2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Senin ki yine arada bakıyor benim kız daha ılık gece kaldı yanımızda pert oldu tabii ilk çocuk da alıştık rahata bu zor geldi canım sen agrı ya gelme bızı üstüne para verip kovalar evden dıo:S
adamda yol yorgunlugu da vardi. gelince de super baba gibiydi :) e haliyle olcak tabi :)

Maşallah canım çok güzel tam doktorların istediği gibi. Böylece gaz probleminizde az olur. Darısı başımıza :) Y Yslysl @volveron @engteacher86 bu konuda biz baya yorgunuz :)))
Bizimkiler de düzene binecek inşalalh zamanla canım.

Ay inşallah canım az once banyo yaptırdım sırtıda çok fena olmus çocuğun. Suratida hep pütür pütür eldiven takıyorum ellerine yüzüne sürüyor hep ellerini ondan puturlesti galiba. Peki ne zaman geçiyormus
Ay canım ne kadar güzel olmuş gercekten zamanla bizlerde görüşürüz inşallah

bikac hafta icinde geciyor yaziyordu ama tabi bebekten bebege degisir.can acitan bise degilmis de ama tabi anne baba icin kesinlikle oyle insan hicbise gormek istemiyo yani

Ne güzel valla ben de eylul e kadar Adana'da yım kısmet olur ınsallah görüşürüz bizde çok isterim ben

Kızlar hangi ıslak mendili kullanıyorsunuz??? Ben pamuk su yapiyorum ama dışarda kullanmak için islak mendil alicam
canım ben küçük boy tuppera ıslatıp koyuyorum .yanımda taşıyorum .hiç bişey olmuo bayagı pamuk alıo .Bikaö gün gidio bide ve kokmuo öylece duruyor aklında olsun.

Anneme anlattım durumu. Oda eski kafa. Çocuğa baktığına şükret. O ara sen yap işlerini dedi. Tersledi beni. 1 saat ağladım hıçkırarak. Sonra dedim bu bebeğin sana ihtiyacı var yapma. Toparladım kendimi

Kızlar yaza her şey güzel olacak :) 2 ay kaldi :) gelsin gezmeler:) büyüsün kuzucuklar :)

Hadi inşallah gelsin şu yaz artık

Çok degil bir tüm gün evde kalsa çocuk ve senin yaptgn işler ona kalsa anlar da yok mu izinli günü çocugu iki saat die bırakıp kaçsan acıkırsa mama verir o zaman görür de işte el kadar bebe
Zaten onbire kadar durmadı ara ara baktı. Anladı mı bilmiyorum konuşmuyoruz

İnşallah canım çok tecrübesiziz insanın sinirleri çok yıprsnıyor

Maşallah kuzuya canım annesi güzel bakmış. Büyücekler böyle böyle

Kizlar merakimdan soruyorum sizij cocuk dr u ucretleri nedir bizimki Antep de 75 tl ödüyoruz ladin dogumda 120 idi 200 tl olmus

Canım İzmir de 40 TL verdim poliklinik

Valla kadın tutmayı çok düşündüm. Erkekler diyorum bizim kadar kolay adapte olamıyorlar bebege. Git dediğim için zaten sadece pişman oldum ama onun dışında değilim inş gececek bu günler

İnşallah gececek canım

Ne kadar güzel güzel Bi anı da olmuştur

Ay ne güzel bizimkide uyusa öyle o acıksa durmaz canım bence uyanır öyle düşünüyorum. Şeker düşme sorunlsrını geçtik diye düşünüyorum açıkcası büyüdüler . Çok emdi demek ki ya da mama veriyodun ya o tok tutmuştur anne sütü gibi değil

Günaydınlar Gece iki ye kadar hiç uyumadı bizim bey aglamaktan sesi kısıldı çocuğun çok üzüldüm ya ınsallah hasta olmaz acaba hasta oldu da ondan mı sesi kısıldı diyorum bıde off off

Günaydın canım. Gaz sancısı vardır belki ağlamaktan sesi çatallaşmıştır. Bugün düzelir inşallah eğer öyleyse. Bu gaz sancıları mahvediyo çocukları

Günaydın kızlar valla gece 5 saat uyudu oglus baya dinlendim ya sonra bir uyandı ac kurt baya emdi altini degistirdim tekrar uyudu:) sünnet agrisi da geçti ağrı kesici vermiyoruz artık sadece biraz şişlik var pipide o da zamanla gecer iyiki.erken yaptirmisim dedim sünnet-i çünkü büyük oglum 3.5 aylıkken oldu ondan kolay oldu bu oğlan. Demek 1 aylik yaptırsam 1 günde geçermiş. Eşimde evde olduğu için valla tüm.yukumu aldi bence eşlere de 4 ay izin vermeleri gerek doğum izni:)

Günaydınlar Gece iki ye kadar hiç uyumadı bizim bey aglamaktan sesi kısıldı çocuğun çok üzüldüm ya ınsallah hasta olmaz acaba hasta oldu da ondan mı sesi kısıldı diyorum bıde off off
Cnm ne yemiştin acı yediysen gercekten çocuklar çok gaz oluyor ve ağlıyor ben artık hayatımdan ac Iyi çıkardım çok farketti her yemeğe sadece kimyon atıyorum karabiber bile atmıyorum. Sesi de çok agladigindan kesiliyor cnm karnına sıcak bez köy bence rahatlasın kuzucuk

Aynen bizimki de normalde gece saat kurmuş gibi 5 saat uyurdu bu sefer 6 saat uyudu maşallah diyeyim de. Sonra memeye saldırdı İnşallah hep böyle olur gece uykuları. Gündüz de arabada uyutuyorum iyi oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…