2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
benim bebişin burnu çok tıkanıktı bugün, günde iki kez yapıyordum ama baktım çok kötü biraz internette araştırdım 2 saatte bir yapılabilir diyorlar. ama emin olamadım haftaya doktora gideceğiz ben de soracağım. her gün bir sürü şey çıkıyor canımın burnundan
Benim bebeğimizde burnu tıkalı, doktor 2 saatte bir fizyolojik serumla açabilirsin dedi. Sabah, öğle, akşam yapıyorum ben de. Bu nefesle çekme olayını da yapma dedi, daha çok tıkanmasına sebep oluyormuş o.

merak etme yalnız değilsin, benimki de sabah 10dan akşam 11e kadar toplasan 2 en fazla 3 saat kesintli şekilde uyudu. 15 dakika yarım saat en fazla. 11de uyudu,kaldırmayacağım, ne de olsa kendi uyanacak açım diye. gözleri kapanıyor, uyumamak için inat ediyor benimkisi. sabredeceğiz bugünler bitecek.
Keşke 15 dk da uyusaydı onada razıyım canım hiç gözlerini kapamıyor

@engteacher86 katiliyorm wendy wendy bizzat kendimde yasadim kizim 1yasindayken rota gecrdik hastnede falanda yatmadik.evde atlattik evet hastalgn uc gunu.cok.kotuydu ama hastnede ozel bi ilac verilmiyor agri.kesici.ve su surekli.ishal oldugu icin bos serum eger kusmada varsa igne biz hastneye gttik kusmasi icin igne yaptilar evde su icireblrsenz yatmayn dediler kabul ettik uyurken bile babasiyla nobetlese agzina su damlattik ucgun cok halsizdi yavrm.surekli yapip uyudu ama inan oyle cok buyutulck bi.hastalik degil hatta iyilestginde bagisiklk kazandgi icin sevndk ve hemen.arkasndan ben ve babasida oldu en zor babasi atlatti. Bu asinin yan etkileri cok fazla bunlari goz ardi etmeyin bi arkadasimiz bu asiyi yaptrdiktn snr abagirsk dugumlenmesi oldu cocugu acil amelyta aldilar onu gordukten snra biz yaptrmama karari aldik ve diger bi arkdasmn cocuguda asidan snra hemen rota oldu . 2aylik bi bebek rota olmasi daha zor oldu onlar icin bence bu rota asisi mevzunu hepimiz iki kez dusunlm derm...

Ya kızlar benımki beni resmen yalancı meme gibi kullanıyor. Uyanık oldugu her an meme agzında istiyor ve keyifle bur saat dinlen dinlen emıyor. İki saatte bir emzirenlere özeniyorum. Biz bu halle gezmeye de gidemeyiz işte yapamıyorum uyku da sorun. Gündüz 2 saate bir vermeye ugrasam hem meme de sütüm de artacak zaman bulur

Ya kızlar benımki beni resmen yalancı meme gibi kullanıyor. Uyanık oldugu her an meme agzında istiyor ve keyifle bur saat dinlen dinlen emıyor. İki saatte bir emzirenlere özeniyorum. Biz bu halle gezmeye de gidemeyiz işte yapamıyorum uyku da sorun. Gündüz 2 saate bir vermeye ugrasam hem meme de sütüm de artacak zaman bulur
Aynı durumdayız bizim 35. Günümüz bitti. Benmkinin ağzı küçük tam göğsü ağzının içine sokmuyor acaba ondan mı uzun emiyorm diyorum. Yatarak emziriyorıö ben, kucakta daha kosa emiyor sanki.

Aynıyız:KK43: benim 3 gğndür göğüslerim balon gibi söndü bu yüzden napcam bilmiyorum

Günaydın anneler Sabah kakasini yapmak icin uyandı bir türlü yapamadı açtım altini uyardım biraz sonra yaptı uyudu. Ve bugünler de bilmiyorum neden 2 ay sendromumu anam bunların sendromu da bitmek bilmedi memeyi almak istemiyor zorla ağzına tıkıyorum süt fiskirtiyorum zorla tıkıyorum gecen biberon verdim Allahim 3 dakka da bitirdi 80 ni eskiden biberonu istemez memeye saldirirdi. Ins geçici bir dönemdir eski meme istahina döner. Bir günleri bir günlerine uymuyor ve hızlı huy değiştiriyorlar.
Canım biberon yerine eds sistemi ile emzirsen

Aynı durumdayız bizim 35. Günümüz bitti. Benmkinin ağzı küçük tam göğsü ağzının içine sokmuyor acaba ondan mı uzun emiyorm diyorum. Yatarak emziriyorıö ben, kucakta daha kosa emiyor sanki.

Yatarak ne güzel bari gözünü kaparsın arada. Bizimde 41 günlük ama değişse keşke Bi an önce

Aynıyız:KK43: benim 3 gğndür göğüslerim balon gibi söndü bu yüzden napcam bilmiyorum
Of valla bu bebelerle işimiz var. Çok ağlıyor uyumuyor 2 saatte emse sütte kendine gelecek. Gece artıyor allah tan ama 5ten sonra azalıyor artık sürekli emmek ten

Bugün kaka yapmadı tek sabah azcik yaptı ondan mızmız daha da yordu beni valla kızlardan 5 gün kaka yapmayanlar vardi anlatıyordu nasıl basediyorsunuz valla Allah yardımcınız olsun birde kolik olan bebekler sürekli ağlayan kucak isteyenlerde çok zor anneyi çok yıpratıyor benimki iki gündür huy değiştirdi memeyi alırken öğürüyor çok emmiyor sütüm de çok yok bugün bugün bir yellerdeyiz yani yarin ola hayrola:))
dün 5 gün olmuştu kakasını yapmadığı gece huzursuzdu fitil aldırdım hemen rahatladı bidaha da gerek kalmaz inşallah çok ilaç verme taraftarı değilim ama son çare olarak mecbur kaldım.yalancı meme reddi normalde 3.ayda oluyor du ama benim sıpa da buaralar kafasını arkaya atıyor istemiyo tutturmak biraz zaman aliyo emmeye başlayınca da baya emiyor hiç bırakmadan

dün 5 gün olmuştu kakasını yapmadığı gece huzursuzdu fitil aldırdım hemen rahatladı bidaha da gerek kalmaz inşallah çok ilaç verme taraftarı değilim ama son çare olarak mecbur kaldım.yalancı meme reddi normalde 3.ayda oluyor du ama benim sıpa da buaralar kafasını arkaya atıyor istemiyo tutturmak biraz zaman aliyo emmeye başlayınca da baya emiyor hiç bırakmadan
Canım benim ki 5. Günde yapmıştı popoya zeytinyağlı sabun sürdüm popoya ılık zeytin yağı vermiştim şimdi her gün yapıyo maşallah

Kimyon verdim canım masajlar gaz damlaları yok yine tık yok gözleri şişti resmen uykusuzluktan 10 saat oldu
Canım dün bizimkide oglen 11den gece 11e kadar sadece ağladı gecesine babasi bakmıştı uykumu almıştım sözde. Ama dün kriz geçirdim oturdum ağladım. Hatta 5dk bıraktım kendi kendine ağladı. Ne masajlar hareketler kimyon çayı nane cayi verdim kustu onlarida bende fazla vermek istemedim. Simdi uyandi bakalım bu günümüz nasıl gececek

Canım dün bizimkide oglen 11den gece 11e kadar sadece ağladı gecesine babasi bakmıştı uykumu almıştım sözde. Ama dün kriz geçirdim oturdum ağladım. Hatta 5dk bıraktım kendi kendine ağladı. Ne masajlar hareketler kimyon çayı nane cayi verdim kustu onlarida bende fazla vermek istemedim. Simdi uyandi bakalım bu günümüz nasıl gececek

Sancılar iyice pik yaptı geçicek inş yavaş yavaş sabredelim . :KK43: benim bide süt derdim başladı gazın yanında napcam bilmiyorum

Canım benim ki 5. Günde yapmıştı popoya zeytinyağlı sabun sürdüm popoya ılık zeytin yağı vermiştim şimdi her gün yapıyo maşallah
poposuna sürmedim arkadaşım ama sen söyleyince ılıtıp içirdim karnına masaj yaptım falan ama çok huzursuz olunca fitil verdim inş bundan sonra kendliğinden yapar

hemde nasıl pik yaptı.sık sık emzirmemrye calis biraz dolsun memeler. Birde idare edebilirse esin karnini doyur 2 saat uyumaya çalış

Emzirmemek çok zor uyumuyosa illa emicek zorla uyutuyorum işte :KK43: eşim çalışıyo canım ama bu gece güzel uyudum asyada uyumuş maşallah. Tamamen uykusuzluktan değilde başka bir şey var anlamadım geçenlerde de böyle olmuştu bir kaç gün sürmüştü sonra düzelmişti. İnşallah yine düzelir.

X