2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252

çok normal tsh hatta gebelikte istenilen değer:)

Bayıldım ya ben birşey aserirsem gezme olur derdim. Gezmeyi çok seviyorum ama iş dolayısıyla hiç gezemiyorum nerdeyse. Eşinizle birbirinizi bulmanız ne güzel. Allah daim etsin
Çok teşekkür ediyorum. Umarım biran önce işleriniz hafifler. Ama 3 cocukla gezmek biraz zor. Karavan bu anlamda çok kullanışlı bence. Size de tavsiye ederim
yerinde olsam yatar kalkar şükrederdim. Bulantı hayat kalitemi düşürdü:) Gözlerimi açamyorum :)
Aynen senin gibi düşünüyorum..ne illet bir şey şu bulantı

valla ilk gebelikte böle değildi yada böleydi umursamıyordum pek. Gün içinde leyla gibiyim yaptıklarımı hatırlamıyorum. Hayırlısıyla geçsin enerjim yerine gelsin :)

Canım beni de eklermisin
Yas 27
İzmir
Sat 6 mayis
Doğum tarihi 5 subat
İlk bebek
68 kg başlangıç

Inşallah canım inşallah sagolasin yazarım hemen inşallah seninde güzel haberlerini aliriz

Kızlar normalde tatlı sevmeyen ve tüketmeyen biriyim. Fakat son bi haftadır inanılmaz bi tatlı isteğim var ve sürekli tatlı bişeyler yemek istiyorum. Aranızda var mı tatlı isteğini benim gibi engelleyemenler....

tatlıdan inanılmaz tiksindim düşüncesi bile bayıltıo şuan beni:) Ben aşırı ekşi yiyorum hatta limon tuz yapacagım birazdan

Delikedicik 4 mayıs canım son adet tarihim kötü düşünme bence gayet normal gerçekten bu günler hiç geçmiyor ya insallah seninde hayırlı haberlerini aliriz canim
Teşekkür ederim iyi dileklerin için, geçen sene gelişimi duran bi gebelik yaşadım haliyle endişe ediyorum. Allah isteyen herkese tez zamanda evlatlarını kucağına almayı nasip etsin

Ya zor değil mi böyle bi hayat yaşamak?biz mi alıştık acaba her şeyin kolayına?nasıl karar verdiniz bu şekilde bi yaşam tarzını benimsemeye?

Ya zor değil mi böyle bi hayat yaşamak?biz mi alıştık acaba her şeyin kolayına?nasıl karar verdiniz bu şekilde bi yaşam tarzını benimsemeye?
tercih meselesi. Bize hiiiiç zor gelmiyor. Zoraki yapmıyoruz ki bunu zaten. İsteyerek yapıyoruz. Yaşam tarzı desek daha doğru aslında. Ama merak ettim ne zor geldi sana :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…