2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bisi sorcam cnm. Hani sana yorumlayan olmuş ya. Betan için bisi dedi mi yorum yapan. Sabah bi arkds yayınlamış onun betası 17 idi. Senin 129 benim de 162. Sana beta ile ilgili ne dediler

Bisi sorcam cnm. Hani sana yorumlayan olmuş ya. Betan için bisi dedi mi yorum yapan. Sabah bi arkds yayınlamış onun betası 17 idi. Senin 129 benim de 162. Sana beta ile ilgili ne dediler
Beta ile ilgili bişey demediler canım.
Sen heralde cinsiyet için soruyosun ama ikilide çıkan beta ile ilgili cinsiyetin alakası yok bununla ilgili dün birçok makaleye denk geldim,ikili sonuçumu araştırırken

Pkolular hamile kalınca çok mutlu oluyorum ben.
Bi arkadaşım evlendiği ay,ablası erken menopoz dediler istemediği halde 3.ye hamile kaldı :) 2side pkolu
Başka bi arkadaşım aşılamayla 4.senesinde bende 7.senemde 4.tüp denememle Allaha şükür hamile kaldım.
Rabbim kucağımıza almayı nasip etsin evlatlarımızı

Sen heralde cinsiyet için soruyosun ama ikilide çıkan beta ile ilgili cinsiyetin alakası yok bununla ilgili dün birçok makaleye denk geldim,ikili sonuçumu araştırırken
Cinsiyetten ziyade neden bu kadar yuksek acaba. 162730 yazıyor bnde. 162 denilio sanirim. Internette down sendromlu gebelerde papp a düşük olmaya beta yuksek olmaya meyilli diye yazmışlar. Sonuç oranlarım risk oranlarından uzak ama merak ettim neden yuksek diye;(

Amin cnm ins. 7 yil boyunca dogal yolla hic gebe kalamadin mi peki? Tup bebek pkodan mi

Diğer değerlerin nasıl peki.
Nt değerin kaçtı.
İkili test yorumlanırken tek sonuç baz alınmıyormuş bütün hepsi tek tek incelenip bi çizelgede risk grafiği belirleniyormuş.
İçini ferah tut bu testlerin kesinliği yok zaten canım .

Amin cnm ins. 7 yil boyunca dogal yolla hic gebe kalamadin mi peki? Tup bebek pkodan mi
Hayır canım hiç doğal yoldan gebe kalamadım.
Tüpten önce 2defa iğne tedavisi,3defa aşılama denedik.
3 aşılamanın 2si tuttu birisi kimyasal birisi dış gebelik ile sonuçlandı

Benim de babam emekli ogretmen cok severim ogretmenleri:**biz de 3-4 il gezdik o kadar
Diğer değerlerim araştırdığım kadarı ile iyi. Nt 1.1 sadece beta yüksekliği kafama takıldı o kadar. Benim raporda düzeltilmiş mom degerl eri yazıyor karşısında. Beta için 1.77 papp için 1.1 yazıyor. Onu da araştırdım. Şöyle dior beta 2 den fazla olanlar pap da 0.4 a yakın olanlarda ileri tetkik yapilmaliymis. Benim papp iyi de.beta 1.77 ; 2 ye yakın bi doktora sormayı dusunuyrm bakalim. Ama sonuç kısmında negatif tarama. Curt of deerletinin altında yaziyr

Hayır canım hiç doğal yoldan gebe kalamadım.
Tüpten önce 2defa iğne tedavisi,3defa aşılama denedik.
3 aşılamanın 2si tuttu birisi kimyasal birisi dış gebelik ile sonuçlandı
Anladım cnm.ind sağlıcakla bebisini alırsın kucağına. Inş hepimiz alırız

Bu arada kızlar dün gece çok güzel rüya gördüm.
Bebişim doğmuş Sezeryan olmuşum ama turp gibiyim. Bebişimi bir gün evde yalnız bırakıyorum (neden bilmiyorum) babası bakıyo galiba. Sonra geliyorum sezeryan oldum sütüm geldi mi bilmiyorum ama yine de emzireyim diyorum. Emzirmeye başlıyorum sol göğsümden. Bu arada yataktayız Emzirmem bitince bi bakıyorum yatak hep süt olmuş. Çok sütüm varmış seviniyorum :) sıkınca fışkırıyo falan :)) Hatta diğer göğsümden başka bir bebeği emzireyim boşa gitmesin diyorum rüya bitiyor.

Ne güzel rüya kuzum, hayır olsun inşallah

Dün betası 125 olan bi pkolu bayanla yazistim bende. 2 yıl olmuş doğum yapalı. Pko yüzünden mi yüksek dedim o da yok dedi. Bi deg eri yüksekmis ama önemli bisi diildi dedi.bebegi de sağlıklı imis. Bu arada bebeği de erkek mis.alakasi gerçekten yok demekki.

Benim 10. haftada 76bin çıkmıştı.. Bildiğim kadarıyla belli bir değere kadar gelip duruyor sanırım.
Pek bir öneminin olmadığını okumuştum bende. Azalıyorda olabilir sonradan emin değilim o konuda :)

Canım ense pilipsi 1.1 çıkmış yani 2.5 altında çıkmış bu iyi bi değer.
Betaya gelince gebelikte beta belli bir seviyeye gelinceye kadar yükseliyor,daha sonra düşüşe geçiyo.
Diğerlerini kendin yorumlamışsın iyi diyorsun,tarama kısmında negatif çıkmış doktorunda bi problem görmeyecek sana detaylı bir şekilde açıklama yapacaktır canım zaten.
İkili testindeki değerlerde yüksek riskli çıksa araştırmana göre sonucu iyi çıkmazdı için rahat olsun

Kuzum çok güzel bi rüya görmüşsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…