2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kizlar ne zamandir giremiyorum. Aslinda giriyorum yazmak icin hep bisiler cikiyor.. bizim durumlar cok fenaydi. Ctesi dogum yaptim. Pazar hastaneden taburcu oldum bebek daha fazla hastanede kalmasin diye. Ptesi cinarin kontrolu vardi. Hastanedeydi. Sali benim kontrol vardi hastanedeydim. Sonra asm ye gittik cinar icin ama 72 saat dolmamis yarin gelin dediler. Ama sariligi artmaya baslamisti tenine inmisti cunku.. aksam gidip tahlil verdik eve yakin bi hastanede. 18 cikti. Pazar gunu 6.6 ydi. Hemen dogum yaptigimiz hastaneyi aradik. Gelin dediler. Orada baska tahliller de yapildi. Birde 3060 dogan cocuk 2800 oldu neyse tahliller cikti orada deger 14 olunca mama onerdiler. Ve gunluk gelip tahlil vericeksiniz dediler. Mama ve meme seklinde besledim. Tabi bu surecte herkes ustune ustune geliyor insanin.. besledigim mama verdigim halde 40 defa bin defa aman sut ver aman mama ver aman soyle aman boyle.. asiri gergindi.. bir de bunun ustune esim isten ayrildi.. cunku biz bu kdr kosturmacanin arasinda yasal hakki da varken sirf patronun hatri icin bizi annesigile birakip ise giden adama cikis saatinde cikiyor diye patronun oglu olacak mahlukat nereye gidiyorsun ztn gec geldin gibi bisi demis ve tartismislar.. hal boyle olunca esimde istifa etmis.. ona mi uzulsem oglumamamii.. fenaydi.. neyse dun tekrar sarilik icin tekrar tahlil verdik 15.9 cikti.. yine evde takibe devam dediler. Ama cok sukur bgn 12 ye dusmus. Oyle olunca da biraz rahatladim haliyle. Gireyim deidm

Bizim velet gece nobet tutturuyor. Gunduz uyuyor bu arada sut ne arttirir diyenlere soyleyebilecegim tek sey su: dinlenmek ve az stres. Dun artik herkese isyan edip hastane islerimizi de hafifletip evime geldim. Cinarla birlikte uyudum. Ya da evimi topladim islerimi hallettim. Cocugum ve esimle vakit gecirdim. Gece sutum iki kati gelmeye basladi resmen.. siz ne kdr iyiyseniz bebeginiz de o kdr iyi oluyor. Gerginlik gercekten en buyuk Problem. Nolur kendiniz icin olmasa bile bebeginiz icin bile olsa strese girdiginiz seyleri paylasin. Belki cozum olur. Ben oyle yaptim. Simdilik daha rahatiz Herkesi gonderdim evine. Kv me gidiyorum arada. Yemegimi yapiyor sagolsun. Annemde yapio birakip gitmisti. Oyle idare ediyoruz. Benden dedikodular bu kdr

Kaynanamın rahmi alınmıştı, o zaman ben bakmıştım bir hafta.
Onun göbeği de vardı, dikişleri kapattığı için havasız kalıyordu, senin göbeğin olmaması şu an çok iyi canım

Kaynanam banyodan çıkınca ben üzerini giydirip dikişlerini makinayla kurutuyordum, göbeği de üzerine geldiğinde pişik yapmasın diye arasına gazlı bez koyuyordum

Duşu ayakta al canım, sonrasında da güzelce kurut, hatta mümkün olduğunca yat ve o bölgeyi açık bırak güzel havalansın.
Yüksek yerlere de uzanma kuzum o da çok ağrıtıyor dikişleri

Sağol kuzum benim
Aynen dediğin gibi yapıcam.

Kasıklarım çok ağrıyor dedim doktor da nst de öyle bir durum görünmüyor dedi
Nst de bu şekilde canım paylaşıyorum
Biraz uzun kaldım o yüzden tek kareye sığmadı

Teşekkür ederim kuzumm soğuk kompres evet ortak nokta..
Bende dediğin gibi yapayım dikişleri
Sana ne demişti kuzum dikişler için 1 hafta uygun mu yoksa aldırmak için ptesiyi mi beklesem bilemedim
Tatlim benim dikisler eriyen dikismis alinmayacsk cok sukur. Ztn alinmamasi benim acimdan iyi oldu cok korkunc geliyor bana o islem. Hatta sezeryandan cok ondwn korkuyordum
Ay kuzum sağol... biz iyiyz şimdi tatlım ya. Çok şükür
Çok sevindim kanadali35 alllah analı babalı büyütsünnn iyisinizdir inş.
Sen ne yapıyorsun ne zaman gelecek bebiş? :)) milletin bana yaptığını sana yapayım

Canım ya sıkıntılı stresli geçmiş baya ama sanırım şu an kafan rahat
Herkesi göndermekle iyi yapmışsın, en iyisi kocanla bebeğinle baş başa kalmak.

Eşinin durumu da üzücü olmuş, ama hakkı yenmiş adamın çok üzüldüm.
İnşallah oğluşun kısmetine daha güzel rahat bir iş bulur kısa zamanda.

Çınar’ın da sarılığı ilerlemeden atlatırsınız inşallah kuzum
Arada girip içini dök buraya, biz seve seve dinleriz sen de rahatlarsın

Böyle dedikodular dinlemeyi çok severim

senin nst baya carsaf gibiymis
kasik agrilarin ondan degil o zaman. Belki bebek iyice ağırlaştığı büyüdüğü icindir.Senin simdi son gun ne zaman. Kendisi gelmediği takdirde?

Bebeğin kafası iyice yerleşmiş o ağrı yapabilir dedi canım
Kendisi gelmeZse haftaya bugün 41+0 oluyorum, yatış verip suni sancı ile Doğum olacak ama inşallah gerek kalmadan kendi sancımla doğururum

Nası bi durum görünüyormuşşş yoksaaa

Valla canım nst normal dedi doktor
Kasıklarım da bebeğin kafası iyice yerleşmiş ondan ağrıyordur dedi
Bekliyoruz bakalım merakla

Canımsın:))
Ya kuzum patron bırakmıyor da eşim oğluyla baya çirkinleştiği için istifa etti. Patron farkında. Hatta ben sana 15 gün izin veriyorum git çocuğunla vakit geçir kafanı dinle gel dedi ama ben de ailesi de istemiyor çok. Saçma sapan muhabbetler. Bakalım hayırlısı napacak henüz çok düşünmüyoruz saglik olsun diyip geciyoruz.

Şimdi okudum diğer yazdığını da kuzum zor geçmiş baya birkaç gününüz
Hahaha herkes soruyor zaten Hiçbir fikrim yok kuzum bekliyoruz bakalım

Çok teşekkür ederim kuzum.
Size de geçmiş olsun üzücü şeyler olmuş ama kimseleri dinleme kendi doğruna bak sen.
Eşinin durumu da kötü olmuş
Sen yinede bebişine odaklan inşallah en kısa sürede toparlarsınız kuzum

Şu 15 günü geçirin bakalım canım hayırlısı olsun
Şimdi hiçbir şey düşünmeden evinize odaklanın sadece
Allah büyük, kimseyi rızıksız bırakmaz

Allah razi olsun kuzum
Bu arada uyusuklugun devam ediyor mu? Ben hala dokundugumda popom ve kasiklarim uyusuk:)

Şu 15 günü geçirin bakalım canım hayırlısı olsun
Şimdi hiçbir şey düşünmeden evinize odaklanın sadece
Allah büyük, kimseyi rızıksız bırakmaz
Oyle kuzum tabii. Ztn bizim ki patronuna kiyamaz. Cok vefakardir. O adamin hatrina uc gunluk cocugu birakip ise giden adam. O sekilde israr ettigi icin yine dayanamaz baslar muhtemelen. 15 gunu de beklemez iskolik cunku.

O dediğin değer canım. O sarılık olan bebeklerde kaç çıkıyor?

Kuzum yok bende kalmadı..
Karnımın içi boş ama bi garip hala
Bana daha bacağımın uyuşukluğu geçmeden baldırdan bi iğne yapmışlardı onun uyuşukluğu var ya. İnan dikiş yerimden çok o ağrı kesici iğnenin acısını çektim çekiyorum

Aaa ilginc.. geri benim de popomda ki agri kesici yerleri aciyor.
ben hala uc aylik hamile gibiyim :))
Bu arada ben her gun oksapar vurunuyorum. Sana vermisler miydi? Gittigim hastane sasiriyor. sorunlu mu gecti ki diyorlar. Tedbir amacli diye dusundum ama kafami kurcaladi

içini ferah tut canım benimde 36 37 ile uyumluydu 3.kilo 48 cm kizim oldu hiç bi problem olmadi sukur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…