2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Maşallah minik oğluşa
Çok iyi bir doktor anlaşılan şanslısın canım

Bebek iyiymis. Erken dogum ve dusuk riski olabilir dedi. Benim belime bicak saplanmis gibi agri giriyordu. Adet agrisindan beterdi. Dr buna bagladi canim

iğneler fayda eder inşallah moralini yüksek tut. tabii ki dinlenmek kötü düşünmemek de çok önemli. kaçıncı haftadasın?

Valla ben yazdırdım eczane devlet karsılamıyor dedi 35 lira ödemiştim, hatta folik asitide yazıyorlar ama onuda devlet karşılamıyor? Nedenini bilememm
Bir yanlışlık olabilir canım,elinde olan ilaçlarıda bazen devlet karşılamıyor.
Şöyle düşün özel veya devlet hastenesi yazınca karşılıyo ama sağlık ocağı yazınca karşılamıyo sencede tuhaf değil mi ?
Daha önce bu ilacın iğnesinide sağlık ocağında yazdırdım yine ücretsiz aldım.
İlaçtan ilaca fark var canım folik asitinde bir sürü çeşidi var mesela ben imom kullanıyorum devlet karşılamıyor diye yazdırmıyorum bile

Kızlar selam
Çok hastayım, öksürük grip. İlaç kullanan var mı? Şurup felan? Eczaneye uğrayıp alacağım bişeyler olmadı yarın dr gitcem

Kızlar selam
Çok hastayım, öksürük grip. İlaç kullanan var mı? Şurup felan? Eczaneye uğrayıp alacağım bişeyler olmadı yarın dr gitcem

ben ıhlamur bal karabiber le atlattım 5 günde çok şükür. geçmiş olsun. ilaç kullanamıyoruz çünkü.

Erkek olduğu o.kadar belli ki. Bence %100:) hayırlı olsun cnm

Ikili test için hayır canım beklemek gerekiyor. Ama orda normalde beynine iç organlarına ense kalınlığına burun kemiğine bakılıyor hepsini tek tek göstermesi lazım san

Öyledir mutlaka kolay değil iyileşmesi için Aralık da yok bebek hep emiyor sonuçta belki bu sefer öyle olmaz sizin de gümüş kapağı da çok duydum ama genelde hep popüler bloggerlardan zaten firma yollamış onlara ondan insan acaba reklam mi diyor bizzat kullanan yakın tanıdığınız oldumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…