2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
isminiz ne olacaktı sizin canm ?belirlediniz mi

Ben de iyiyim canım teşekkür ederim biraz hareketleri artırdım sancı gelişini hızlandıracak şeyler yapmaya çalışıyorum seni göremeyince heveslenmiştim bebiş mi geldi yoksa diye
Canim bende bksiler deniyorum. Comelip kalkiyorum merdiven cikiyoru. Sen neler yapiosun . Belki bende onu yaparm. Birde gercekten sanciyi getirip dogumu hizlandiriyor mu acaba bunlar

Anladım canım çok geçmiş olsun fototerapi aldınız mı? Biz doktordan pek elektrik alamadık da Bu kadar olağan ve yaygın olan bir durumu negatif bir biçimde iletti bize aldığımız kiloyu beğenmedi daha az sarı beklerdim dedi sinir olduk asm deki hemşiremiz gördü çok fazla evham yapıyorsunuz bir şey yok güzel beslensin dedi bazı doktorlar korkutarak kendine bağlamak isterler dedi haklı bence..

Kuzum benim hastanedeyken çok yopun geldi depend ve onların verdiği gazlı bezli pamuğu tampon yaptım çok iyi tuttu evde de 1 2 günden sonra pede geçtim azaldı birkaç gün kesildi bugün tekrardan kanama başladı aylardır öyle bir dert olmayınca bi garip oldum

Nasil gecti kontrol canim

Benimkide oyle tepesu seyrek yanlarda cok

Takilmicam desende insan takiyor biliyorum.benimde bebegin kafasi 3 4 hafta ilerde cikiyordu ama hicte buyuk degilmis kafasi hatta doktor bile küçükmüş kafasi dedi.olcumler son haftalarda özellikle cok yanıltıyor hic takilma o yuzden
Canim sarilik icin saatte bir besledim gunde bir kere sekerli su verdim kimyonlu rezene cayi ictim.23 den 11 dustu iki gunde.sende dene canim.bugun kontrolumuz vardi doktor kan tahliline gerek bile duymadı.esin icinde ins duzelir isi

Kuzum bana öyle bir şey yapmadılar ben uyandım ve sonra beni odaya çıkardılar hep serum iğne şeklinde ilerledi baya iğne yaptılar bana

Olabilir kuzum. Banada günde 1 kez iğne yaptılar son gün parol verdiler içtim o yüzden pek ağrım olmadı:)
Kuzum Benim tek ağrım gaz probleminden dolayı gaz sancısının sağ omzuma vurması oldu İlk kez duydum tabii ama öyle bir sancı çekmedim hayatımda hemen sıcak su iğne falan yaptılar ama felaketti

Kızlar hepinizi tek tek alintiliyamadim çok teşekkür ederim umarım doğum yapmamış anneler çok kolaylıkla doğum yaparlar doğum hikayemi yazmayı isterdim ama çok iyi bir hikâyem olmadığı için burda henüz doğum yapmamış anneler de varken yazmasam daha iyi olucak çok sağolun tekrar inşallah kolay dogumlariniz olur

Bunu bende merak ediyorum
Kanama ne kadar sürer, normal adet ne zaman görülür diye
Canım ben 37. gündeyim. İlk hafta olan kanama yok artık.
Yaklaşık 20 gündür damla damla pembe sarı beyaz akıntılar lekeler geliyor. Çok az. Hatta bazı günler ped kullanmıyorum bile. Yalnız kokusu bir tuhaf kötü gibi böyle, löşi deniliyormuş bu gelen akıntılara.
Kanama yok denecek kadar az yanı.
Bakalım önümüzdeki günler ne olacak. Yazarım buraya adet gibi birşey olursa.

Ben de iyiyim canım teşekkür ederim biraz hareketleri artırdım sancı gelişini hızlandıracak şeyler yapmaya çalışıyorum seni göremeyince heveslenmiştim bebiş mi geldi yoksa diye

Yok canım neerdee. Sen benden önce doğum yaparsın kesin

İyiyim kuzum sen nasılsın ? Bugün kasılmalarım oldu yine onun dışında bişey hissetmiyorum kuzum. Sende var mı belirti ?

İyim kuzum sancılarım oldu bugün ama baya aralıklı bazen 10dkda bir oluyor bazen 1 saate 1. Yani anlayacağın doğum haala bana uzak

İyi yapıyorsun kuzum gir tabi sohbet edelim aklın dağılır tek başına kalmak iyi değil
Bu günler de geçecek. Rabbim dayanma gücü verir elbet

İyim bende canım aynı bekliyorum öyle belirsiz bir şekilde

Sağol canımm. İnşallah
Hadi bakalım çok bekletmez inşallah, pek nazlı çıktı Eren paşa :)
A April wind canım soğuk süte iyi gelmiyor soguk jellerle göğsüne gün içinde kompleks uygulayabilirsin
Birde enginar, maydanoz bol bol tüketmeye çalış rahatlarsın umarım herşey
Sağıl kuzum yarın ilk işim o olacak

Sağol canımm. İnşallah
Hadi bakalım çok bekletmez inşallah, pek nazlı çıktı Eren paşa :)

Sağıl kuzum yarın ilk işim o olacak

Öyle oldu canım gerçekten çok nazlı çıktı. Sanırım suni sancı verene kadar kendiliğinden gelmeyecek kabullendim artık . Haftaya Perşembe nst ve ultrason yapılacak duruma göre eğer acil bir durum yoksa 41+6 ya kadar bekleyebilirler.

Olsun kuzum beklenmesi gerekirse beklenir
Burda da bazı doktorlar 42ye kadar bekliyor nadir olsalarda:) Gelmeyecek diye şartlama kendini hiç vücut etkileniyor bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…