hap kullanmazsın zaten .Bide şuan hissettiklerin çok normal zamanla herşey eskisi gibi olacak .

Ben ocak annesiyim 30 ocakta doğum yaptım ilk günler sarılık olmasın diye enjektörle mama verdik sütüm de az geliyordu sonra mamayı bıraktık aylık kontrolde bi baktık hiç kilo alamamış hemen mama takviyesi dedi Dr bebelac kullandık 1 haftada kontrole gittik toparlanmış. Hala mama ve anne sütü veriyorum biberonla. Meme reddi olmadı bi kaç gündür var ama o da biberonla ilgili değildir Dr browns biberon ucu anne memesine yakın yavaş çekiyor tavsiye ederim. Kendinizi bu kadar yıpratmayın bence bir kaç günlük verilecek olsa sabredin derim ama gerçekten zor olur. Siz dinlenmediğiniz için stres ve yorgunluk sütünüzü de etkiler. Uyku güzel süt yapıyor. Siz ne kadar dinlenirseniz o kadar rahat geçer.

K Karabiberim123 ben de ilk kızımda Dr browns biberonunu kullanmıştım.şimdi süt sağma makinesinin biberonunu vardı avent onu kullanıyordum,biberonu verirken bile ağlama krizine girdi çocuk.bugün Dr browns û denedim çok rahat aldı en azından mama verirken sıkıntı yaşamadım. mevsiminegore nin dediği gibi bir de bunu dene istersen biberonu alırken sıkıntı yaşıyorsan.

Canım bizde aynı durumdayız kendi istediği zaman susuyor ve uyuyor buda 2 3 saati buluyor hepte aynı saatlerde oluyor bizimde bunaldığımız zamanlar oluyor ama sabır diyoruz inşaallah geçecek bu günlerde doktorda hiç birşeyi yok diyor gaz sancısından ağladığını düşünüyoruz ilaç veriyoruz ama yine aynı durumlar yani allah kolaylık versin

Canım diğer arkadaşlar çok güzel destek olmuşlar inan hepimiz aynı durumdayız sen meme diye kendini zorlama bende ne yaparsam yapayım sütüm çok gelmiyor bebek memeyle boğuşuyor resmen bende hemen mama yapıyorum çocuk rahatlıyor hiç sıkma canını mama ile büyüyen çocuklar sağlıksızmı hayır öyle birşey yok kimseyide dinleme ben o hataya düştüm 15 gün boyunca meme vericem diye memeyide almıyordu çocuğumu sarılık tuttu kan tahlilleri hastanelerde süründüm gelen insanları dinlediğim için o yüzden enjektörle felan uğraşma biberonla mamayı ver bebekte rahat etsin sende canım inşaallah

Teşekkür ederim sağlıklı olsunlar bende baska bi şey istemiyorum artık çünkü çok yoruldum yıprandı bu süreçte

Canim ver biberonla mamayi benim oglum hem mama yiyor hemde beni emiyor neden bukadar bunaltiyorsun kendini
Canım artık 50 günlük olduk az değil

Hım anladım canım takip ettinmi yine yeşil yaptımı
Yeşil yapmadı canım

Cok teşekkür ederim arkadaşlar her şey için. İnşallah buraya daha güzel günlerimi de yazarım

İnşaallah tek seferliktir canım bidaha yapmaz

Aminn benim anlamadığım neden hep aynı saatlerd krız geciriyorlar

Allah hepimz yardımcısı olsn guzl sağlıklı gunler gelsn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…