2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Cuttingcorners Cuttingcorners
Kuzu ya inan sürekli aklımda hep girip yazmak sizlerle konuşmak istiyorum ama ilk günler zor geçiyor
Bugün dört günlük oldu bizim minik kız ♥️

Bu mesajı yazmak için bebeği iki dk eşime verdim, yavrum babasında meme arayıp duruyor şu an 😀

Kızlar bebeğinize kaçıncı günde gaz damlası verdiniz benimki 2 saattir hiç susmadan kıvranıyor ve kakasını yapamadı

Kızlar bugün kontrolümüz vardı
Bebek güzel kilo almış ama sarılık 10.2 çıktı
Taburcu olurken 7.6dı.

Doktor ilk 10 gün yükselişe geçebilir normal dedi
Tekrar kontrole falan çağırmadı ben sordum takip edilmesi gerekmiyor mu diye
Ben sorunca haftaya tekrar gelin bakalım dedi

Bebeğin emmesi çok şükür güzel, ilk defa geceden beri de çişli bez almaya başladım, kakasını da güzel yapıyor
Kilo alımı iyi olduğu için de doktor artık mama verme dedi

Bu sarılık durumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz 😔

Maaşallah canım demek ki sütün yetiyor:nazar: biz 25 günlük olduk bile şaka gibi resmen insan inanamıyor.

Kuzum bende ya emzirirken ya da uyurken yazıyorum şuan uyuyor kendisi bu gece bitmez uyanır ve uyumaz muhtemelen:KK17:

Canım sarılık için bol bol besle emzir banyo yaptırmak da iyi geliyormuş sana tavsiyem ışık alan bir yere yatır nazlı hilali ya da kontrollu olarak cam önüne balkona güneş alsın biraz kırmızı ya da sarı örtü ört o da iyi geliyormuş ben öyle yaptım canım :110:

Maaşallah canım demek ki sütün yetiyor:nazar: biz 25 günlük olduk bile şaka gibi resmen insan inanamıyor.

Kuzum bende ya emzirirken ya da uyurken yazıyorum şuan uyuyor kendisi bu gece bitmez uyanır ve uyumaz muhtemelen:KK17:

Canım sarılık için bol bol besle emzir banyo yaptırmak da iyi geliyormuş sana tavsiyem ışık alan bir yere yatır nazlı hilali ya da kontrollu olarak cam önüne balkona güneş alsın biraz kırmızı ya da sarı örtü ört o da iyi geliyormuş ben öyle yaptım canım :110:

Maşallah size 🧿 çok hızlı geçiyor zaman

Göbeği düşmediği için daha yıkamadık ama örtü örtüyorum beşiğin üstünden
Biz uyuyana kadar da odanın ışığını kapatmıyorum canım
İnşallah ilerlemez

Benim dikişlerim çok fena 😔
Bugün de hastaneye gittik geldik mahvoldum

Merhaba kızlar. Biz dün taburcu olduk. Pek giremedim hastanede uzun kalınca.
Umarım herkes iyidir biz iyiyiz 🙏🏼

Gözünüz aydın canım ♥️
Biz de iyiyiz çok şükür

Benim dikişler, nazlı hilalin biraz sarılığı dışında her şey yolunda 🙏🏻🧿

Maşallah size 🧿 çok hızlı geçiyor zaman

Göbeği düşmediği için daha yıkamadık ama örtü örtüyorum beşiğin üstünden
Biz uyuyana kadar da odanın ışığını kapatmıyorum canım
İnşallah ilerlemez

Benim dikişlerim çok fena 😔
Bugün de hastaneye gittik geldik mahvoldum
Canım allah şifalar versin sana çok zor bi doğum olmuş inan çok üzüldüm 😟

Canım allah şifalar versin sana çok zor bi doğum olmuş inan çok üzüldüm 😟

Ah canım hiç sorma ben hala kendime gelemedim 😔
Aklıma geldikçe ağlıyorum

Bugün hastanede çocuk bölümüne çıkarken eşim gel şu taraftan gidelim dedi daha sakin olan merdivenleri gösterdi
O merdivenlerde doğumhanenin önüne çıkıyor,
Ben de ordan gitmeyelim kötü oluyorum dedim 😔
O kapıyı görmek bile beni çok etkiledi bugün

Ne güzelmiş canım yanında olmak iyi gelecektir. Emzirebilirsin de hem. Tanıdık birilerinin olması çok büyük şans. Bizim de var Allah razı olsun hepsinden en zor zamanımızda çok yardımcı oldular
Aynen canim arayip cagiriyorlar aglayinca da zaten. Onun disinda 2 saat olunca emzirmeye gidiliyor. Grip oluyor simdi de hemsireler sadece burnunu acabiliyor. 4 gunluk garibim ne ilac kullanacak ki yazik buyuk kizimla da ilgilenemiyorum icerliyor hangisine uzulucemi sasrdm cok zormus....

yarin tam 40 :) ins. Hic belirti yok . Dun gece azicik karnim agridi, aaaaa dedim geliyor heralde belki giderek artar .Yok ama hic birsey olmadi :)

İnşallah kendi sancınla vakitli saatli güzel rahat bir Doğum yaparsın canım 🙏🏻
Son günlerin tadını çıkar
Karnında minik ayakları hissetmek Harika ♥️

Gecmis olsun.iki saati bekleme saatte bir sut ver.bir saat emzirsen diger saat sağda ver canim.simdi o sarılıktan dolayı cok uyur ama biberonla alir
Canim 1.5 saat sonra bile emziremedim cok verimsiz geciyor uyuyor siziyor. 2 saat bizim icin daha iyi. Biberondan 1 damla damlatiyorum yutamiyor genzine kaciryor korkuyorum. Ki zaten uyanikken emer biberonea gerek kalmio, uyurken hicbi sekilde besleyemiyorum.

Oturdum yine ağlıyorum! :KK43:
Psikolojim bozuldu artık..
Bebeğim sürekli meme istiyor kızlar.
5 dakika dAhi bırakmıyor.
Çıldıracağım !
Çok çaresiz hissediyorum kendimi
Ağzından düştüğü an çığlık atmaya başlıyor. Zor sakinleşiyor.
Süt azalınca da aynı şekilde bağırıyor. Hep foşur foşur emmek istiyor. Doyduğunu bilmiyor.
Karnı da çok şiş çok gazı var. :KK43:

Oturdum yine ağlıyorum! :KK43:
Psikolojim bozuldu artık..
Bebeğim sürekli meme istiyor kızlar.
5 dakika dAhi bırakmıyor.
Çıldıracağım !
Çok çaresiz hissediyorum kendimi
Ağzından düştüğü an çığlık atmaya başlıyor. Zor sakinleşiyor.
Süt azalınca da aynı şekilde bağırıyor. Hep foşur foşur emmek istiyor. Doyduğunu bilmiyor.
Karnı da çok şiş çok gazı var. :KK43:

Canım ya kıyamam
Onların da dünyayla tek bağlantısı meme 😔
Çok zordur eminim
Ama lütfen kendini kötü hissetmemeye çalış

Bizimki de bugün hep meme istedi çok yordu beni
Sanırım memeye alıştıkça biz de sizin gibi olcaz

Yavrucukların memeden başka bildiği de yok

Aynen canim arayip cagiriyorlar aglayinca da zaten. Onun disinda 2 saat olunca emzirmeye gidiliyor. Grip oluyor simdi de hemsireler sadece burnunu acabiliyor. 4 gunluk garibim ne ilac kullanacak ki yazik buyuk kizimla da ilgilenemiyorum icerliyor hangisine uzulucemi sasrdm cok zormus....

Canım mesajlara pek bakamıyorum kaçırmışım bebeğin mi hasta
Geçmiş olsun
Allah tez zamanda şifa versin inşallah

:) ben cocugu simsi cekyatta ynima yatirdim dogru mu bilmiyorum. Uyuyamiyorum acaba besigine mi yatirsam diye. Acaba cekyatta boynu moynu agrir mi bebisin 😨

Ben doğum yaptığım gece hastanede yanımda yatırdım 😍
Beşikte uyumayan çocuk yanımda mışıl mışıl uyudu
Hiç temasımız bile yoktu ama kokumu aldı galiba

Maşallah canım çabuk atlatıp toparlanmışsın :) benimde ara ara düşüyor heralde 2.elime geldi.
Çocuk doktorumuz küvezde kaldığı için huzursuz seni arıyor devamlı demişti,ablamda aynısını söyledi yeğenimde 1 hafta küvezde kalmıştı. Şimdi sende söyledin gerçekten öyle anneyi arıyor devamlı.
Çok şükür iyiyiz canım gaz sancısıda olmasa :) hırıltılı nefes alıyor dünde birkaç defa öksürdü yarın farklı bir çocuk doktoruna götürücez

Canım siz nasıl oldunuz
Vuslat nasıl çıktı mı hastaneden
Sen nasılsın

X