2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Canım 10. Günde kontrole gitmiştim. Herhalde yeterlidir. Bu arada benim adam da bende vahim durumdayız. 40 durumu olmasa ben isteyecem ilişkiyi. onunda durumu zor hamilelikte de olmadı. Bu kankiliği bozmak lazım :)

Ay sorma bana da çatala cik dedi ben birde hazırlıksız yakalandim karnında bakar sandim Gerci lazerden dolayı tek tük cikiyo ama.gene de utandım yav:) gene mi çatal dedim artık yeter yok dedi seni merak ediyorum o ne demekse:)) suan kanamam bitti aslinda ilişkiye girebilirim adamda soruyor ikide bir :)) doktor normal hayatına don dedi diyor :) bende diyorum o diyor ama ben daha dönmedim valla acicak gibi geliyor birde 10 aydır uzak kalınca insanin hiç yapası gelmiyor

Canım 10. Günde kontrole gitmiştim. Herhalde yeterlidir. Bu arada benim adam da bende vahim durumdayız. 40 durumu olmasa ben isteyecem ilişkiyi. onunda durumu zor hamilelikte de olmadı. Bu kankiliği bozmak lazım :)
Tekrar çağırmadıysa yeterlidir canım
Kız kırkın çıksa bile bu sefer çoluk çocuktan fırsat bulunmuyor bi de zaten uykusuzum zaten yattığım an dünyayla ilişkimi kesiyorum

Ahahahh doktora bak sen :)) bende çekiniyorum açıkcası sanki canım yanacakmış gibi ilk defa beraber olacakmışız gibi

Sezeryan doğum yapan anneler yüz üstü yatmaya başladınız mi?
Yan yatarken hafif meyilli yatıyorum canım tamamen yatabilmiş değilim :))

Aman eline mi yapışıcak oturduğu yerden çalışsın azcık:))) bizimkide çok ağzında tutuyo sonra çıkarıyo dediğin gibi.

Canim coknsevindim kafanız rahat etmistir özellikle erkek bebeklerde gorulebiliniyor genisleme ve buyudukce kendiliginden geciyor diye biliyorum çevremde oyle gördüm en azindan
Sağol canım rahatladık biraz takip edilecek 2 ayda bir ultrason ve idrar tahlili yapılacak. Dr %80 gecer dedi. Bizimkide duzelir işallah. İdrar yolu enfeksiyonu kapma olasılığı cok yüksekmis o yüzden sürekli takip halinde olmamız lasım bizimde.

Cok sevindim canim kafanda rahatlamistir biraz olsa
Çok sağol canım biraz rahatladim.

Allah şifa versin,uzmandan duyacağımız güzel bir söz nasıl iyi geliyor insana.Allah hiçbir anne babayı evlatlarının sağlığı ile imtihan etmesin.
Amin canım sağol. Uzmandan duyunca gerçekten insan tamam diyor ve adam baya 45dk ilgilendi anlattı konuştuk soru isareti kalmadi en azından kafamızda ve bu sıkıntımızla ilgili en azindan 24
@ysly haklısın canm ama acayip derece takar oldum eski halime dönmek istiyorum artık kendimi bu kiloda mutlu hissetmiyorum.Sende iyi bir doktor bulmuşsun ne güzel sevindim
Sagol canım.Bende takıyordum özelikle dra sordum hatta kilo alıyorum şuan sut olsun diye yiyorum paso. Dr öyle dedi sadece anne sütü veriyorsan kesinlikle önermiyoruz. Sütun kalitesi döşernis. Ondan bende 6 aya kadar diyet falan yapmayacagim.
Kendini suçlama canım zarar verecek boyutta hirpalamanissindir.Düzelir dün bizm oglusta 7-10 arasi hic susmadan agladi yazık gazdan.masajlar sicak havlular neler neler yaptık 10da ancak sustu cocuk.dün bizde gaz damalsina başladık işallah sonuc alırız. Gerci ne masajlar neler neler yapiyoruz sanci oldu mu ne yapsan fayda etmiyor. Zamanla düzelecekler inanıyorum. Eşin falan yardimci olmuyor mu ben bunalınca eşime veriyorum hemen

Canım valla eşler olmasa işimiz zor. Çok yardımcı oluyor benimki de gece gündüz ne zaman müsaitse çok şükür

Devlet aşı ihalesini tamamlayamamış yeni tamamlamış duyduğum kadarıyla. Bu arada çok geçmiş olsun, inşallah en kıss sürede hepsi kaybolur
Sağol canım amin inşallah.
Stoklar tükenmeden ihale tamanlanasi yapılsaymista insanlar madur olmasaymış. Parayla dışardan yaptırabilen var yaptiramayan var. Pazartesi bizimde asi günümüz bakalım gelmiş bizim buraya Aynı damlayi dün bizede verdiler canım. Kullanmaya basladik ama sana cevap vermem için yeterince kullanmadık bu 2. Günümüz. Makatina masajla ilik zeytinyağı sur canım yapar isalalh kuzucuk

Canm ağzında süt biriktirmiş ondan olmus haylaz çocuk korkuttu beni:) valla yaşlandım bu 50 günde
Aynıyız inanki ya kendimi bisey bilmez görmeye basladim ne dogru ne yanlış kafam.allak bullak sanki beynime bi örtü örtülmüş gibi algım azaldi halbuki kendimi ne cesaretli goruyordum bilgim ve tecrubem varmiş işin gerçeği yenidogan bebek tüm bilgilerj çöpe attiriyor kendi kuralını yaşatıyor zormuş be arkadaşim ya bugün avm ye gittik bi delilik yapip oglum kızim cok istiyodu uzuluyorlardi ama toplasan1 saat bile kalmadab ciktim magaza falan gezme hakgetire ama bebegi annem birakip alisverise cikmak istiyorum çok ihtiyacim varr

21 gunde etkisini gosterdigini bilmiyordum canim cok tesekur ederim gunde bir kere 5 damla seklinde veriyoruz kullanimi oyle diye biliyorum devam edelim o zaman bakalim insallah ise yarar
Insallah canım yarasin da annelerde rahatlasin bebelerde evet ama.hergun aynı saatte ver bagirsak alışkanlığı olsun birde biogaia dan cok kişi memnun onsallah sizde de ise yarar

Aynen cnm bazen sacma sapan seyler yaparken buluyorum kendimi hepsi uykusuzluktan parca parca uyuyunca hicbir uyku alamıyorum. Bende bir pazar bebegi esime bırakıp avm ye gidecem arkadaşımla ama hangi pazar bilmiyorum :)

Canım 40ın cıkmışmıydı

Bizde bir hafta oldu bugun tam kullaniyoruz gaz icin sanki iyi geldi biraz biraz da bakalim duzenli kullaninca nasil olacak zeytinyagiyla masajida deneyeyim bi canim tesekkur ederim

Canım valla eşler olmasa işimiz zor. Çok yardımcı oluyor benimki de gece gündüz ne zaman müsaitse çok şükür
Kesinlikle canım o konuda şanslıyız bazi eşler pek bakmıyorlarmis Allah yardım etsin onlarada. canim bisimkide 7-10 arasi ayni dediğin gibi hic susmadan ağlıyor memede susuyor bir sure sonra onuda bırakıp sadece ağlıyor. Bende kolik mi diye aklima getirmeden edemiyorum
Canım zaten dogumdan sonra verdiginide almis oluyor. Kilo alimi çok iyi 1kg denk geliyor. Ah bizde öyle rahat olabilsek ne olurdu. Sulemrahkuzey hadi gözün aydın canım.
23. Gün smear testi yapıldı bana ağrım ve idrarda yanmayla sarı kanli akınti vardı. Alttan ustten hepsindrn bakıldı. Bir daha 2. Ay gidicem dr artık. Biz seninle ayni durumdayız. Banada alttan baktı cok aşırı canım yandi. Esimin yanında 45 günden sonra iliskinize devam edebilirsiniz dedi. Bende esime dedim 2 ay yok diye. Ay öyle canım yanacaksa biraz daha beklesin. Nedir bu kadınların çektiği ya böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…