2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
2 kez yapılmış olur aklında kalmaz hic kalmasın zaten ilk çocuğunda igg var hiiç birseycik olmaz inş
Evet canım ilk bebegimde de igg 500 bunda da 500 çıkmış igm sadece ilk gebeligimde negatif bunda pozitif birde işte dediğim gibi 2hafta önce igg yine pozitif igm negatif bugün niye pozitif oldu ona şaşkınım hala

endişelenmemek gerekirmiş kuzum hiç bulantı yaşamayanda olmuş çok sağlıklı bebişler doğuran olmış canını sıkma ben şimdi biraz uyudum kalktım sanki hafiften midebulantım var ama daha cok böyle midem ekşiyo gibi seninde olacak demekki erken daha
Aslinda insallah saglikli ve rahat hamislik dönemi geciririz hepimiz, ama azicikta belirti olsa fena olmaz tabi :KK48:

Kızlar merhaba, bayram arefesinde kan geldi diye paniklemistim. Progestan yazmıştı doktor. Hazır memleketteyken doktora gideyim durum ne diye dedim. Kese bozulmuş dedi, düşük görünüyor progestani kullanmayı bırak dedi. Zaten ilk gebeligimde de kalp atışını duyamamistik kürtaj olmuştum. Çok kötü oldum toparlayamiyorim kendimi. Biliyorum veren allah alan da allah. Zor geldi ikinci de de yaşayınca. Doktor yine de küçük bi ümit var dedi bozulmuş kesenin yaninda minik bir yuvarlak var. Onun için beta hcg değeri artıyor mu diye bakicaz. Dualarinizi bekliyorum.

Allah yardim.etsin cnm. ins hayirli haberler alirsiniz. hepimizin duasi seninle de

Evet canım ilk bebegimde de igg 500 bunda da 500 çıkmış igm sadece ilk gebeligimde negatif bunda pozitif birde işte dediğim gibi 2hafta önce igg yine pozitif igm negatif bugün niye pozitif oldu ona şaşkınım hala
oğlun kaç yaşında yada onun arkadaşlarından bulaşmış olabilir yoldan geçerken biri yüzüne hapşırmıştır olabilir sende korumadasin zaten :)

Kızlar bugün keseyi ve mercimegimi gördük çok şükür her şey yolunda dedi doktor. Kalp atışı için haftaya gel dedi. Birde progestan hapını vajinadan sok ağızdan alma dedi tuaf geldi ama normal hapı vajidan sokan var mi bu arada 5+4 um.
Inş bende en kısa zamanda görür ve duyarım hayırlısı olsun ins sağlıkla gelsin hepsi

DONDURMA ŞARKÜTERİ AZ PİŞMİŞ ETLER YUMUŞAK PEYNİRLER İLK 3 AY YASAK DİYE BİLİYORUM
Bana doktorum hic biseyi yasaklamadi. Hqtta ben sut ve yogurt yiyemiyorum sevmem dedim.mecburmuyum yemege tabikide degilsin istersen yeme dedi.hic bir zorunlulugun yok dedi. Gercektende dusununce diyorum herkes aybi beslenmiyo ama cocuklara bisey olmuyo istedigin seyleri miktarli yedigin surece sorun olmaz sanirim

X