2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Merhaba şubat anneleri bende bugün hamile olduğumu öğrendim Allah izin verirse şubat annesi olabilirim :anneadayı: daha önc 2 düşük ve 1 mol gebelik geçmişim var genetik tarmayı henüz yaptıramadan geldi minik kuzu inşallah yine aynı şeyleri yaşamam :işsiz: Bu arada sat 20 mayıs Doğum 24 şubat görünüyor 34 yaşındayım 8 yaşında 1 kızım var:KK52:

Merhaba şubat anneleri bende bugün hamile olduğumu öğrendim Allah izin verirse şubat annesi olabilirim :anneadayı: daha önc 2 düşük ve 1 mol gebelik geçmişim var genetik tarmayı henüz yaptıramadan geldi minik kuzu inşallah yine aynı şeyleri yaşamam :işsiz: Bu arada sat 20 mayıs Doğum 24 şubat görünüyor 34 yaşındayım 8 yaşında 1 kızım var:KK52:
Hoşgeldiniz inşallah şubatta alacağız bebislerimizi kucagimiza

Canım belirtilerinden bahsetsene biraz
Canim ilk kizimda aynilarini yasadim ne bulantim var ne kusmam hep ruyamda kiz goruyorum adina kadar ilk kizimda da ismini ruyamda gördüm Elif koyduk goguslerim cok büyüdü cok eksi yiyorum ve istahim açık bide en buyuk belirti bebeginiz 45 50 gunluk olunca sabah lavaboya gitmeden önce dr da uzandiginiz gibi uzanin dizlerinizi bukun gobeginizi kontrol edin eger saginizda elinize ceviz buyuklugunde bisey geliyorsa o erkektir duzse kizdir benim dümdüz bunu o nine hep yapiyor ordan biliyorum

yalniz degilmisim ya o zaman :KK70: ama sanirim hafiften belli oluyo karnim ya 49 kiloyum zaten cok zayiftim

benim de karnım baya cıktı ya. eşime gosteriyorum yok ya gazdır o diyor. ee tamam bende biliyorum azı birazı gaz ama yani sabah uyandığımda da göbek var gözüküyor.

oy basından ne çok sey geçmiş. umarım bu sefer sağlılla kucaklarsın yavrunu. 8 yasında kızın varmıs zaten demek ki sağlıklı bebek doğurabiliyorsun. iyi düşün olur mu?

emelyalvac emelyalvac canım doktora gittim bugün güneş kreminde marka farketmez ama solante öneririm dedi :KK25:

solenta öneriyorum memnunum. ama ewg sitesini biliyor musunuz bilmiyorum. bu tür kozmetik şeylerin incelemesini yapıyor. orada solante incelenmemiş bile. daha nice krem var ama solante yok. eczacım bu kremi almak istediğimde bu kremi önermem reklam ürünü bu demişti bana. tabi ben inanmadım aldım. ama içim rahat kullanmıyorum açıkçası

Canim ilk kizimda aynilarini yasadim ne bulantim var ne kusmam hep ruyamda kiz goruyorum adina kadar ilk kizimda da ismini ruyamda gördüm Elif koyduk goguslerim cok büyüdü cok eksi yiyorum ve istahim açık bide en buyuk belirti bebeginiz 45 50 gunluk olunca sabah lavaboya gitmeden önce dr da uzandiginiz gibi uzanin dizlerinizi bukun gobeginizi kontrol edin eger saginizda elinize ceviz buyuklugunde bisey geliyorsa o erkektir duzse kizdir benim dümdüz bunu o nine hep yapiyor ordan biliyorum

yapcam cok merak ettim :)

hayırlısı inşallah bakalim mevlam neyler neylerse güzel eyler

[QUOTE="kese canım o. ama endişelenme. boş gebelik ihtimali çok az %5 mi ne. gelipte seni bulmaz sanmıyorum kuzum. rahat ol pozitif düşün olur mu?[/QUOTE] tamam canim ❤

X