2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Olsun kuzum beklenmesi gerekirse beklenir
Burda da bazı doktorlar 42ye kadar bekliyor nadir olsalarda:) Gelmeyecek diye şartlama kendini hiç vücut etkileniyor bence💛

Şartlamıyorum aslında kuzum akışına bıraktım artık. Sadece insan tedirgin oluyor gün geçtikçe. Ama hayırlısı neyse öyle olsun diyorum. Birde benim geç döllenmeydi ya tarih konusunda zaten doktor nisan sonuna kadar çekelim demişti öyle bekleyelim. O yüzden belirsizlik de var 🙏🏼

Kızlar bana yardım edin karnim berbat ağrıyor.tuvaletten çıkamıyorum karnımın içinden su sesi geliyor bebek hareket ettikçe.bu nedir bebek kendini her 10 dakikada bı topluyor kasıyor kendini göğüs altlarimda ağrı var

Korktum valla cantam hazır değildi bebeginki hazirdi şimdide kendiminkini hazırlıyorum kafam gitti ya ne koyacaktim ben çantaya.😰

Eklentiler

• EE16BCE8-E984-400D-B749-DD242366E8D6.png
    EE16BCE8-E984-400D-B749-DD242366E8D6.png
    313,8 KB · Görüntüleme: 32
Anladım canım çok geçmiş olsun fototerapi aldınız mı? Biz doktordan pek elektrik alamadık da :110: Bu kadar olağan ve yaygın olan bir durumu negatif bir biçimde iletti bize aldığımız kiloyu beğenmedi daha az sarı beklerdim dedi sinir olduk:bicak: asm deki hemşiremiz gördü çok fazla evham yapıyorsunuz bir şey yok güzel beslensin dedi bazı doktorlar korkutarak kendine bağlamak isterler dedi haklı bence..

Kuzum benim hastanedeyken çok yopun geldi depend ve onların verdiği gazlı bezli pamuğu tampon yaptım çok iyi tuttu evde de 1 2 günden sonra pede geçtim azaldı birkaç gün kesildi bugün tekrardan kanama başladı:110: aylardır öyle bir dert olmayınca bi garip oldum
Biz de gittigimiz doktoru sevmedik. Cok duzgun muayene etmedi acikcasi. Fototerapiye gerek kalmadi kuzum. Cunku en son sali 15.9 u gorduk cars 12 ye dusmus oyle okunca gerek kalmadi..
iyi bir doktor bulmak sart cnm. Ben de arastrdim aklimda var bklm bi kac tane.

Nasil gecti kontrol canim

Benimkide oyle tepesu seyrek yanlarda cok

Takilmicam desende insan takiyor biliyorum.benimde bebegin kafasi 3 4 hafta ilerde cikiyordu ama hicte buyuk degilmis kafasi hatta doktor bile küçükmüş kafasi dedi.olcumler son haftalarda özellikle cok yanıltıyor hic takilma o yuzden

Canim sarilik icin saatte bir besledim gunde bir kere sekerli su verdim kimyonlu rezene cayi ictim.23 den 11 dustu iki gunde.sende dene canim.bugun kontrolumuz vardi doktor kan tahliline gerek bile duymadı.esin icinde ins duzelir isi
Ben de oyke yaptin cnm. Mama da basladik ama dusmeye baskadi diyw azaltiyiruz.

Kuzum Benim tek ağrım gaz probleminden dolayı gaz sancısının sağ omzuma vurması oldu :110: İlk kez duydum tabii ama öyle bir sancı çekmedim hayatımda hemen sıcak su iğne falan yaptılar ama felaketti:rolleyes:

Ayy benim de gazdan dolayi agladimm cok fena bisiii..

Korktum valla cantam hazır değildi bebeginki hazirdi şimdide kendiminkini hazırlıyorum kafam gitti ya ne koyacaktim ben çantaya.😰
Canim ishal kusma vs dogum belirtisi olabiliyirmus. Ama degilse de ihmal etme. Bi git dr a bence.

Kızlar bana yardım edin karnim berbat ağrıyor.tuvaletten çıkamıyorum karnımın içinden su sesi geliyor bebek hareket ettikçe.bu nedir bebek kendini her 10 dakikada bı topluyor kasıyor kendini göğüs altlarimda ağrı var
Doğum belirtisi gibi duruyor hadi hayırlısı

Sezeryan olan hatunlar ameliyattan sonra mide ağrısı yaşayan oldu mu? Gebelikte mide yanması falan yaşamadım ama doğumdan sonra ne yesem dokunuyor özellikle acıktığım zaman mideme yumru oturuyor sanki acaba emzirmeden kaynaklı olabilir mi diyeceğim ne alaka. Böyle bir durum yaşayn oldu mu acaba? Birde üşüyünce çok sızlama oluyor karnımda normal midir?

Yarın takvimim bitiyor vay be zaman çok acımasız :))

Kizlar dun gecw siddetli sol kasik ve bel agrisi ile uyandim. 15 dk surdu 1 saat sonra yeniden oldu o da 10 dk falan surdu sonrasinda agri hafifledi 5 e dogru uyumusum ve cok kasilma vardi.
Simdi bel ve kasigimda cok cok hafif agri gwziyo
Sizce bu dogum sancisi falan mi ? Usutme falan degil dkmi.
Ama kesinlkle gaz sancisi degil

Kizlar dun gecw siddetli sol kasik ve bel agrisi ile uyandim. 15 dk surdu 1 saat sonra yeniden oldu o da 10 dk falan surdu sonrasinda agri hafifledi 5 e dogru uyumusum ve cok kasilma vardi.
Simdi bel ve kasigimda cok cok hafif agri gwziyo
Sizce bu dogum sancisi falan mi ? Usutme falan degil dkmi.
Ama kesinlkle gaz sancisi degil

Doğum sancısı tek taraflı olmaz diyorlar canım
İki taraftan ritmik şekilde gelen bir sancı olmalıymış

Üşütmüş olabilirsin, kum döküyor olabilirsin
Çok geçmiş olsun

Kuzum Benim tek ağrım gaz probleminden dolayı gaz sancısının sağ omzuma vurması oldu :110: İlk kez duydum tabii ama öyle bir sancı çekmedim hayatımda hemen sıcak su iğne falan yaptılar ama felaketti:rolleyes:

Canım yaa, aynı omuz ağrısını ben de cektim, öleceğim sandım nefesim kesiliyordu o dereceydi. Bana sebep olarak tutulmuş omzun ameliyat hane serin olduğu için filan dedi hemşireler ama bence gaz sancisiydi

Canım yaa, aynı omuz ağrısını ben de cektim, öleceğim sandım nefesim kesiliyordu o dereceydi. Bana sebep olarak tutulmuş omzun ameliyat hane serin olduğu için filan dedi hemşireler ama bence gaz sancisiydi
Aynı ağrıyı bende yaşadım her iki sezeryanımda bunda hafifti amadiğeri çok feciydi nefes alamıyodum, hemşire banada gaz omuzlarına vuruyo yürüyüş yap dedi, yani sıra spınale bağlı boyun ağrım çok oldu başımın tepe noktasına vuruyodu resmen ağrı

Anneler benim sütüm hala tam olarak gelmedi, böyle sert süt dolu göğüslerim yok sütüm yetmiyo, mama veriyorum, nasıl gelecek bu süt,şu içiyorum, dere otu yiyorum, humana çay içtim onuda bıraktım fayda etmiyo artık sanki offff çok canım sıkılıyo bu süt olayına

Birazcık erken geldi kuzum beklemedi gününü iyiz şükür toparlanmaya çalışıyoz, sanırım oluyor kasık ağrım oluyor yazacaktın, olması normal neticede hamilesin ve tahmin büyüyo, benimde olmuştu bu hamileliğimde hep bi karın ağrısı vardı, 5 aydan sonra filan geçmişti, her hamilelik kendine özgü dikkat et bu haftalar kendine 12 haftaya kadar koru kendini
yok canım işte her zaman kasık ağrım olmuyor normali olmasımı o yüzden sordum ??

X