2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
sinirli olan var mı? demin eşim dondurmanın zararlı olduğunu söyledi diye şuurumu kaybettim resmen. bu sinire nasıl engel olabilirim? o sırada hareketlerime de dikkat etmiyorum bebeğe bir şey olacak diye ödüm koptu.
İŞTE BEEN... BİRİ BANA BİRŞEY DESİN YIRTIP PARÇALAYACAK GİBİ OLUYORUM .BİRŞEYDEN KASTIM AKSI BİR CÜMLE BİR SÖZ..

Merhabalar ben de aranıza yeni katıldım. Şu an 5+5 im haftaya cumaya kalp atışını duymak için randevu aldım. 7 yaşında bir oğlum var ama çok heyecanlıyım sanki ilk çocuğum gibi tabi aradan baya zaman geçmiş herşeyi unutmuşum. Hepimize sağlıkla kucağımıza almak nasip olur inşallah.

Benimde bugün kesinleşti adetim hiç aksamaz 27 28 günü geçmez ama yine de kesin olsun istedim salı günü değerim 198.48 çıktı bugün yine kan verdim 517.5 haftaya ben de doktora gidicem benim de 2. Bebeğim bir kizim var 3 yaşında ama yine bir heyecan yaşıyorsun daha bir güzel oluyor sanki bilinclisin.İnşallah herşey yolunda gider hepimiz için.

yok çalışmıyorum şirket bizim babamla eşim çalışıyor. zaten ben insanlarla muhattap oldukça yüzyüze sinirlerime hakim olamıyorum. yabani gibi yalnız doğurasım var. o denli severim yalnızlığı. eşim gelene kadar mutlu biriydim mesela.
kimseye haber vermeyelim doğumu dedim bende eşime :KK45:yapma ama böyle bebeğin yakında duyacak etrafını güzel şeyler duysun annesinin ve babasının sesini neşeli ve mutlu duysun

Ay gerçekten mı canım ya sürekli ağlayıp duruyorum gerçekten çok kötü olmuştum Allah razı olsun canım beni çok mutlu ettin
senden razi olsun kuzum bebegin sağlıklı olsun gebelikten önce asi vurulmustum 3 ay korunduk o donemde çok araştırdım bu konuyu bağışıklık olması yeterli hic bir sıkıntı olmaz

Canım doğrulama testinin özelde maliyeti çok olabilir en iyisi bi üniversite hastanesinde yaptır daha iyi olur
Canım hem fakülte hem özele gitcem babam bugün gitmiş almış özelden randevu 85lira muayane ücreti eğer muayene olup tahlili isterse 16tl demişler burdaki doktoru tekrar aradım yarın sabah gel sevk edeyim dedi fakülte hastanesine

Çok sevindim arkadaşım inşallah sağlıkla devam eder kucağımıza alırız bebeklerimizi ben en son Mart ayında transfer yapıldı tutmadı mayıs ayında kendiliğinden oldu şükür rabbime inşallah sağlıklıdır bebeğim .hiçbir belirti his kalmadı bende :KK43:
Ayyy ne güzel böyle hikayeleri duymak bende bu yul iki kere tüp bebek yaptım tutmadı şimdi kendiliğinden hamileyim Allahıma bin şükür hepimize Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Canım hem fakülte hem özele gitcem babam bugün gitmiş almış özelden randevu 85lira muayane ücreti eğer muayene olup tahlili isterse 16tl demişler burdaki doktoru tekrar aradım yarın sabah gel sevk edeyim dedi fakülte hastanesine
2 kez yapılmış olur aklında kalmaz hic kalmasın zaten ilk çocuğunda igg var hiiç birseycik olmaz inş

senden razi olsun kuzum bebegin sağlıklı olsun gebelikten önce asi vurulmustum 3 ay korunduk o donemde çok araştırdım bu konuyu bağışıklık olması yeterli hic bir sıkıntı olmaz
Amin canım amin inşallah doktora o zaman gittiğimde eski tahlillerimide gostereyim gittigimde

X