2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Azicik cikmis sankim :anneadayı: Yalniz yun kazak filan biz halen tisortle takiliyoruz :halay: kisi sogugu hic sevmem az serinler gibi oldu hava benim kiz hemen ateslendi :KK12:
Burası ankara, akşamları çok soğuk oluyor gündüz iyi de akşam donuyoruz.

Buradaki (Manisa) özel hastane görünüyor ama İzmir'deki tüp bebek merkezi görünmüyor. Ama şehirle ilgili olduğunu sanmıyorum çünkü 2015'te Eskişehir'deki tahlil sonucum görünüyor. Anlayamadım valla.
Sonuç çıkmamıştır belki canım,
İzmir tüp bebek yaptırdığım(medicalpark) tahlilleride e nabızda görünüyo

Önceki halini tam olarak bilsek daha net yorum yaparız kuzum :anneadayı:
Bir maşallah diyelim nazar değmesin miniğine :nazar:
Screenshot_20181007-122646.png
Screenshot_20181007-122646.png
önceki hali:KK66:

Başka bulamadım en yakın temmuz 1 foto bu. Nasıl çikmis mi biraz. Yanı sanki biraz çikmis gibi geldi bana ama belki de siskinliktir:KK66:
Ufak ufak çıkmaya başlamış canım :)
Sabah saatlerinde bak genelde çünkü ilerleyen saatlerde gaz şişkinlik oluyo :KK39:

Ufak ufak çıkmaya başlamış canım :)
Sabah saatlerinde bak genelde çünkü ilerleyen saatlerde gaz şişkinlik oluyo :KK39:
Evet Kesinlikle sabahları az göbis akşamları 5 aylık gibi oluo . aksam daha çok hoşuma gidio :KK66: eşime gösteriyorum. O da anlamış artık sabaha iner kandırma beni diyor :KK66:

Malesef alamadim. Kusma falan da yasamadim ama 2 kilo vermisim bile. Si.di yavaş yavaş yemeye başladım. Iştahim yoktu 2 aydır şimdi geldi ıns alırım.
İlk 3 ay kilo almamak daha sağlıklı diyo canım uzmanlar ilerleyen aylarda 4-5-6.aylar için 1 kilo 7-8-9.lar için 2 kiloyu ideal olarak görüp 10-12kiloyla gebeliğin tamamlanmasını sağlıklı buluyolar.
Zaten ilk 3 ay bebek annenin besin depolarını kullanıyolar, bebeğin sağlık durumu iyiyse varsın hiç kilo alma önemli değil

İlk 3 ay kilo almamak daha sağlıklı diyo canım uzmanlar ilerleyen aylarda 4-5-6.aylar için 1 kilo 7-8-9.lar için 2 kiloyu ideal olarak görüp 10-12kiloyla gebeliğin tamamlanmasını sağlıklı buluyolar.
Zaten ilk 3 ay bebek annenin besin depolarını kullanıyolar, bebeğin sağlık durumu iyiyse varsın hiç kilo alma önemli değil
Doktor da öyle dedi bana. 11_13 alsan yeter dedi. Inş alırız açıldı ıştahim 2 gundur. Akşamları az bulantı oluyodu o da gitti. Aliriz artık herlde.:KK66:

Evet Kesinlikle sabahları az göbis akşamları 5 aylık gibi oluo . aksam daha çok hoşuma gidio :KK66: eşime gösteriyorum. O da anlamış artık sabaha iner kandırma beni diyor :KK66:
:KK48: benim eşimde aynı :rapci:
Sabah kalkar kalkmaz göbeğimi gösteriyom çıkmış mı diye,gebelikten öncede böyleydin çıkmamış daha diyo.
Kavgada söylenmez bu laf diyorum :KK45:

X