2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kızlar bu bulantılar beni çok kötü yapıyor ya resmen hayat durdu benim için bir an önce bitse ya birde şu doğum psikolojisinden hiç birseye adapte olamıyorum :KK43:
Ben çubuk kraker aldım az midem ekşiyince 2 tane atıyorum tuzlu tuzlu iyi geliyo leblebi falan da yazmışlardı öyle atıştırma bilirsin doğum için daha çok yokmu canım bence tadını çıkar neden bu kadar üzüyosun ki kendini

Kızlar benin kızımda midem çok bulanırdı göğüslerime dokunmayı bırakın südyen giymek istemediğim için evden çıkmadım bi süre koku hassasiyeti çok vardı şimdi az var bu sefer midem de çok az yanma var göğüslerim su balonu gibi oldu ama acı yok 7+5im neden böyle benim gibi olan var mı

Cok duyuyorum tup bebek basarisiz olunca kendiliginden hamile kalanlari Allah tamamina erdirsin insallah cnm benim ilk sezeryandi ya muhtemel 1 2 hafta erkenden alirlar
Ablamın da öyle olur heralde riskli olunca gebelikler o zaman da direkt sezaryana alıyorlar şubat başı inşallah kucağınıza alırsınız:)

herkes ayni seyi yasayack diye bir sey yok kizlar. su haftalarda dahi kafanizi bulandiracaksaniz ilerde 3.trimesterde ne dusunursunuz merak ediyorum. baskasinin belirtilerini kendinizde gormeye calismayin,bende yok demeyin,kendinize iyilik etmiyorsunuz. ilerde bi de cocuk dogunca dusunun,kimisi erken dis cikariyor,kimisi gec yuruyor,kimisi gec konusuyor... sonu yok yani. hamileliginizin tadini cikarin. kusmalar tiksinmeler de belirli zaman diliminde oluyor. nadir de olsa tum hamilelikte gecirenler varmis ama bakin yine bazi insanlar. herkes ayri yasar belirtileri.

herkes ayni seyi yasayack diye bir sey yok kizlar. su haftalarda dahi kafanizi bulandiracaksaniz ilerde 3.trimesterde ne dusunursunuz merak ediyorum. baskasinin belirtilerini kendinizde gormeye calismayin,bende yok demeyin,kendinize iyilik etmiyorsunuz. ilerde bi de cocuk dogunca dusunun,kimisi erken dis cikariyor,kimisi gec yuruyor,kimisi gec konusuyor... sonu yok yani. hamileliginizin tadini cikarin. kusmalar tiksinmeler de belirli zaman diliminde oluyor. nadir de olsa tum hamilelikte gecirenler varmis ama bakin yine bazi insanlar. herkes ayri yasar belirtileri.
AYNEN KATILIYORUM CANIM

ben ondanda tiksindim :KK43: Yemek yiyorum iştahla biter bitmez yediğim yemekten de tiksiniyorum :KK57:
özellikle sevdiğim yemekleri yapmaya çalışıyorum 2 kasıktan sonra tiksiniyorum durduğum yerde burnuma bi koku geliyo midem allak bullak oluyo hele komşularım 7/24 kızartma yaparken çok zor oluyor :olamaz:

Ben çubuk kraker aldım az midem ekşiyince 2 tane atıyorum tuzlu tuzlu iyi geliyo leblebi falan da yazmışlardı öyle atıştırma bilirsin doğum için daha çok yokmu canım bence tadını çıkar neden bu kadar üzüyosun ki kendini
Evet cok var canım ama niyeyse çıkaramıyorum aklimdan yerlerdeyim resmen şu bulantılar bi geçse hayırlısıyla hayat normale dönse belki bende dönerim

-Lisaaa- -Lisaaa- canım sen doktora gidecektin ne dedi ??
Canım burda ki doktor sevk yaptı merkeze ilçede oturuyorum eski tahlillerimi gösterdim bagisikligin varmış zaten birşey çıkmaz o zaman korkma dedi ama yine de bir git dedi pazartesi 11.50de özelde randevum var 14.40da da sevk ettiği tıp fakültesine eski tahlillerimi gösterince farklı bakıyorlar oraya da goturcem canım bakalım ne diyecekler

X