2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
2 gündür asya çok huzursuz 41. Gün bugün atak haftası mı acaba çok fena durmadan ağlıyor. İnş atak haftasıdır bitince güzel günlere başlarız.
Senin kızla benimki cok benziyor daha ben yazacaktim ki sen yazmissin dun çok kötü geçti aksama kadar gözünü kırpmadı bi ara disciye gittim annemleri mahvetmiş 2 gecedir uykusuzum desem yeri vr emzirmekden belim ağrıyor bir de burnu tıkalı naptiysam açılmıyor aspiratorle cekilecek gibi de degilki off ya annelerin dinlenmeye ihtiyaci var ve ben hicbiseye yetişemiyorum stresden yemek yemeye vurdum kendimi offf

bazen bizimkide aralıksız 4 saat uyuduğu oluyor ama uzun süre huysuzluktan sonra

Tamam de sende yapma kadın tutalim o yapsın. Erkekler genelde biraz rahat ve keyfine düşkün oluyorlar.bakma bizde çok kavga ederiz yoksa ama kv yaninda bıraktı orda piskolojim bozuldu diye suan birsey diyemiyor yoksa bizde cok kavga etmistik. Benimkide cok rahatına düşkündür çünkü.

Günaydınlar Gece iki ye kadar hiç uyumadı bizim bey aglamaktan sesi kısıldı çocuğun çok üzüldüm ya ınsallah hasta olmaz acaba hasta oldu da ondan mı sesi kısıldı diyorum bıde off off
Çok ağladıysa oluyor canım benim bey
Aynen bizimki de normalde gece saat kurmuş gibi 5 saat uyurdu bu sefer 6 saat uyudu maşallah diyeyim de. Sonra memeye saldırdı İnşallah hep böyle olur gece uykuları. Gündüz de arabada uyutuyorum iyi oluyor.
Oy maşallah ne güzel oyumus öyle

2 gündür asya çok huzursuz 41. Gün bugün atak haftası mı acaba çok fena durmadan ağlıyor. İnş atak haftasıdır bitince güzel günlere başlarız.
Bizim sıpada gece uyuyamadi bir türlü birde aksam banyo yaptırdım rahatlasinda uyusun diye ama nerde. Valla bir günleri bir güne uymuyor. Zamanla düzelecek isallah minikler

Aynen bizimki de normalde gece saat kurmuş gibi 5 saat uyurdu bu sefer 6 saat uyudu maşallah diyeyim de. Sonra memeye saldırdı İnşallah hep böyle olur gece uykuları. Gündüz de arabada uyutuyorum iyi oluyor.
Bende gündüzleri ev tipi anakucaginda uyutuyorum cnm cok seviyor çok uymuyor gündüzleri 1 saat ya da bir buçuk saat ama o da bana yetiyor yemek çamaşır bulaşık için yeterli oluyor. Tabi bazı günler özellikle kaka yapamadığı günler huysuz oluyor. Benim geceler en fazla 3 saat uyurdu 5 saate dün cıktı ilk defa ben de korktum kan şekeri düştü sandim ama gece uykuları 5 saat olsa keşke her gün valla uyudugumu anladim.

Canım benim kızda bazen öyle geceleri 4 saat 4.5 saat uyuduğu oluyor normalmiş 2.aylarda yani merak edilecek bir durum yok... Memeyi bile daha az emebiliröiş buda normal yani..

Adam agrıdan geldi ama iki buçuk saatte gelmiş ne yorgunlugu :) çocuk babaya kıyak geçmişti ilk gece artık gercek yüzünü gösteriyor
hadi ya ucakla fln mi dicem baska sehirden binmistir herhalde :) tmm yol yorgunlugu degilmis direk bildigin kiyak :) ee hi yere kadar dimi bi kendini gostersin pasa bey :)

Günaydınlar Gece iki ye kadar hiç uyumadı bizim bey aglamaktan sesi kısıldı çocuğun çok üzüldüm ya ınsallah hasta olmaz acaba hasta oldu da ondan mı sesi kısıldı diyorum bıde off off
Kiraz çekirdeği yastığı var. arkadaşım ısıtıp fırında karnınınüstüne veya ayağınınalgına koyuyorsun. Reflü yastıklarınfa oluyor genelde. Bak istersen. gazı varsa rahatlatırdı onu..

benim cocuklarda uyku gozu yok anlasilan. buyugu 3 yasinda hala uyku sorunu yasiyor gece. kucuk desen su ana kadar 3 saati gormedik biz. max 2 saat. aksam 9dan dan 11.55e kadar bi kez uyanip emip uyur. tam saat verdim cidden o saatte uyanio bizm saat sonra her saat basi uyanik. sabah 6da tam kalkiyor. annem asagida yatiyor,o da o saatte uyanmis oldugu icin asagi getiriyorum. ben yukari cikip 1-1.5saat daha uyuyp iniyorum cunku max o kadar dayaniyo acligina.valla hic hos degil ya saat basi nedir

Selam hanımlar, siz hala eldiven kullanıyor musunuz ya? Benim büyük ilk günden çıkarıp kaçırıyordu eldivenini kuzumun zaten, sağlık ocağında hemşiremiz de takmayın keşfetsin yüzünü çizse de çizmemeyi öğrenir demişti 2-3 günlükken bıraktık biz eldiveni. Bence artık sizde çıkarın. Kesilebilir zaten artık tırnakları, olmadı törpülenir.

Selam canlar
Bizim oğlan 2 gündür kakasını yapmadı acaba bir şeyler yapsam mı yoksa biraz daha beklesem mi o yapamadıkça ben huzursuz oluyorum :))
Canım sadece anne sütü alan annelerde 1 haftaya kadar normalmiş kaka yapmaması. Bende ilk kızımda korkmuştum ama 5 günde bir falan yapmaya ama yapınca da ortalığı batırmaya başlamıştı bizim de dünden beri gaz var kaka yok, o döneme girdik sanırım diyorum.

Eldiven kullanıyorum evimiz çok sıcak olmasına ragmen eli soğuk oluyor.bir iki hafta sonra cıkarayım planlıyorum.
Kızlar, aranız da emzirme danışmanı ile görüşen var mı? Ben görüşmeyi düşünüyorum.evime gelecek inş işe yarar

Fb’da emzirme akademisi diye bi grup var takip et istersen canım. Emzirmeyle ilgili ne sorunun vardı?

Canım bende dün çıkardım . Siz atak haftasına girdiniz mi var mı simlada bi değişiklik ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…