2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Eşim yanımda kış uykusuna girmiş. Ben haala romantik sözler peşindeyim :kahve:

Eklentiler

• 9A36C7E9-750A-4CCB-9019-1DC0B6C79AAE.jpeg
    9A36C7E9-750A-4CCB-9019-1DC0B6C79AAE.jpeg
    50,5 KB · Görüntüleme: 41
Merhaba arkadaslar bi yardim edin lutfen 12 eylulde adet olmam gerekiyordu olmadim 3 gun gecince kahverengi akintim basladi 5 gun surdu kesildi saglik ocaginda kan testi yaptim negatif yine adet olmadim 11gun gecincede evde idrar testi yaptim c cizgisin yaninda kalin ikinci cizgi vardi ama t nin yaninda degildi simdi 24 gun oldu hala adet olmadim 4 lu hormon testi yapti degerlerim su sekilde prolaktin degerim 20,94
Fsh 2,84 sizce neden oldu bu 9 aylik bebegim var emziriyorum cevap verin lutfen sorunum bu
proklatin yüksek sanırım o yüzden adet görmüyorda olabilirsin. Testi tekrarla doğru olabilir. Geç döllenme olduysa o yüzden kanda çıkmayıp sonradan çıkmışta olabilir..
Bak sen :KK74: ne güzel kocaman yatak sırf senin için ben olsam çoktan yayılmıştım :KK70:
Yayıldımda uyku tutmadııııııı:KK53:
Burası soğuk soğuk odalar :deli:
Şuan ki modum :KK70:

Aminnn canım valla çeken bilir bide disarinin etkisi iyice bunaltiyor.kac defa ağladığımi bilirim.valla Allah'ın bildiğini kuldan saklayacak değilim bende vurdum yeter dedim artık sinir krizi geçirtti bana.ama sonuç yine aynı yemek yedirmesem.zayifliyor yedirsem ağlıyor iştah açıcı octamar filan aldım o baya iyi gelmişti sonra bıraktım onu çok olur diye ama tekrar basliycam aklında bulunsun seninde bide arı polenide açıyor iştahını mide bulantisindan biraz bosladim oğlumu ama bı kendime geliyim basliycam inşallah.
Artık kilo aldırmaya iştah açmaya çalışmıyorum ben bıraktım kendi haline. Senin oğlan kaç yaşında? Benim kızım kreşe başladı bu sene ve çok hasta oluyor. Bağışıklığı için uğraşıyorum. Oktabar değil de möllers alıcam bende. Ona en iyisi diyorlar.

Merhaba arkadaşlar dün ikili testimi yaptırdım ben de 10 gün sonra çıkacakmış sonuç , buarada cinsiyet tahmini yaptı doktorum, tam olarak göremediğini fakat iskelet yapısına göre kız olduğunu söyledi , bizim için ne dese çok sevinecektik Allah sağlık versin onun önemini çok iyi biliyorum, bir kızım var kısmetse bir tane daha olacak

Ah canım ya seni tüpbebek topicinden hatırlıyorum cok sevindim sağlıkla devam etmesine, kanama alanına ragmen maşallah. Umarım bu kanama alanı da gecer coraspin kullanabiliyomusun?

Canim cok saol Allahim insallah bebeklerimizi saglikla kucagimiza almayi nasip eder. Corasprini bir aydir kullanmiyorum bir kere kacamak iceyim dedim yine hastanelik oldum. Senin de bebisin buyumus masallah Allahim hepimize yardim etsin

Artık kilo aldırmaya iştah açmaya çalışmıyorum ben bıraktım kendi haline. Senin oğlan kaç yaşında? Benim kızım kreşe başladı bu sene ve çok hasta oluyor. Bağışıklığı için uğraşıyorum. Oktabar değil de möllers alıcam bende. Ona en iyisi diyorlar.
Benim oğlumda 3.5 yaşında göndermedim bu sene krese dediğin gibi hasta olur diye.allah yardmcmz olsn.

Merhaba arkadaşlar dün ikili testimi yaptırdım ben de 10 gün sonra çıkacakmış sonuç , buarada cinsiyet tahmini yaptı doktorum, tam olarak göremediğini fakat iskelet yapısına göre kız olduğunu söyledi , bizim için ne dese çok sevinecektik Allah sağlık versin onun önemini çok iyi biliyorum, bir kızım var kısmetse bir tane daha olacak
Kuzum benimde kızım var bi kızım daha olacak sanırım, sağlık herşeyden önemli fakat insan farklı olanı da.istiyor, bi taraftan da iki kız kardeş iyi olur diyorum. Fakat ben 16 dan önceki kız tahminlerine güvenmiyorum, inmemiş testis olabiliyormuş ve tabi klitoris ve penis bu 12. Haftada benzeyebiliyormuş, doktorum kesin değil dedi zaten, hayırlısı olsun hepimiz için

Kızlar gunaydin ikili test sonucum çıktı crl 53.98mm nt 0.95mm.sizce nasıl anlayan yorumlayabilirmi.şimdiden coook teşekkürler.

Eklentiler

• Screenshot_2018-10-07-09-16-59.png
    Screenshot_2018-10-07-09-16-59.png
    42 KB · Görüntüleme: 59
Bende geçen yıl hasta olur diye göndermemiştim ama bu yıl mecbur gönderdim. Bakıcı ne verebilir ki bu yaştan sonra.
Bende gecen yil yolladım devlet e ama ikinci donem öğretmen değişti cok sıkıntı yaşadık bende bu yil sadece oyun grubuna yolladım oğlumu haftada 3 gun.seneye anaokulu sonra 1 .sınıf a baslayacaklar cunku.

FBC; 129.5
PAPPA; 1015.70
YAŞ RİSKİ(1-...); 1340
BİYOKİMYASAL TRİZOMY 21 RİSKİ(1-...); -
KOMBİNE TRİZOMY 21 RİSKİ(1-...); 40800
TRİZOMY 18+NT RİSKİ(1-...); 99000

Anlayanlar bana yardımcı olabilir mi o_O
Melike cok.anlamıyorum ama ense kalınlığı senin az çıkmıştı diye hatırlıyorum onu baz al.bu değerler normal mi bilmiyorum nette de ornekler var ama karışık işler bunlar.ozel hastanede yaptirmissin hemen ara bakalım ne diyecekler

Bende geçen yıl hasta olur diye göndermemiştim ama bu yıl mecbur gönderdim. Bakıcı ne verebilir ki bu yaştan sonra.
Bakıcıların verdiği hiçbir şey yok zaten çocuklara vakit doldurup gitmeye bakıyorlar.vicdanli birisi olacak ki gözün arkada olmadan bırakıp gidebilesin.ben işimi bıraktım çocuk olduğu için bazen kızıyorum kendime niye bıraktım şöyle böyle diye ama sonra çocuğumu düşününce yapacak birsey yok diyorum.allahim ikinci yavrularımizida doğurup büyütmeyi nasip etsin sağlıklı sıhhatli.

X