2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
İkiz bekliyordum senden :) sağlıkla gelsin yavrun. Kesen ne kadar büyümüş. Bebek yakında oluşur içinde. Ev yapımı yoğurt önemli evet. Cevizi de iyi hatırlattın unutmuştum bu ara yemeği.
Ay bende bi heveslenmistim kuzum ama tekizmis:emir_bebek:onslalah bulantimiz olmazdayeriz herseyi

YAŞ/ ŞEHİR /SON ADET TARİHİ /DOĞUM TARİHİ //KAÇINCI BEBEK:emir_bebek: BAŞLANGIÇ KİLOSU/cİNSİYET Beni etiketleyip bunların cevabını yazarsınız listeye ekleyebilirm. Ama Eksiksiz yazın bidaha bidaha dönüş yapmayalım.

Yas: 23 :KK15:
Yurtdisinda
Son adet tahrihi: 21.05.2018
Tahmin edilen dogum tahrihi: 25.02.2019
Ilk bebek
65,0 kg

2 yaş 8 aylık ti 2,5 yaş var aralarında işte tam. Kızım konuşuyordu benim. Evde tv falan açılmaz hiç belki onunla alakalıdır çok mi tv izliyor kızın? Başlarda biraz zorlanacaksin gibi gözüküyor ama sonra adapte olacaktır kızın yeni düzene. Endiselenmekte çok haklısın. Seni çok iyi anlıyorum bu vicdan azabı da mahvwdiyor insanı. Ama her şeyin çok güzel olacağına inandır kendini. İlay kreşe gitmiyor bu arada. Bu sene de gitmeyecek. 3. Kardeşiyle vakit geçirsin istedim. Yoksa aklı hep evde kalacakti
Ben gonderiyorum doktor yanliz diyor Yani Benim bildigim izlemedi AMA bakicilari izletti mi bilmiyorum yada kreste izledimi bilmiyorum cok uzuluyorum konusmuyor diye

YAŞ/ ŞEHİR /SON ADET TARİHİ /DOĞUM TARİHİ //KAÇINCI BEBEK:emir_bebek: BAŞLANGIÇ KİLOSU/cİNSİYET Beni etiketleyip bunların cevabını yazarsınız listeye ekleyebilirm. Ama Eksiksiz yazın bidaha bidaha dönüş yapmayalım.
Yas: 28
Istanbul
Son adet: 07.05.2018
Tahmjni dogum: 11.02.2019
Ilk bebek
Kilo 59

evet canim var dedi 5 haftaliksin dedi 15 gun sonra gel kalp atisini duyalim daha erken duyulmaz dedi ben sanki kucuk bisey goruyorum carpilarin arasinda top gibi bidey var o bebek degilmi canim bos olmasindan korktum ya
O top gibi gördüğün şey gebelik kesesi bu evrede kese görünür sadece gebesin merak etme telaşta yap hep iyi şeyler düşün bebeğe kötü düşünceler hiç iyi gelmez...

Kizlar Ben geldim:KK76::anneadayı:keseyi gorduk ama sat 14nisan oldugu icin kac haftalik oldugunu bilemedi ne zaman dollendi ne zaman oldu buyuyunce farkederiz dedi kalp atisi haf taya gel bakalim dedi:KK200::nazar:ev yapimi yogurt ye dedi ceviz hep yaninda olsun dedi kizimda disim cok hassasti yiyemezdim bide bitki cayi icme ve medine hurmasi yeme dedi:deli:hepinizi opuyorum Bu arada tek gebelik :KK49:
Hayırlı olsun canımmm

Bu arada ben yeni keşfettim. Enabiz diye bir site var. Orada tüm bilgileriniz yer alıyor. Benim doktor sisteme gebelik bilgisini çoktan vermiş bile. Oradan aile hekiminizde görebiliyor. Ben artık gdiipte bildirmek gerektiğini sanmıyorum. Her şey sistemde mevcut zaten
Bende demiştim aynısını çok yaşa sistemin adını hatırlayamadım süpersin...

28 Antalya 01.05.2018 diye düşünüyorum doğum tarihi 05.02.2019 3. bebek 45 kg başlangıç

Ben gonderiyorum doktor yanliz diyor Yani Benim bildigim izlemedi AMA bakicilari izletti mi bilmiyorum yada kreste izledimi bilmiyorum cok uzuluyorum konusmuyor diye

ben kıyamadım kuzum gondermeye. kardeşleriyle olsun dedim. zaten okul da da kontenjan kalmamıştı kaldı oyle kaldı ilay. seneye düşünüyorum gondermeyi ama yine bakalım modundayım. ömrü boyunca zaten okuyacak bu durumu ne kadar ertelersem kardeşleriyle ne kadar vakit geçirse o kadar kar gözüyle bakıyorum şuan da.

insallah canim ama ben iki carpinin arasinda nokta kadar yuvarlak bisey goruyorum o bebek olamazmi acaba
kese canım o. ama endişelenme. boş gebelik ihtimali çok az %5 mi ne. gelipte seni bulmaz sanmıyorum kuzum. rahat ol pozitif düşün olur mu?
Evet folik asit yapabilir... bana hiç yapmıyor ama bir arkadaşım folik asit yüzünden illallah etmişti o kadar bulantı yapıyordu ki...

beni de mahvetti. ne zaman içsem midem allak bullak oluyor. bırakacağım bu hafta. yemek yiyemez oldum

Bende demiştim aynısını çok yaşa sistemin adını hatırlayamadım süpersin...
bende tesadüf öğrendim. telefonuma mesaj geldi bugün.

X