2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
oo harikasınız yapabiliyorsan yap tabi ki de keşke benim de elimden gelse tebrik ederim sizi
Yapamadığımız da çok şey var aslinda. Ama o kadarını yapmayalım toplumdan iyice uzaklasmayalim diyoruz. Sonuçta 2 de çocuk var
Yoksa eşimde bende baya uç noktalarda yaşıyoruz :)

istanbuldyken toner satışı yapıyorduk. Firmamız vardı. İlay doğdu. Kadıköyun göbeğinde oturuyorduk. statta maç olunca arabayla dışarı çıkamıyorduj park yerleri zaten çok sıkıntı. Ee temiz hava da pek yok. Dedik karavanla çıkalım başka şehir bulalım kendimize. Kendi yaptığımız karavanla 5 ay gezdik. Aslında Çanakkale oksijen açısidan muazzam bir yer ama bize biraz daha büyük bir şehir lazımdı işimiz için. Antalya da karar kıldık. Toner işini de buraya taşıdık. Yürümedi tabi o iş battık antalya da :) şimdi yurtdışında ki universitelere öğrenci yerleştiriyoruz. İş olanağı varsa istanbulda durmak bence yorucu. Cok trafik var cunku ve kiralar ev fiyatlari ucup gitmis. Hala gidip geliyoruz tabi İstanbula. Tüm akrabalar orada. 2 sene olacak buraya taşınalı neredeyse.

Antalya'da organik yaşamak özellikle gıda konusunda biraz daha kolay çok şanslısınız :) benim ailem orada yaşıyor yerlisiyiz yörüğüz yani:) köyümüz de var zeytinyağımız tereyağımız yumurtamız sebzemiz hepsi ev yapımı:) diğer şampuan bez gibi şeyler kişinin kendi iradesi tabi tebrikler çok Harika bir alışkanlık :)

uykuyu çok seviyorum ve hep bebek olunca ben nasıl duycam ya uyanamazsam falan deli sorular. iki gecedir wc kalkıyorum uykudan uyanıp :) şimdi dıyorum ki Allah ın mucizesi vucut herşeye hazırlıyo seni.
cinsiyete gelince evet sağlıklı olsun ama kız olsa hiç de fena olmaz dıyorum:) ama ilk öğrendiğimde rüyamda maviler gördüm. eşimde erkek hissediyorum dedi:)

Kızlar ya 5+6 oldum hala mide bulantım başlamadı endişeleniyorum acaba kötü bişeymi var herşeyden nem kapar oldum bulansa yakınırım bulanmasa endişeleniyorum ne yapmam gerekiyo
Bulanmak zorunda değil ki iki yakın arkadaşımın hiç bulanmadı gözümün önünde mesela birinin 5 yaşında oğlu var diğeri Temmuz'da doğuruyor :)

Kızlar ya 5+6 oldum hala mide bulantım başlamadı endişeleniyorum acaba kötü bişeymi var herşeyden nem kapar oldum bulansa yakınırım bulanmasa endişeleniyorum ne yapmam gerekiyo
Kalbi atmaya başladığında genelde bulanıyor kuzum. Ama değişebiliyor da baksana bulanmayan çokça da insan var belki de hiç bulanmauck. Belirtilerle kafa yorma. Bence bulanmasinda yemek yiyemez oldum ben mesela

Hem de çocuktan sonra alınan bir karar müthişsiniz. İstanbul gerçekten çok yorucu

Bulanmak zorunda değil ki iki yakın arkadaşımın hiç bulanmadı gözümün önünde mesela birinin 5 yaşında oğlu var diğeri Temmuz'da doğuruyor :)
ya bilmiyorum ilk çocuğumda çok bulanmıştı öldürüyodu beni bunda niye tık yok diye pimpirikleniyorum :) bulantı olmayınca bişey olduğunu düşünüyor insan. Bulanmasada böyle ağzımda ekşi bi tat var hiç bişey yiyesim yok gibi oda sayılır mı ki

Kalbi atmaya başladığında genelde bulanıyor kuzum. Ama değişebiliyor da baksana bulanmayan çokça da insan var belki de hiç bulanmauck. Belirtilerle kafa yorma. Bence bulanmasinda yemek yiyemez oldum ben mesela
evet canım bulanınca insanın nasıl olduğunu biliyorum bulanmasın ama sağlıklı olsun insan endişeleniyo :)

Benim çok enteresan mesela sabah bulantım oluyor ama kahvaltı yapabiliyorum öğleden itibaren kıtlıktan çıkmış gibi yiyorum sonra :/

Birde erkek çocukta mide bulantısı olmaz diyorlar ama oğluma hamileyken 6. Haftada başladı nerdeyse doğuma kadar devam etti ölüyodum bulantıdan :) bu seferde bulanmıyo kız olmasın bende ters etki yapıyo galiba :d

evet canım bulanınca insanın nasıl olduğunu biliyorum bulanmasın ama sağlıklı olsun insan endişeleniyo :)
Canim daha once sana mi yazdim hatirlamiyorum ama mesela ben kizimda hic bi belirtim yoktu cok rahattim sadece istahim vardi ha bire yiyordum 20 kilo almistim olabiliyor yani korkmana gerek yok

Canim daha once sana mi yazdim hatirlamiyorum ama mesela ben kizimda hic bi belirtim yoktu cok rahattim sadece istahim vardi ha bire yiyordum 20 kilo almistim olabiliyor yani korkmana gerek yok
tmm canım korkmuyorum artık içimi rahatlattın sağol hayırlısı diyelim bakalım 15 gün sonra gidicem kalbini duymaya insallah. 2 gün önce gittim erken daha dedi dinletmedi uyuz doktor :)

Ya ben hiç inanmıyorum böyle şeylere herkesinki farklı oluyor. Benimde kızımda mide yanması dışında bi şey olmadı mesela. Herşeyin hayırlısı ama inşallah bunda da öyle kolay geçer

Ya ben hiç inanmıyorum böyle şeylere herkesinki farklı oluyor. Benimde kızımda mide yanması dışında bi şey olmadı mesela. Herşeyin hayırlısı ama inşallah bunda da öyle kolay geçer
aynen bende bu tür seylere inanmıyorum canım ama tek inandığım şey kız olunca göbek karpuz gibi oluyo basenler kalça büyüyor erkekte sanki önüne top koymuşsın gibi arkadan bakınca anlaşılmıyo bile bu çok şaşırtıyo beni :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…