2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
canic9293 canic9293 Canim bebeği yabanci hissetme durumu normal bi süreç ilk bebekse daha cok yaşanıyor benim 3. Ama hala yabanci gibi bu alışma süreci 3. Ayda bitiyor bu arada biz ne hissediyosak bebekde onu hissedermiş yani o da bize alışmaya çalışıyor düşünüyorum da gebeliği kabullenip alışmam bile 4 ayi bulmuştu
Hamileliğimi hemen kabullenmiştim bebeğide kabullendim ama ağlayınca susturamamak çaresiz kalmak farklı bişe inşaallah atlatırız bu zamanları

Kızlar ben o kadar çok yıprandım ki bu kaka normal mi

Eklentiler

• IMG_20190406_060355.jpg
    IMG_20190406_060355.jpg
    88,5 KB · Görüntüleme: 70
Y Yslysl canım bizde 60 gün sonra oldu eşim korundu insanda isteksizlik oluyor evet bir de bizim çocukların biri dursa biri durmuyor :KK70: tabi uzun bir aradan sonra canın acıyor tabi biraz bizim baya uzun sürmüştü hamilelik sorunlarımdan dolayı
@engteacher86 canım hapı ne kadar süre kullandın memnun muydun hapla ilgili pek iyi şeyler söylemiyorlar bende kullanmak istiyorum ama bilemedim spirale de pek cesaretim yok düştüm şeyimin derdine :KK23:

2 hafta önce memlekete gitmiştik ya canım, hava soğuk ve çok rüzgarlıydı. Ordan döndük 2 gün sonra başladı. Ben de ona bağladım. Bu akşam buhar makinesini deneyelim de bakalım olmadı soğan sarımsak limon, lahmacun salonu gibi yatcaz yatak odasında :KK53:

İlk kızımda 60 günlük yoktuk, eşim korunmuştu emzirmeyi bırakana kadar. 2 sene sonra ben hapa geçmiştim.
Şu an 58 günlük olduk, daha tık yok, Elif sağolsun pek müsade edeceğe benzemiyor :KK57:
Yarın kadın doğumda randevum var, 40 çıktı daha anca gidicez. Bakarız bi ara ya acelesi yok :confused:

Zor ama kalıcı değil bu günler. Kendine hep bunları hatırlat. Geçen her günümüz daha iyi bir hayata yaklaştırıyor bizi. Çocuğun tekken kendini dinlendir. Uyursa uyu mesela gündüz. Bırak iş güç beklesin. İki tane olunca gündüz uykusu şansı olmuyor malesef :işsiz:
Çok geçmiş olsun hayatım demek üşüttü biraz geçer inş kuzucuk rahat yatar ve tabi sende. Gece uykusuzluğu çok zor:KK43: lahmacun odası hahahah :))))

18.02.2019 ikiz kız annesiyim.
Alya doğa 1910 gr 42cm
Arya deniz 2080 gr 43cm
36+0 sezeryan
Gebelik zehirlenmesinden erken doğum oldu bizde. Baya sıkıntılı bir amelıyattı. Tansiyon 23/17. Butun cerrah ve perinatologlar kan sulandırıcı kullanma dedı ama kullanmasam şuan bi yerim felçti. Ben bir kız bebek kaybettim 2. Ayda ve neden kan sulandırıcı o yuzden doktorları dinlemedim. İyikide dinlememişim. Ve tek favori doktorum var
aret kamar istanbulda.
Özgür arısoy aydında

X