2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Dün betası 125 olan bi pkolu bayanla yazistim bende. 2 yıl olmuş doğum yapalı. Pko yüzünden mi yüksek dedim o da yok dedi. Bi deg eri yüksekmis ama önemli bisi diildi dedi.bebegi de sağlıklı imis. Bu arada bebeği de erkek mis.alakasi gerçekten yok demekki.
Bide canım herkesin beta değeri ilk zamanlarda nasıl farklı oluyorsa düşüşe geçincede aynı şekilde farklı oluyo.
Kimininki biraz daha geç düşüyomuş

Kızlar 2 dakikada bir tuvalete gidiyorum sabahtan beri 2 buçuk litre su içmişimdir uzandığım yerde ağrı hissediyorum :KK43:

Geçen hafta gittim rezil oldum valla acilde, yarına kadar dayanacam mecbur yarın doktoruma arayıp onunla görüşücem o zamana kadarda bolbol su içip kendimi sıcak tutmaya çalışıcam :KK43:
Tuvalete gidiyorum diye de şartlama kendini canım öyle de gelir sık sık, uzan dinlen dediğin gibi bol su iç ayaklarını çok sıcak tut. İnşallah üşütmedir geçer

Kızlar 2 dakikada bir tuvalete gidiyorum sabahtan beri 2 buçuk litre su içmişimdir uzandığım yerde ağrı hissediyorum :KK43:
Çok su içtiğin için de çıkarsın canım olsun acile git diyecektim ama yarın doktorunla görüşecekmişsin. Geçer inşallah sıkıntı yapma kendine :KK200:

Sonuç çıkmamıştır belki canım,
İzmir tüp bebek yaptırdığım(medicalpark) tahlilleride e nabızda görünüyo
İkili test çıkmamıştır da daha önce de bir sürü tahlil yapılmıştı canım, progesteron, tiroid falan.. Onlar da görünmüyor, bizim kliniğe özgü bir durum mu acaba. Hastane değil klinik olarak geçiyor ya.

Eki Görüntüle 2195694 slm kızlar birazcik göbis çıkmış mi yoksa bana mı öyle geliyor; zorluyor muyum:KK66:

Canım bence çıkmış. Ben önceden de göbekli olduğum için tam anlayamam sanıyordum ama hamilelik göbeği daha sivrice oluyor, dağınık olmuyor ordan anladım. İşte seninki kadarlık bir kısım eklendi göbeğime :))

Daha net görünür diye ben de öyle düşündüm canım, sıkışmadan gidenler de olmuş. Hastaneyle ev arası 40 dakikaya yakın sürüyor yolda su içmeye başlarım olmazsa garanti olsun diye :)

Doktor bana özellikle sormuştu sıkışık mısın, diye canım. Sıkışık olmazsan bebek net görünmez, o zaman da ense kalınlığı net ölçülemez.

Kızlar ELEVİT kullanan var mı? Ben yeni başladım ve biraz önce bu ilaçla ilgili çok kötü bir şey öğrendim. o_O

Geçen hafta gittim rezil oldum valla acilde, yarına kadar dayanacam mecbur yarın doktoruma arayıp onunla görüşücem o zamana kadarda bolbol su içip kendimi sıcak tutmaya çalışıcam :KK43:
Canım. Eskileri tam okuyamadım, idrar yolu enfeksiyonu mu oldun, çok geçmiş olsun, ayaklarını sıcak tut, ama ağrın artarsa mutlaka acile git ya da hemen doktorunu ara belki ilaç onerir.

X