2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kızlar bugün keseyi ve mercimegimi gördük çok şükür her şey yolunda dedi doktor. Kalp atışı için haftaya gel dedi. Birde progestan hapını vajinadan sok ağızdan alma dedi tuaf geldi ama normal hapı vajidan sokan var mi bu arada 5+4 um.
Evet bende öyle kullanıyorum daha iyi bulantı baş dönmesi olmaz

Ah hatunlar muhabbetleri tam okuyamadim insallah herkes iyidir:anneadayı:bende cok yoruluyorum ikinci cocuk daha dogmadan zormus valla babalar guzellesti kizim disari cikmak istiyo al bisikleti tasi cikar gez kucagima geliyo bazen evde surekli cat diye sariliyo ayagi carpiyo karnima :110:valla bitmis vaziyetteyim:duduk:hamile oldugumu anlayamiyorum Insallah bise olmaz minnaga:cry:

Ah hatunlar muhabbetleri tam okuyamadim insallah herkes iyidir:anneadayı:bende cok yoruluyorum ikinci cocuk daha dogmadan zormus valla babalar guzellesti kizim disari cikmak istiyo al bisikleti tasi cikar gez kucagima geliyo bazen evde surekli cat diye sariliyo ayagi carpiyo karnima :110:valla bitmis vaziyetteyim:duduk:hamile oldugumu anlayamiyorum Insallah bise olmaz minnaga:cry:
OY KIYAMAM YA :KK66:

Canım hem fakülte hem özele gitcem babam bugün gitmiş almış özelden randevu 85lira muayane ücreti eğer muayene olup tahlili isterse 16tl demişler burdaki doktoru tekrar aradım yarın sabah gel sevk edeyim dedi fakülte hastanesine
Canim cok gecmis olsun dualarimjz seninle

Aynen öyle canım hala emiyoruz :) ailemde erken menopoz riski var annem teyzem anneannem 30lu yaşlarda girince annemde bir tane daha yap çıksın aradan dedi durdu bende dedim çıksın aradan ama ilk gebelik her zaman farklı oluyormuş ya ikincide hiç birşey anlamıyor insan :)
anlarsın canım.hele bi hissetmeye başla o zaman daha tatlı olur

bende de tiksinme var saçma olacak ama kuşbaşı et ve köfteden tiksiniyorum ama kıyma sorun değil. demek yavaş yavaş başlıyormuş.
Bende kırmızı etten çok tiksindim halbuki o kadar çok severdim ki ve canım tavuk çekti bi kaç kere kırmızı etin düşüncesi bile midemi kaldırıyo

Merhabalar ben de aranıza yeni katıldım. Şu an 5+5 im haftaya cumaya kalp atışını duymak için randevu aldım. 7 yaşında bir oğlum var ama çok heyecanlıyım sanki ilk çocuğum gibi tabi aradan baya zaman geçmiş herşeyi unutmuşum. Hepimize sağlıkla kucağımıza almak nasip olur inşallah.
Hoşgeldin cnm Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin♥

Benimde bugün kesinleşti adetim hiç aksamaz 27 28 günü geçmez ama yine de kesin olsun istedim salı günü değerim 198.48 çıktı bugün yine kan verdim 517.5 haftaya ben de doktora gidicem benim de 2. Bebeğim bir kizim var 3 yaşında ama yine bir heyecan yaşıyorsun daha bir güzel oluyor sanki bilinclisin.İnşallah herşey yolunda gider hepimiz için.
Sende hoşgeldin cnm brnim kizimda Agustos 25 de 3 yaşına girecek saglikla kucagimiza aliriz inşallah bebislerimizi♥

X