2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kızlar ya 5+6 oldum hala mide bulantım başlamadı endişeleniyorum acaba kötü bişeymi var herşeyden nem kapar oldum bulansa yakınırım bulanmasa endişeleniyorum ne yapmam gerekiyo
Bende 6+4 oldum hala hiçbir belirti yok ne göğüs hassasiyeti ne miğde bulantısı nede kasık ağrısı aynı tedirginliği bende yaşıyorum İnan ilk gebeliğim de gelişimi durdu çok korkuyorum kontrolüme kadar mecbur beklicem .Allahım sağlık versin bebeklerimize

amin canım birşey olmaz allahın izniyle. Benim göğüs hasasiyetim çok var kolum deyse acıyo çamaşır kullanamıyorum ve hala adet olcakmış gibi kasık ağrım

amin canım birşey olmaz allahın izniyle. Benim göğüs hasasiyetim çok var kolum deyse acıyo çamaşır kullanamıyorum ve hala adet olcakmış gibi kasık ağrım
Ne mutlu canım bende hiçbirşey kalmadı 6yıl İstanbul Memoriale hastanesinde tüp bebek tedavisi oldum tutmadı bu kendiliğinden oldu çok heycanlıyım umarım sağlıklı olur.tüp bebek öncesi yine kendiliğimden hamile kalmıştım ama malesef gelişimi durdu kalp için gitmiştik duyamadan döndüm Allahım o günleri bidaha yaşatmasın

amin canım çok kötü bi duygu biliyorum bende bikere düşük yaptım hastanede nasıl ağlıyodum herkes beni teselli ediyodu o günü unutamam allah birdaha yaşatmasın kimseye evlat acısı göstermesin

Aaa bu doğru olabilir mi acaba? Uraz da 9m haftada bitmişti bulantilarim ilay da 12. Haftayı bulmuştu hamilelik sonuna kadar da kokulara çok hassastim. SimDi de bulanıyor. Ama ne kadar sürecek acaba bulantı

Bu çok doğru aslında. İşte en temel farklılık bu bence ama yine bazı insanlarda da değişiyor bu karın şişligi. Kızımda baya yayılmıştı göbek oğlumda töp gibi çıkmıştı. Şimdi yine top gibi çıkıyor galiba

Aaa bu doğru olabilir mi acaba? Uraz da 9m haftada bitmişti bulantilarim ilay da 12. Haftayı bulmuştu hamilelik sonuna kadar da kokulara çok hassastim. SimDi de bulanıyor. Ama ne kadar sürecek acaba bulantı
bilmemki olabilir canım maşallah allah uzun ömür versin evlatlarına zorlanmıyomusun canım 2 çocukla şimdi bitane daha gelicek senin için zor olmuyormu ben biriyle baş edemiyorum diye yakınıyorum çok hiperaktif hiç yerinde durmuyo kilo almıyo o yuzden :) beni çok yoruyo üzüyo eşimin ailesiyle yaşadığım için de çok nazlı yetiştiriyolar :) senin nasıl oluyor bide hamilesin nasıl baş ediyosun canım geçinmek zor oluyormu peki

bende oğlumda çok kilo almadım yediklerin direk bebeğe yaradı okadar kilolu değildim arkadan bakan insan bu hamile diyemezdi :) hiç belim kalçam çıkmadı sadece önümde basketbol topu gibi bişey vardı okadar :) ama hamilelik sürecim çok zor geçtii ilk gebeliğimdi birde baş dönmem tansiyonum kansızlık herşey vardı doğuma kadar bi dğnya ilaç kullandım gezsem dolaşsam direk bayılıyodum mide bulantısı mahvetmişti benii ama bu kolay geçicek galiba hamile olduğumu öğrendiğimden beri geziyorum dolaşıyorum bikere bile başım dönmedi şükür mide bulantımda yok

Slm cnm bnde ayni ist memorialde uc kez tup bebek denedk ikisi tutmadi sonuncusu tuttu dustu sonra biraktik artk ve kendligimden hamile kaldm :)))) cok sukur Rabbim dualarimizi kabul etti

Off ben cok kilo almistim 3yilda ancak eski kiloma kavustum derken yine almaya baslicam istahim cok acik ya o kadar yemek istemiyorum ama elimde degil ama azda yesem sanirim istahla yedigim icin kilo yapiyor ben kilo alıyorum bebegim alamiyor 3 kilo dogmustu sezeyandik hastaneden ciktim aile hekiminde tarttik 2.800gr olmus ve oldum olasi kilo hic almadi cok hareketli inşallah bu bebegim biraz kilolu doğar 3 bucuk dogsa yeter bsna

kız benimki 3.750 doğdu ne zor çıktı biliyonmu sen bide kilolu doğan bebek büyüdükçe zayıflıyo benim eltim 2buçuk kilo doğurdu kedi yavrusu gibiydi büyüdükçe tosun oldu :) benim oğlum aşırı hareketli hiç oturmuyo hep koşuyo o yüzden kilo almıyo istediğim kadar yedireyin olmuyo :) boşver çok zayıfta olmasın çok kiloluda. Sağlıklı olsunda :)

Yok kizim cok saglikli cok şükür cevreden gorenler aa ne kadar zayif falan diyorlar moralim bozuluyor cok hareketli ne yapayim daha sofraya oturmuslugu yok cok cok acikirsa gelir ancak bende ogrensin istiyorum bizimle beraber yesin ama yok 3 yasina girecek 11 bucuk kilo:-(

takma kafana canım bende önceden zorla yedirmeye çalısyodum insan stres yapiyo bide yemeyince. Peşinden koşma o acıkınca istiyo zaten üstüne gitme ben pes ettim :) acıkınca yediriyorum napam kendimimi öldürem :) benim oğlumda 4 yaşında 15 kilo ama yapcak bişey yok

Slm cnm bnde ayni ist memorialde uc kez tup bebek denedk ikisi tutmadi sonuncusu tuttu dustu sonra biraktik artk ve kendligimden hamile kaldm :)))) cok sukur Rabbim dualarimizi kabul etti
Çok sevindim arkadaşım inşallah sağlıkla devam eder kucağımıza alırız bebeklerimizi ben en son Mart ayında transfer yapıldı tutmadı mayıs ayında kendiliğinden oldu şükür rabbime inşallah sağlıklıdır bebeğim .hiçbir belirti his kalmadı bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…